|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
typ z STS Piotr Alicja 1.6 1.9 1 Według mnie to chyba jakis zart Alicja nie ma najmniejszych szans co o ty myślicie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
mam rewelacyjny pomysł niech kazdy z nas zadzwoni przykładowo przeciw Alicji przypuścimy 500 głosów wydaje mi sie ze tam zbyt duzo osób nie dzwoni, dlatego przeciw Alicji bo według mnie jej szanse sa zdecydowanie mniejsze. Moze jestem w błedzie ale co o tym myslicie??????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246 |
Ja typował bym jakieś 1.8-1.8 Uważam tak ponieważ Gulczas nie był jeszcze nominowany i nie wiadomo jak będzie z tymi głosami na niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
sprawdziłem nieoficjalne sondy we wszystkich prowadzi Gulczas przy 2000 głosów procentowo przedstawia sie to nst.55-45%. Masz jeszcze jakies watpiliwosci.to nie ma prawa sie zmienic dlatego zachecam was przeciez chyba zalezy wam na kasie, a taka szansa moze sie nie powtorzyc ja przynajmnie stawiam te 500zl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
cO JEST Z WAMI WYMYŚLACIE JAK ZAROBIC KASĘ A TU PIENIADZE LEZA POD NOGAMI WYSTARCZY JE TYLKO PODNIES.POBUDKA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
sPRAWDZILEM ZNOWU I SYTUACJA SIE WYROWNUJE CHYBA MIALES RACJE LORDER
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Piotr odpadnie. Ostatnio źle się zachowywał i dlatego dostał nominacje od każdego oprócz Klaudiusza. Sądzę, że widzowie go usuną z domu Wielkiego Brata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Oryginalnie wysłał Conrad: Piotr odpadnie. Ostatnio źle się zachowywał i dlatego dostał nominacje od każdego oprócz Klaudiusza. Sądzę, że widzowie go usuną z domu Wielkiego Brata. Mimo ze wole Gulczasa od Alicji gdyz jest facetem z jajem i traktuje BB jak dobra zabawe a nie uniwersytet, to zgadzam sie z toba ze Ala ma wieksze szanse na zwyciestwo gdyz aby Piotr odpadl beda glosowac fani Ali, Manueli i reszty(poza Claudiem) a jak wiadomo "wieprzowiny" (przepraszam wszystkie panie) czesciej dzwonia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Stawka na Alicje wynosi 1.9 niezlybylby zysk
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Według mnie dwie osoby z "jajami" w domu WB to Janusz i właśnie Alicja. Muszę przyznać, że dzielnie sobie radzi kobieta ze zmasowanym atakiem z każdej strony.
Ja bym chętnie widział opuszczenie domu przez Małgorzatę i Manuelę.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
LUDZIE!!! BIG BROTHER USTAWIŁ JUŻ WSZYSTKO. TO ŚCIEMA. ALICJA JUŻ KUPIŁA SOBIE POZOSTANIE W DOMU. KUPIŁA OD LEGII, POGONI, POLONII I GULCZYŃSKIEGO. SPRZEDAWCZYKI!!! NIE POPEŁNIJCIE BŁĘDU. OBSTAWCIE, ŻE GULCZAS ODPADNIE. STO PROCENT PEWNOŚCI. SŁOWO!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Na stronie www.bigbb.republika.pl [ bigbb.republika.pl] Na piotra jest58% że odpadnie. Wydaje mi się że to jednak on opuści dom wielkiego brata.A co do dzwonienia na alicję to nie ma żadnego sensu. Wiara nie ma co robić z pieniędzmi i dzwoni. P.S. Nie wiecie czy z internetu można wysyłać sms do BB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Ja bym się tak nie podniecał tym,bo TVN może manipulować wynikami.Kto czytał o francuskim klonie "Loft Story" wie o co chodzi.Telewizje na dorobku zrobią wszystko żeby zwiekszyć oglądalnosć.A pamięta ktos sprawę teleturnieju TVN "Gorąca cena"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Na to że Alicja pozostanie w domu BB płacą 2,4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
SebaS ostatnio polecił mi dobrą sondę BB: http://www.bigbb.prv.pl/ W ostatnich dwóch dniach przewaga Alicji zmalała i głosy są podzielone niemal równo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Kurs na pozostanie Alicji rośnie. Teraz wynosi 2,7. Co wy na to
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
TVN manipuluje opinią publiczną, co było ewidentne jak pokazali co przypadkowi przechodni myślą. Wszystkie te wypowiedzi były tak dobrane by większe poparcie dać Gulczasowi.
Według mnie 2.70 to wspaniały kurs. Należy pamiętać, że większość obstawiających na Piotra pewnie nie wie jak głosowanie się kształtuje. Są zapewne przekonani, że los Alicji jest przesądzony. Ale dzięki nim mamy tak wspaniały kurs na coś co można ocenić na 50/50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Zgadzam się z Conradem. Szanse są równe. Wczoraj podawali, że Gulczas ma 52% poparcia (oficjalne głosowanie). Stronie, którą wcześniej podałem można wierzyć; głosuje/typuje na niej b.dużo ludzi (ok 70 tys) w przeciwieństwie do niektórych innych sond, gdzie ilość osób jest liczona w setkach, a najwięcej głosów pada na p.Miecugowa ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
Link skopiowany do schowka