Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#2801 23/05/2001 20:07
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
typ z STS
Piotr Alicja 1.6 1.9 1
Według mnie to chyba jakis zart Alicja nie ma najmniejszych szans co o ty myślicie

Bonus: Unibet
#2802 23/05/2001 20:13
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
mam rewelacyjny pomysł niech kazdy z nas zadzwoni przykładowo przeciw Alicji przypuścimy 500 głosów wydaje mi sie ze tam zbyt duzo osób nie dzwoni, dlatego przeciw Alicji bo według mnie jej szanse sa zdecydowanie mniejsze. Moze jestem w błedzie ale co o tym myslicie??????????

#2803 23/05/2001 21:08
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Ja typował bym jakieś
1.8-1.8
Uważam tak ponieważ Gulczas nie był jeszcze nominowany i nie wiadomo jak będzie z tymi głosami na niego.

#2804 23/05/2001 21:26
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
sprawdziłem nieoficjalne sondy we wszystkich prowadzi Gulczas przy 2000 głosów procentowo przedstawia sie to nst.55-45%. Masz jeszcze jakies watpiliwosci.to nie ma prawa sie zmienic dlatego zachecam was przeciez chyba zalezy wam na kasie, a taka szansa moze sie nie powtorzyc ja przynajmnie stawiam te 500zl

#2805 23/05/2001 21:37
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
cO JEST Z WAMI WYMYŚLACIE JAK ZAROBIC KASĘ A TU PIENIADZE LEZA POD NOGAMI WYSTARCZY JE TYLKO PODNIES.POBUDKA

#2806 23/05/2001 21:56
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
sPRAWDZILEM ZNOWU I SYTUACJA SIE WYROWNUJE CHYBA MIALES RACJE LORDER

#2807 23/05/2001 23:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Piotr odpadnie. Ostatnio źle się zachowywał i dlatego dostał nominacje od każdego oprócz Klaudiusza. Sądzę, że widzowie go usuną z domu Wielkiego Brata.

#2808 23/05/2001 23:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
Piotr odpadnie. Ostatnio źle się zachowywał i dlatego dostał nominacje od każdego oprócz Klaudiusza. Sądzę, że widzowie go usuną z domu Wielkiego Brata.

Mimo ze wole Gulczasa od Alicji gdyz jest facetem z jajem i traktuje BB jak dobra zabawe a nie uniwersytet, to zgadzam sie z toba ze Ala ma wieksze szanse na zwyciestwo gdyz aby Piotr odpadl beda glosowac fani Ali, Manueli i reszty(poza Claudiem) a jak wiadomo "wieprzowiny" (przepraszam wszystkie panie) czesciej dzwonia.

#2809 23/05/2001 23:35
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Stawka na Alicje wynosi 1.9 niezlybylby zysk

#2810 24/05/2001 04:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Według mnie dwie osoby z "jajami" w domu WB to Janusz i właśnie Alicja. Muszę przyznać, że dzielnie sobie radzi kobieta ze zmasowanym atakiem z każdej strony.

Ja bym chętnie widział opuszczenie domu przez Małgorzatę i Manuelę.

#2811 24/05/2001 16:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
LUDZIE!!!
BIG BROTHER USTAWIŁ JUŻ WSZYSTKO. TO ŚCIEMA.
ALICJA JUŻ KUPIŁA SOBIE POZOSTANIE W DOMU.
KUPIŁA OD LEGII, POGONI, POLONII I GULCZYŃSKIEGO.
SPRZEDAWCZYKI!!!
NIE POPEŁNIJCIE BŁĘDU. OBSTAWCIE, ŻE GULCZAS ODPADNIE.
STO PROCENT PEWNOŚCI.
SŁOWO!

#2812 24/05/2001 17:11
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Na stronie www.bigbb.republika.pl [bigbb.republika.pl] Na piotra jest58% że odpadnie. Wydaje mi się że to jednak on opuści dom wielkiego brata.A co do dzwonienia na alicję to nie ma żadnego sensu. Wiara nie ma co robić z pieniędzmi i dzwoni.
P.S. Nie wiecie czy z internetu można wysyłać sms do BB

#2813 24/05/2001 17:55
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Ja bym się tak nie podniecał tym,bo TVN może manipulować wynikami.Kto czytał o francuskim klonie "Loft Story" wie o co chodzi.Telewizje na dorobku zrobią wszystko żeby zwiekszyć oglądalnosć.A pamięta ktos sprawę teleturnieju TVN "Gorąca cena"?

#2814 25/05/2001 16:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Na to że Alicja pozostanie w domu BB płacą 2,4

#2815 25/05/2001 19:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
SebaS ostatnio polecił mi dobrą sondę BB:
http://www.bigbb.prv.pl/

W ostatnich dwóch dniach przewaga Alicji zmalała i głosy są podzielone niemal równo.

#2816 25/05/2001 20:13
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Dla zainteresowanych: http://bigbrother.lubie.pl/sonda/o14.html

Głosy też rozkładają się równomiernie...

#2817 25/05/2001 21:12
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Sonda też jest na:
http://www.bigbrotherpl.prv.pl

#2818 26/05/2001 15:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Kurs na pozostanie Alicji rośnie. Teraz wynosi 2,7.
Co wy na to

#2819 26/05/2001 15:59
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
TVN manipuluje opinią publiczną, co było ewidentne jak pokazali co przypadkowi przechodni myślą. Wszystkie te wypowiedzi były tak dobrane by większe poparcie dać Gulczasowi.

Według mnie 2.70 to wspaniały kurs. Należy pamiętać, że większość obstawiających na Piotra pewnie nie wie jak głosowanie się kształtuje. Są zapewne przekonani, że los Alicji jest przesądzony. Ale dzięki nim mamy tak wspaniały kurs na coś co można ocenić na 50/50.

#2820 26/05/2001 16:11
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Zgadzam się z Conradem. Szanse są równe. Wczoraj podawali, że Gulczas ma 52% poparcia (oficjalne głosowanie). Stronie, którą wcześniej podałem można wierzyć; głosuje/typuje na niej b.dużo ludzi (ok 70 tys) w przeciwieństwie do niektórych innych sond, gdzie ilość osób jest liczona w setkach, a najwięcej głosów pada na p.Miecugowa [Linked Image]

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1