Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#2806507 03/01/2009 07:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Wazzzzzzup smile

Jak znajdę czas to będę tutaj wypisał bełkotliwe pseudo analizy z boksa i kobiecego tenisa.

Fro poszedł zakładać rodzinę i zostałem z peffami sam. Vamooooooossssss.

Bonus: Unibet
PioKing #2811648 06/01/2009 01:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Ajumi Morita - Marta Domachowska 1 @ 1.87

Bo Marta to drewno. Bo Ajumi przeszła dosyć trudne kwale i jest w dużej formie. Bo Ajumi zrobiła duże postępy.

PioKing #2812462 06/01/2009 07:50
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
Brrrrrrrrrrrri cop

Olisadebe #2813614 06/01/2009 23:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Milczek się obudził frown

Ola Woźniak - Ajumi Morita 1 @ 1.58

Morita dała wczoraj zarobić i starczy jej. 19 wygranych meczów pod rząd i 3 bardzo ciężkiej trzysetówki w ciągu ostatnich trzech dni na bank nadwyrężyły drobne ciało Japonki. Woźniak rozwija się dosyć ładnie, no i serwis ma stabilny.

Sara Errani - Cwieti Pironkowa 1 @ 1.69

Errani stale się rozwija. Jej gra jest prosta - regularność do bólu poparte świetnym poruszaniem się po korcie i dobrą kondycją. Pironkova po zmianie stylu gry na bardziej asekuracyjny nie ma atutów w starciu z Włoszką. Jeśli zagra ofensywnie, to zniszczą ją własne błędy.

PioKing #2817093 08/01/2009 03:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Na kij żeś leon ole zdzinksił? frown

Arawan Rezai - Edina Gallovits 1 @ 1.85

Bo Rezai jest lepszą tenisistką i ma formę.

Ajumi Morita - Anna Kijothavong 2 @ 1.81

Żeby nie było samych jedynek, no i Morita musi w końcu przegrać wink

PioKing #2817589 08/01/2009 07:49
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
Nie wiem frown

Oddaj mie pińondze za las frown

Olisadebe #2819459 09/01/2009 03:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Ameli Małrezmo - Marion Bartoli 1 @ 1.68

Widziałem dzisiaj Bartoli i słabo grała. Marna forma, a wygląda na to, że MoMo wraca do żywych. Przewaga umiejętności i dyspozycji.

Wiktorja Azarenka - Sara Errani 1 @ 1.23

Azarenka jest zwyczajnie lepsza w każdym elemencie.

Jelena Wjesnina - Anne Kijothawong 1 @ 1.52

Elenka w dobrej formie, w końcu możnaby powiedzieć. To co wyżej. Umiejętności i forma po stronie Rosjanki.

PioKing #2822893 10/01/2009 05:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Wiktorja Azarenka - Marion Bartoli 1 @ 1.55

Wika bije rywalkę na głowe w każdym elemencie.

PioKing #2823746 10/01/2009 20:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Podsumowanie dobrego tygodnia:

Typy trafione 7/8 + 1 zwrot

piwo


PioKing #2827013 12/01/2009 02:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Agnes Szawaj - Anne Kijothawong 2 @ 2.15

Największa chyba peffa od początku tego roku. W zeszłym tygodniu przyglądałem się z bardzo bliska wink poczynaniom Szawaj w Hong Kongu. Po pierwsze jej forma jest bardzo słaba. Serwisowo tragedia, z linii końcowej nieregularna. Po drugie Węgierka jest przeziębiona. Ciągle wycierała nos i pokasływała. Przegrała w dwóch setach z Mirzą, która prezentowała się nie mniej słabo i miała styczność z tenisem po raz pierwszy od pół roku. Po trzecie w Azji było maks 15 stopni. Szawaj przebywała tam do wczoraj. Potem wsiadła w samolot, wysiadła i zaraz wychodzi na kort. Trochę czasu na aklimatyzację do tych dodatkowych 20 stopni ciepła i nieustannie palącego słońca potrzeba. Inaczej odbijają się piłki na korcie w takich warunkach, inaczej reaguje organizm, inaczej się biega i gra. A jak dyspozycja jest słabiutka, to na wszystkie te rzeczy potrzeba jeszcze więcej czasu. Na pewno nie przyjdą same po wysiadce z samolotu. Brytyjka z kolei jakiś czas w Australii już siedzi. Zeszły tydzień to udany występ i ćwierćfinał. Jest ogranie, jest aklimatyzacja i jest niezła forma. Nic tylko grać smile

PioKing #2827533 12/01/2009 07:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
Wtrącę się frown

Wozniak - Ula 1 @1,5

Bo Ula jest narazie drewnem :|

Olisadebe #2827987 12/01/2009 18:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
LOL, drugi raz Wozniak w tym sezonie zdzinksowana przez darka Łoliego frown Tutaj gra się peffy, a nie na chybił trafił frown wą mie frown

PioKing #2828296 12/01/2009 23:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Dzi Dzeng - Żisela Dulko @ 1.50

Podobnie typ po obserwacjach z Hong Kongu. Dulko tragedia. Wygrała dwa spotkania, ale nie zagrała ani jednego dobrego meczu. Nieregularna, że ręce opadają. Serwis utrzymuje tylko od wielkiego dzwonu. Zheng rozkręcała się z meczu na mecz. Ze Zvonarevą zaczęła nieźle, ale potem jak zwykle spaliła się psychicznie. Wczoraj pokonała wymagającą Erakovic, która grała na własnych śmieciach więc aklimatyzacja przebiegła dobrze, a forma nie spadła.

Nastja Pawluczenkowa - Carla Sułarez Nawarro 1 @ 1.50

Rosjanka dosyć niezła forma na początku sezonu. Robi stałe postępy, serwis na wysokim poziomie. Nawarro jest w drugiej rundzie z jednego powodu. Grająca z nią wczoraj Czakwetadze miała ten sam syndrom co Szawaj. Słabo grała w HK, a potem wsiadła w samolot, wysiadła i niemal od razu znalazła się na korcie. Czaki jest bardzo wrażliwa na zmiany klimatyczne, co nie mogło się dla niej dobrze skończyć. A i tak o mały włos nie wygrała.

PioKing #2830030 13/01/2009 23:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Kolega Łoli znowu po cichu zagrał Dzeng i zdzinksił frown

Magda Rybarikowa - Melinda Czink 1 @ 1.61

Magda jest lepsza w każdym elemencie. Dodatkowo pewna siebie po ograniu Pennetty.

Aga Radwańska - Elena Dementiewa over 21,5 @ 2,03

Nie wiem kto tutaj wygra, ale nie przyjdzie mu to z łatwością. Długi, zacięty mecz i pewnie 3 sety.

PioKing #2832865 15/01/2009 00:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Iweta Beneszowa - Magda Rybarikowa 1 @ 1.83

Magda wczoraj mnie zawiodła. Nie wiem co się z nią stało, ale z relacji widzów, który obserwowali mecz wynika, że wygrała bo Czink się zmęczyła. Może ma kłopoty z leworęcznymi tenisistkami. Iwete jakiś czas temu już ostatecznie skreśliłem. Na szczęście niesłusznie bo jak Czeszka jest w formie to kawał z niej tenisistki. Jest pewna siebie, chce dojść jak najdalej przed AO i złapać formę. A ta coraz wyższa. W tym turnieju jeszcze bez straty seta z rywalkami, których pokonanie wymaga niezłego wysiłku.

PioKing #2832916 15/01/2009 01:14
Dołączył: Jun 2007
Posty: 435
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 435
Siema ziomek.
mam takie pytanie czy dasz coś z tenisa na kwale do Australian?

szamakh #2834274 15/01/2009 08:22
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
Originally Posted by szamakh
Siema ziomek.
mam takie pytanie czy dasz coś z tenisa na kwale do Australian?
ziomek jest bet pete sampras v andre agassi na bank bedzie remis PioKing przepraszam za wpis ale smiesza mnie takie suche texty.Post do usunięcia

gigabait #2835401 15/01/2009 23:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Uprzejmie prosi się o nie zaśmiecanie tematu.

Do notesu: Ryba ma kłopoty z mańkutami

Jelena Dementiewa - Dinara Syfina 1 @ 1.62

Dinara od początku roku coś nie błyszczy. Wygrywa sporo, ale nie jest to gra z zeszłego sezonu. Na Hopmanie dała się ograć Cibulkovej. Dementieva w tym sezonie jeszcze niepokonana i bardzo pewna siebie.

PioKing #2837902 16/01/2009 20:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Andre Berto - Luis Collazo over 8,5 rundy @ 1,41

Walka, która ma 90% szans na to, żeby potrwać pełen dystans. Kursy na wygraną Berto są zbyt małe by w nie inwestować. Jeśli pojedynek dojdzie do końcowego gongu, to i tak Berto wygra bo zawodnicy Dibelli nie przegrywają na punkty. Berto jest dobry ale nie ma specjalnego ciosu. Collazo na opinii jednej dobrej walki z Hattonem. Coś tam potrafi i ciężko go trafić, ale ogólnie jest bardzo przeceniany. Berto wygra, ale szybko tego nie dokona.

PioKing #2842785 18/01/2009 21:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Typy trafione 7/8 piwo

AO na dzisiej:

Vivi Rułano Paskłal - Mariana Duke Marino 1 @ 2.00

Hiszpanka może nie być najmłodsza, ale talentu się nie traci. Jak trafi na młodą wybieganą strzelbę to jest pozamiatane, ale tutaj gra z ogórkiem i to nawet nie kiszonym. Nieopierzone drewno bez siły i techniki. Rułano ma zbyt dużo doświadczenia, żeby nie wykorzystać tej łatwej okazji na wygraną.

Alisa Klejbanowa - Sofia Arwidson 1 @ 1.4

Zderzenie dwóch pań z nadwagą smile Z tym, że jedna od pewnego czasu prezentuje się piknie, natomiast druga nie gra nic.

Marina Erakovic - Petra Cetkovska 1 @ 1.64

Różnica klas w tenisie obu pań. Cetkovska trzyma ranking po tym jak cudem dotarła do 4 r Rolanda. Erakovic gra u siebie, jest dużo bardziej wszechstronną tenisistką i bardzo głodna sukcesu.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, poozon), 2,953 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1