|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Wazzzzzzup  Jak znajdę czas to będę tutaj wypisał bełkotliwe pseudo analizy z boksa i kobiecego tenisa. Fro poszedł zakładać rodzinę i zostałem z peffami sam. Vamooooooossssss.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Ajumi Morita - Marta Domachowska 1 @ 1.87
Bo Marta to drewno. Bo Ajumi przeszła dosyć trudne kwale i jest w dużej formie. Bo Ajumi zrobiła duże postępy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564 |
Brrrrrrrrrrrri 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Milczek się obudził  Ola Woźniak - Ajumi Morita 1 @ 1.58 Morita dała wczoraj zarobić i starczy jej. 19 wygranych meczów pod rząd i 3 bardzo ciężkiej trzysetówki w ciągu ostatnich trzech dni na bank nadwyrężyły drobne ciało Japonki. Woźniak rozwija się dosyć ładnie, no i serwis ma stabilny. Sara Errani - Cwieti Pironkowa 1 @ 1.69 Errani stale się rozwija. Jej gra jest prosta - regularność do bólu poparte świetnym poruszaniem się po korcie i dobrą kondycją. Pironkova po zmianie stylu gry na bardziej asekuracyjny nie ma atutów w starciu z Włoszką. Jeśli zagra ofensywnie, to zniszczą ją własne błędy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Na kij żeś leon ole zdzinksił?  Arawan Rezai - Edina Gallovits 1 @ 1.85 Bo Rezai jest lepszą tenisistką i ma formę. Ajumi Morita - Anna Kijothavong 2 @ 1.81 Żeby nie było samych jedynek, no i Morita musi w końcu przegrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564 |
Nie wiem  Oddaj mie pińondze za las 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Ameli Małrezmo - Marion Bartoli 1 @ 1.68
Widziałem dzisiaj Bartoli i słabo grała. Marna forma, a wygląda na to, że MoMo wraca do żywych. Przewaga umiejętności i dyspozycji.
Wiktorja Azarenka - Sara Errani 1 @ 1.23
Azarenka jest zwyczajnie lepsza w każdym elemencie.
Jelena Wjesnina - Anne Kijothawong 1 @ 1.52
Elenka w dobrej formie, w końcu możnaby powiedzieć. To co wyżej. Umiejętności i forma po stronie Rosjanki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Wiktorja Azarenka - Marion Bartoli 1 @ 1.55
Wika bije rywalkę na głowe w każdym elemencie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Podsumowanie dobrego tygodnia: Typy trafione 7/8 + 1 zwrot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Agnes Szawaj - Anne Kijothawong 2 @ 2.15 Największa chyba peffa od początku tego roku. W zeszłym tygodniu przyglądałem się z bardzo bliska  poczynaniom Szawaj w Hong Kongu. Po pierwsze jej forma jest bardzo słaba. Serwisowo tragedia, z linii końcowej nieregularna. Po drugie Węgierka jest przeziębiona. Ciągle wycierała nos i pokasływała. Przegrała w dwóch setach z Mirzą, która prezentowała się nie mniej słabo i miała styczność z tenisem po raz pierwszy od pół roku. Po trzecie w Azji było maks 15 stopni. Szawaj przebywała tam do wczoraj. Potem wsiadła w samolot, wysiadła i zaraz wychodzi na kort. Trochę czasu na aklimatyzację do tych dodatkowych 20 stopni ciepła i nieustannie palącego słońca potrzeba. Inaczej odbijają się piłki na korcie w takich warunkach, inaczej reaguje organizm, inaczej się biega i gra. A jak dyspozycja jest słabiutka, to na wszystkie te rzeczy potrzeba jeszcze więcej czasu. Na pewno nie przyjdą same po wysiadce z samolotu. Brytyjka z kolei jakiś czas w Australii już siedzi. Zeszły tydzień to udany występ i ćwierćfinał. Jest ogranie, jest aklimatyzacja i jest niezła forma. Nic tylko grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564 |
Wtrącę się  Wozniak - Ula 1 @1,5 Bo Ula jest narazie drewnem :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
LOL, drugi raz Wozniak w tym sezonie zdzinksowana przez darka Łoliego  Tutaj gra się peffy, a nie na chybił trafił  wą mie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Dzi Dzeng - Żisela Dulko @ 1.50
Podobnie typ po obserwacjach z Hong Kongu. Dulko tragedia. Wygrała dwa spotkania, ale nie zagrała ani jednego dobrego meczu. Nieregularna, że ręce opadają. Serwis utrzymuje tylko od wielkiego dzwonu. Zheng rozkręcała się z meczu na mecz. Ze Zvonarevą zaczęła nieźle, ale potem jak zwykle spaliła się psychicznie. Wczoraj pokonała wymagającą Erakovic, która grała na własnych śmieciach więc aklimatyzacja przebiegła dobrze, a forma nie spadła.
Nastja Pawluczenkowa - Carla Sułarez Nawarro 1 @ 1.50
Rosjanka dosyć niezła forma na początku sezonu. Robi stałe postępy, serwis na wysokim poziomie. Nawarro jest w drugiej rundzie z jednego powodu. Grająca z nią wczoraj Czakwetadze miała ten sam syndrom co Szawaj. Słabo grała w HK, a potem wsiadła w samolot, wysiadła i niemal od razu znalazła się na korcie. Czaki jest bardzo wrażliwa na zmiany klimatyczne, co nie mogło się dla niej dobrze skończyć. A i tak o mały włos nie wygrała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Kolega Łoli znowu po cichu zagrał Dzeng i zdzinksił  Magda Rybarikowa - Melinda Czink 1 @ 1.61 Magda jest lepsza w każdym elemencie. Dodatkowo pewna siebie po ograniu Pennetty. Aga Radwańska - Elena Dementiewa over 21,5 @ 2,03 Nie wiem kto tutaj wygra, ale nie przyjdzie mu to z łatwością. Długi, zacięty mecz i pewnie 3 sety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Iweta Beneszowa - Magda Rybarikowa 1 @ 1.83
Magda wczoraj mnie zawiodła. Nie wiem co się z nią stało, ale z relacji widzów, który obserwowali mecz wynika, że wygrała bo Czink się zmęczyła. Może ma kłopoty z leworęcznymi tenisistkami. Iwete jakiś czas temu już ostatecznie skreśliłem. Na szczęście niesłusznie bo jak Czeszka jest w formie to kawał z niej tenisistki. Jest pewna siebie, chce dojść jak najdalej przed AO i złapać formę. A ta coraz wyższa. W tym turnieju jeszcze bez straty seta z rywalkami, których pokonanie wymaga niezłego wysiłku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2007
Posty: 435 |
Siema ziomek. mam takie pytanie czy dasz coś z tenisa na kwale do Australian?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588 |
Siema ziomek. mam takie pytanie czy dasz coś z tenisa na kwale do Australian? ziomek jest bet pete sampras v andre agassi na bank bedzie remis PioKing przepraszam za wpis ale smiesza mnie takie suche texty.Post do usunięcia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Uprzejmie prosi się o nie zaśmiecanie tematu.
Do notesu: Ryba ma kłopoty z mańkutami
Jelena Dementiewa - Dinara Syfina 1 @ 1.62
Dinara od początku roku coś nie błyszczy. Wygrywa sporo, ale nie jest to gra z zeszłego sezonu. Na Hopmanie dała się ograć Cibulkovej. Dementieva w tym sezonie jeszcze niepokonana i bardzo pewna siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Andre Berto - Luis Collazo over 8,5 rundy @ 1,41
Walka, która ma 90% szans na to, żeby potrwać pełen dystans. Kursy na wygraną Berto są zbyt małe by w nie inwestować. Jeśli pojedynek dojdzie do końcowego gongu, to i tak Berto wygra bo zawodnicy Dibelli nie przegrywają na punkty. Berto jest dobry ale nie ma specjalnego ciosu. Collazo na opinii jednej dobrej walki z Hattonem. Coś tam potrafi i ciężko go trafić, ale ogólnie jest bardzo przeceniany. Berto wygra, ale szybko tego nie dokona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Typy trafione 7/8  AO na dzisiej: Vivi Rułano Paskłal - Mariana Duke Marino 1 @ 2.00 Hiszpanka może nie być najmłodsza, ale talentu się nie traci. Jak trafi na młodą wybieganą strzelbę to jest pozamiatane, ale tutaj gra z ogórkiem i to nawet nie kiszonym. Nieopierzone drewno bez siły i techniki. Rułano ma zbyt dużo doświadczenia, żeby nie wykorzystać tej łatwej okazji na wygraną. Alisa Klejbanowa - Sofia Arwidson 1 @ 1.4 Zderzenie dwóch pań z nadwagą  Z tym, że jedna od pewnego czasu prezentuje się piknie, natomiast druga nie gra nic. Marina Erakovic - Petra Cetkovska 1 @ 1.64 Różnica klas w tenisie obu pań. Cetkovska trzyma ranking po tym jak cudem dotarła do 4 r Rolanda. Erakovic gra u siebie, jest dużo bardziej wszechstronną tenisistką i bardzo głodna sukcesu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|