Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#280935 16/01/2005 14:44
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no cóż dziś wybór meczy spory,wiec przystępujemy do typowania,oto zestaw par:

Cleveland-Seattle
New Orlean - Toronto

jak dla mnie wygrane gości,choć w Seattle to różnie moze być

Last edited by amkwish; 16/01/2005 17:33.
Bonus: Unibet
#280936 16/01/2005 16:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja jestem zakrecony dzisiejszymi meczami NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale nie widze zadnych szans dla Hornets po tym co zobaczylem w trakcie ich meczu z Trail Blazers, wygrali, ale Raptors za wysokie progi. Handi -7,5. To wlasnie chyba ostatnie zwyciestwo Hornets sprawilo ze jest ono do zaakceptowania..

Poza NFL dzis takze Australian Open w nocy wiec mimo posuchy w NBA nudno nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#280937 16/01/2005 17:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja ,powiem szczerze,nie wiem kompletnie jak grać mecze Raptors.

Goscie grali fajny basket,jak posadzili Cartera na drzewie,a po jego odejściu zaczęli chyba za bardzo wierzyć,że sa na tyle mocni,by pozwalać sobie na nonszalancję.
Opinia o ich waleczności jest w kontekście ostatnich meczów nieco przesadzona.
W Raptorsach myślą,ze stac ich na takie luzackie podejście jak Pistons,ale do Tłokuff to im jeszcze daleko.
Dzis ,mimo wszystko,powinni wyraźnie wygrać z Hornets,ktorym żądła(po Sacramento) ostatnio stepialy i wrocili z powrotem do szeregu.

Drugi mecz wydaje się niby prostszy do typowania,ale to tylko pozory.
Wczoraj mialem plus spready na Utah HT i FT i jak dzis wstalem i zobaczylem wynik to myślałem,że nie z tego meczu:-)

Jeżeli Cavs moga takie rzeczy zrobic z mormonami(bądź co badź grającymi ostatnio przyzwoicie) to i moga się postawić w Seattle.
Jeżeli Sonics wyjda bez Lewisa to bedzie im ciężko o łatwa wygrana,by pokryła handi.
Podoba mi sie over w tym meczu i powinien wejść,jezeli Cavs powtórzą skuteczność z 2 połowy meczu w Utah,bo Sonics na pewno biernie przygladać sie popisom strzeleckim nie bedą.
IMHO over HT pewniejszy niż FT,ale za grubo grać tego nie polecam.

Pozdrawiam

amkwish

#280938 16/01/2005 18:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ja na dziś krótko (przerwa w treningach):
Cleveland-Seattle 2(-6,5)
New Orlean - Toronto 2(-7,5)
Ambitnie?
Pozdrawiam
KRAJAN

#280939 16/01/2005 18:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Sorry za spóźnienie ale mecz sie dopiero zaczął zagrałem

NOH +8.5 wczesnym rankiem ale przy handi +7.5 też bym ich grał

zresztą za drobne w parlay mam nawet na nich moneyline

Pozdrawiam
frend30

#280940 16/01/2005 20:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
No i proszę....Raptors.
Goście nie potrafia nadal zagrac 4 kwart w pełni skoncentrowani i co tu sie dziwic ,że spread nie wchodzi.
Dobrze ,ze chociaż z bieda wygrali,bo mi "pociągu" nie popsuli:-)

Pozdrawiam

amkwish

#280941 17/01/2005 01:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Tym razem się nie spóźnię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Seattle Supersonics -6.5 i Under 195

Singielki po 2/10 i dubelek za 1/10

#280942 17/01/2005 01:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Głowny typ to under 195 więc dorzucam jeszcze zakład 2/10

To już wszystko
Pozdrawiam
frend30

#280943 17/01/2005 06:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Jeżeli Sonics wyjda bez Lewisa to bedzie im ciężko o łatwa wygrana,by pokryła handi.
Podoba mi sie over w tym meczu i powinien wejść,jezeli Cavs powtórzą skuteczność z 2 połowy meczu w Utah,bo Sonics na pewno biernie przygladać sie popisom strzeleckim nie bedą.
IMHO over HT pewniejszy niż FT,ale za grubo grać tego nie polecam.

Sonics wyszli bez Lewisa i latwej przeprawy nie mieli.
Ja obejrzalem ten mecz (tak mi sie podobal,ze postanowilem dzis wykorzystać dzień wolny w pracy:-) i posiedziec w nocy) i nie żaluję,tym bardziej,ze over HT wszedł(108pts).

Pocżątkowo Sonics wyraźnie dominowali ,a w ich grze widac było ogromna dynamike i świeżość,to był ten sam zespół,ktory z wysokiego "C" zaczął sezon.
Kapitalne wejścia Allena (nie dystans !),doskonale rozegranie i niesamowity wręcz blok J.Jamesa na Goodenie - wydawalo się,że Cavs dostana tegie lanie.
Wraz z upływem czasu jednak to goście zaczęli rządzić na parkiecie.
Goodenowi chyba siadło na ambicję,bo był momentami fenomenalny pod koszem rywali.
Kilka słow o zawodniku,ktory zawsze wywołuje wśród nas mieszane uczucia.
Ja nie jestem jego fanem,ale za mecz w Seattle - respect Uszaty !
Wyrasta facet na zawodnika wielkiego formatu,ogladam juz któryś z kolei mecz z jego udziałem,a On jest coraz lepszy:-)
Natomiast to nie jest ten LeBron z ubieglego sezonu,grający na modłe Cartera czy Iversona(Carter tak gra ,bo ma *******lca na punkcie swojego ego,Iverson nie ma innego wyjścia),czyli cala drużyna sklejona wokół jednego gracza,głownego egzekutora.
LeBron rzuca i trafia,zbiera pod obiema tablicami(lub poprzez umiejetne ustawianie sie ulatwia zbiorki swoim partnerom),asystuje i widzi wszystko na boisku,a wreszcie robi takie przechwyty,że głowa mała:-)
Z kontrataku to jest chyba najlepszy gracz w tej lidze,ma taki power na pelnej szybkości,że jak idzie 1:1 to efekt takiej akcji mozna z gory przewidzieć(po jednej z nich wyśmiał Ridnoura,a ten prawie płakał:-)))
Gra gostek w masce i pomimo,ze jest to maska chroniąca kosci jarzmowe,to oddychhanie w znacznym stopniu utrudnia.
Pomimo tej niedogodności byl to najlepszy zawodnik w tym meczu - bez dwóch zdań.

Seattle rozstrzygnęlo mecz w ostatnich 3 minutach,Cavaliers przstali nagle trafiać,potem faul,znów niecelnie i zrobiło sie na koniec 8 punktów przewagi,ale to nie oddaje przebiegu meczu.

Reasumując :Sonics znowu w sztosie i znakomity mecz Cavaliers z LeBronem na czele.

Po co ja to wszystko piszę?

Może Ktos skorzysta analizując nastepne mecze tych zespolów,aczkolwiek zaznaczam,ze to co powyzej to tylko moja subiektywna opinia:-)

Pozdrawiam

amkwish


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1