Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#2810805 05/01/2009 18:15
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
Panowie, jako ze planuje zakup duzego Tv, w cenie do 4 tys prosze o pomoc w wyborze,
Dziekuje

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
temat juz byl.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
byl ale tyczyl sie Tv do 1500 zl

Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
Plazma LG42 PG6000 cód miód i to cos jeszcze, polecam obejrzec obraz na tej plazmie to wyjdziesz z siebie ( i to obraz nawet bez HD)

Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
* cud smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Kup jakąś plazmę Panasa. Najlepszy stosunek jakości do ceny.
Nie wiem dlaczego, ale nie darzę firmy LG zaufaniem. W domu stoją pralka i lodówka, rodzice wybrali. W lodówce już po miesiącu zaczęły piszczeć zawiasy laugh Pralka póki co śmiga smile
Ale to AGD.
Hmmm... brat cioteczny ma monitor LG. Jak za mocno piźnie się w biurko to monitor sam się wyłącza laugh Autentyk.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Przyłączam się do Adriana. Kupuj śmiało Panasonica. Ja mam Vierę, cena nie jest wysoka, a konkurencję bije na głowę.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
panowie ja tez nie lubie LG ale ten tv naprawde ekstra i nawet ogladjac programy na Panasie za 6000 nie umywal sie do owego LG acha podele te posiadaja tez matryce 46 i 50

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
zdecydowanie plazma w tym rozmiarze, mam samsunga i moge polecic z czystym sumieniem, jesli lcd to tylko konkret i 100hz

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Tylko PLAZMA (no chyba, że masz full kasy i stać cię na wypasione LCD). To już nie te czasy, że plazmy przegrywały z LCD. No i nie daj się zwieść trickom sprzedawców, którzy podpinają pod plazmy gorszy sygnał, żeby opchnąć LCD.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
I obowiązkowo Samsung (mogę polecić bo rodzice kupują i o niczym innym w domu nie mówią :D)

Zwróć uwagę na system kodowania MPEG4 ale chyba te cuda za 4,5 kafla już wszystkie to mają.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
panowie, dziekuje za pomoc
wybieram osatecznie miedzy 2 modelami, plazma 50 cali

Samsung PS50A410 lub Panasonic TH-50PV8P
moze ktos z was ma taki model, lub slyszal jakies opinie,bede wdzieczny z apomoc, planuje zakup w sklepie internetowym i kazda opinia jest mi pomocna
jeszcze raz dzieki

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
jako ze interesuje mnie tv 100 Hz to wybrac musze miedzy Samsungiem PS50A451 a Pansoniciem TH-50PV8P

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
wez samsunga.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
samsung może i tak ale pewnie z serii nr 10 wink Panasonic albo Sharp grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
W domu u mnie stoi Panasonic 42 PV8P. W sumie złego słowa nie powiem. Źródłem sygnału jest N.
Telewizor zakupiony pod koniec sierpnia 2008. Zgodnie z zaleceniami ustawienia obrazu pozmniejszane poniżej połowy, co by spokojnie się wypalał.
Co ja mądrego mogę napisać... Telewizor póki co nie sprawił żadnej niemiłej niespodzianki. Nie ma żadnych powidoków, cieni, smug i innego typu gówna, które jest przypisywane plazmom smile
Wady ?? Tak na siłę smile Kanały mogłyby się szybciej przełączać smile
Wrażenia z oglądania. Bardzo pozytywne smile Jak włączamy kanały HD to gęba już w ogóle się śmieje smile W sumie złapałem się na tym, że nawet taki odgrzewany kotlet jak ,, Sami Swoi'' naprawdę mi się podobał - weźmy pod uwagę, że to naprawdę stary film i dodatkowo leciał na 1 czy 2 (które ustępują jakością sygnały takiemu TVN np).
Jeżeli różnica w cenie nie jest duża to lepiej wziąć model PV80P. Zawsze troszkę toto nowsze.
Na hdtvpolska jest porównanie 2 można rzec topowych plazm Panasa i Samsunga. Linka nie wklejam, bo widzę że trzeba być zalogowanym użytkownikiem co by sobie na ten luksus pozwolić smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Kanały mogłyby się szybciej przełączać
takie male OT , a to nie jest tak ze ta szybkosc to kwestia wyłacznie dekodera n-ki ? pytam z ciekawosci bo sam mam nke i byc moze kiedys zmienie moje stare tv ;-)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by bolo_lacznik
Quote
Kanały mogłyby się szybciej przełączać
takie male OT , a to nie jest tak ze ta szybkosc to kwestia wyłacznie dekodera n-ki ? pytam z ciekawosci bo sam mam nke i byc moze kiedys zmienie moje stare tv ;-)

Dobre pytanie. Pisząc powyższego posta zastanawiałem się nad tym samym, czy nie popełnię błędu smile Bo kanały zmienia się pilotem od N... Ostatecznie to zdanie oparłem na opiniach użytkowników tivika z pewnego forum, gdzie często przewijało się, że szybkość zmieniania kanałów pozostawia trochę do życzenia.
Zmień koniecznie. N'ka dostaje takiego kopa aż miło. Tak swoją drogą to wciąż nie mam pojęcia, dlaczego jeszcze nie ma Animal Planet HD. Discovery HD jest spoko, ale to w większości technika. A na zwierzaczki zawsze miło popatrzeć smile

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Krótko i na temat nie plazma tylko LCD i tylko Samsung jest lata świetlne przed wszystkimi innymi firmami! POLECAM!!! smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
Snajper,, tylko ze na lcd 50 mnie nie stac, dlatego Plazma samsunga PS50A451 bedzie moim zakupem

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 770 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1