|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
Panowie, jako ze planuje zakup duzego Tv, w cenie do 4 tys prosze o pomoc w wyborze, Dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
byl ale tyczyl sie Tv do 1500 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
Plazma LG42 PG6000 cód miód i to cos jeszcze, polecam obejrzec obraz na tej plazmie to wyjdziesz z siebie ( i to obraz nawet bez HD)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
* cud 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Kup jakąś plazmę Panasa. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Nie wiem dlaczego, ale nie darzę firmy LG zaufaniem. W domu stoją pralka i lodówka, rodzice wybrali. W lodówce już po miesiącu zaczęły piszczeć zawiasy  Pralka póki co śmiga  Ale to AGD. Hmmm... brat cioteczny ma monitor LG. Jak za mocno piźnie się w biurko to monitor sam się wyłącza  Autentyk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Przyłączam się do Adriana. Kupuj śmiało Panasonica. Ja mam Vierę, cena nie jest wysoka, a konkurencję bije na głowę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
panowie ja tez nie lubie LG ale ten tv naprawde ekstra i nawet ogladjac programy na Panasie za 6000 nie umywal sie do owego LG acha podele te posiadaja tez matryce 46 i 50
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
zdecydowanie plazma w tym rozmiarze, mam samsunga i moge polecic z czystym sumieniem, jesli lcd to tylko konkret i 100hz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Tylko PLAZMA (no chyba, że masz full kasy i stać cię na wypasione LCD). To już nie te czasy, że plazmy przegrywały z LCD. No i nie daj się zwieść trickom sprzedawców, którzy podpinają pod plazmy gorszy sygnał, żeby opchnąć LCD.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846 |
I obowiązkowo Samsung (mogę polecić bo rodzice kupują i o niczym innym w domu nie mówią :D)
Zwróć uwagę na system kodowania MPEG4 ale chyba te cuda za 4,5 kafla już wszystkie to mają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
panowie, dziekuje za pomoc wybieram osatecznie miedzy 2 modelami, plazma 50 cali
Samsung PS50A410 lub Panasonic TH-50PV8P moze ktos z was ma taki model, lub slyszal jakies opinie,bede wdzieczny z apomoc, planuje zakup w sklepie internetowym i kazda opinia jest mi pomocna jeszcze raz dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
jako ze interesuje mnie tv 100 Hz to wybrac musze miedzy Samsungiem PS50A451 a Pansoniciem TH-50PV8P
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
samsung może i tak ale pewnie z serii nr 10  Panasonic albo Sharp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
W domu u mnie stoi Panasonic 42 PV8P. W sumie złego słowa nie powiem. Źródłem sygnału jest N. Telewizor zakupiony pod koniec sierpnia 2008. Zgodnie z zaleceniami ustawienia obrazu pozmniejszane poniżej połowy, co by spokojnie się wypalał. Co ja mądrego mogę napisać... Telewizor póki co nie sprawił żadnej niemiłej niespodzianki. Nie ma żadnych powidoków, cieni, smug i innego typu gówna, które jest przypisywane plazmom Wady ?? Tak na siłę  Kanały mogłyby się szybciej przełączać  Wrażenia z oglądania. Bardzo pozytywne  Jak włączamy kanały HD to gęba już w ogóle się śmieje  W sumie złapałem się na tym, że nawet taki odgrzewany kotlet jak ,, Sami Swoi'' naprawdę mi się podobał - weźmy pod uwagę, że to naprawdę stary film i dodatkowo leciał na 1 czy 2 (które ustępują jakością sygnały takiemu TVN np). Jeżeli różnica w cenie nie jest duża to lepiej wziąć model PV80P. Zawsze troszkę toto nowsze. Na hdtvpolska jest porównanie 2 można rzec topowych plazm Panasa i Samsunga. Linka nie wklejam, bo widzę że trzeba być zalogowanym użytkownikiem co by sobie na ten luksus pozwolić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Kanały mogłyby się szybciej przełączać takie male OT , a to nie jest tak ze ta szybkosc to kwestia wyłacznie dekodera n-ki ? pytam z ciekawosci bo sam mam nke i byc moze kiedys zmienie moje stare tv ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Kanały mogłyby się szybciej przełączać takie male OT , a to nie jest tak ze ta szybkosc to kwestia wyłacznie dekodera n-ki ? pytam z ciekawosci bo sam mam nke i byc moze kiedys zmienie moje stare tv ;-) Dobre pytanie. Pisząc powyższego posta zastanawiałem się nad tym samym, czy nie popełnię błędu  Bo kanały zmienia się pilotem od N... Ostatecznie to zdanie oparłem na opiniach użytkowników tivika z pewnego forum, gdzie często przewijało się, że szybkość zmieniania kanałów pozostawia trochę do życzenia. Zmień koniecznie. N'ka dostaje takiego kopa aż miło. Tak swoją drogą to wciąż nie mam pojęcia, dlaczego jeszcze nie ma Animal Planet HD. Discovery HD jest spoko, ale to w większości technika. A na zwierzaczki zawsze miło popatrzeć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Krótko i na temat nie plazma tylko LCD i tylko Samsung jest lata świetlne przed wszystkimi innymi firmami! POLECAM!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
Snajper,, tylko ze na lcd 50 mnie nie stac, dlatego Plazma samsunga PS50A451 bedzie moim zakupem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|