|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Kolejny etap rozgrywek snookerowych, tym razem impreza Welsh Open.
Tak jak poprzednio, rodzi się kilka ważny pytań. Czy Stephen Maguire potwierdzi swoją doskonałą dyspozycję z końca zeszłego roku i znów udowodni, że należy do ścisłej czołówki zawodników? Czy Ronnie O'Sullivan uniknie błędów i dojdzie tym razem do finału? Czy zmierzy się w nim ze swoim ostatnim pogromcą, właśnie Maguire'm? Czy ponownie rozbłyśnie któraś ze staryszych gwiazd, a może któryś z dotąd ukrytych talentów?
Runda zasadnicza trwa od 17 do 23 stycznia. Transmisje od 18 stycznia na antenie Eurosportu.
Maguire (21%, 6 Votes)
|
O'Sullivan (79%, 22 Votes)
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Dzisiaj postawiłbym na takie pary.
Ian McCulloch - Robin Hull 1 [ 1.50 / Expekt ] 4/5 Tony Drago - Shokat Ali 1 [ 1.70 / Expekt ] 3/5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Również dzisiaj postawiłem na McCullocha i na Drago dlatego jestem troche zszokowany bo narazie 0-1 we Framach i 0-19 polecam LIVESCORE! [ livescoring.worldsnooker.com] pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Już 3-0... Znowu ktoś praktycznie znikąd... Trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
O dziwo Drago zaczął walczyć i jest już prawie 3-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
Widze ze ten temat nie zabardzo idzie a ma ktos moze jakies info na temat pojedynku Allister Carter - Adrian Gunnell?? czy raczej pewenie wygra Carter czy moze byc niespodzianka ?? Dzieki z odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Ja puszczam taką parę:
Allister Carter - Adrian Gunnell 1 [ 1.30 / Expekt ] 3/5
Przeciwnik Cartera spisywał się do tej pory nieźle, jednak moim zdaniem rozbije się dzisiaj na przyzwoitym Alim.
Mark King - Steve James 1 [ 1.27 / Expekt] 4/5
Wydaje mi się, że to formalność.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
czy wie ktos gdaie jest transmisja TV z tego turnieju???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
moze ktos po krotce objasnic zasady punktacji dla laikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
moze ktos po krotce objasnic zasady punktacji dla laikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zawodnicy po koleji wbijaja bile zaczynajac od czerwonych (1pkt) jazeli grasz wbije bile czerwona to wbija pozniej ktoras z kolorowych (zolta 2pkt, zielona 3, brazowa 4, niebieska 5, rozowa 6 i czarna 7) Kiedy wbija wszystie czerwone wbijaja po koleji kolorowe: najpierw zolta, zielona, brazowa, niebieska, rozowa i na koncy czara. Maksymalna ilosc pkt jaka mozna uzyskac przy jednym podejsciu (brejku) to 147 pkt. Jeszcze sa faule, za ktore pkt przyznaje sie przeciwnikowi, ale nie pamietam jak sie je punktuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
moze ktos po krotce objasnic zasady punktacji dla laikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Reguly gry [ globalsnookercentre.co.uk] jak sami napisali w bardzo uproszczonej wersji. Bardzo dobre zrodlo informacji na temat snookera - GSC [ globalsnookercentre.co.uk] Pozdrawiam Feher
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
na www.snooker.pl [ snooker.pl] tez jest instrukcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a najlepiej zobaczyc zasady w trakcie gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Od jutra na Eurosporcie transmisje!! Wiec polecam - w ten sposob po 1 frame`ie maksymalnie 2ch zalapiesz o co chodzi, zwlaszcza, ze komentatorzy odpowiadaja na pytania oraz opowiadaja o taktykach i zasadach gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by ziomek-domek; 18/01/2005 13:45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
Siemka, jak oceniacie te typy na wieczor??
19:55 Barry Pinches - Ryan Day Welsh Open 1.80 1.95 19:55 Neil Robertson - Jimmy White Welsh Open 1.80 1.95 19:55 Ken Doherty - Joe Swail Welsh Open 1.45 2.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
Ja puszczam taką parę:
Allister Carter - Adrian Gunnell 1 [ 1.30 / Expekt ] 3/5
Przeciwnik Cartera spisywał się do tej pory nieźle, jednak moim zdaniem rozbije się dzisiaj na przyzwoitym Alim.
Mark King - Steve James 1 [ 1.27 / Expekt] 4/5
Wydaje mi się, że to formalność. no Carter wygrywa 5:3, a pewniaczek King coś źle... przegrywał 0:2 wyciagnał na 3-2 i znowu 3-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Rozgrzał się widać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz prowadzi wyraźnie w ostatnim frejmie i chyba będzie dobrze. To dobry znak, bo Drago wczoraj coś nie chciał nam się rozgrzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
czy wie ktos gdaie jest transmisja TV z tego turnieju??? Niestety pomyliłem się, transmisje na Eurosporcie dopiero od jutra, czyli od 19 stycznia... Pierwsze wejście na antenę o 20.00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 81 |
Hej, Jest jakaś stronka w necie, gdzie Welsh Open jest na LIVE ?? Thx rumun
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
ja sledze live na www.eurosport.de [ eurosport.de] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i co jakos 10 min podawaja wynik 16:15 1. Runde: Mark King (ENG)-Steve James (ENG) 4:3, 2. Runde: Peter Ebdon (ENG)-Joe Perry (ENG) 4:4, Alan McManus (SCO) - Drew Henry (SCO) 1:0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 81 |
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|