Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Kolejny etap rozgrywek snookerowych, tym razem impreza Welsh Open.

Tak jak poprzednio, rodzi się kilka ważny pytań. Czy Stephen Maguire potwierdzi swoją doskonałą dyspozycję z końca zeszłego roku i znów udowodni, że należy do ścisłej czołówki zawodników? Czy Ronnie O'Sullivan uniknie błędów i dojdzie tym razem do finału? Czy zmierzy się w nim ze swoim ostatnim pogromcą, właśnie Maguire'm? Czy ponownie rozbłyśnie któraś ze staryszych gwiazd, a może któryś z dotąd ukrytych talentów?

Runda zasadnicza trwa od 17 do 23 stycznia. Transmisje od 18 stycznia na antenie Eurosportu.
Kto z pary O'Sullivan - Maguire dojdzie dalej w Welsh Open 2005?
single choice
Maguire (21%, 6 Votes)
O'Sullivan (79%, 22 Votes)
Total Votes: 28
Voting on this poll ends: 0 seconds ago

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Dzisiaj postawiłbym na takie pary.

Ian McCulloch - Robin Hull 1 [ 1.50 / Expekt ] 4/5
Tony Drago - Shokat Ali 1 [ 1.70 / Expekt ] 3/5

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Również dzisiaj postawiłem na McCullocha i na Drago dlatego jestem troche zszokowany bo narazie 0-1 we Framach i 0-19
polecam LIVESCORE! [livescoring.worldsnooker.com]
pozdro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Już 3-0... Znowu ktoś praktycznie znikąd... Trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
O dziwo Drago zaczął walczyć i jest już prawie 3-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Widze ze ten temat nie zabardzo idzie a ma ktos moze jakies info na temat pojedynku
Allister Carter - Adrian Gunnell?? czy raczej pewenie wygra Carter czy moze byc niespodzianka ?? Dzieki z odpowiedzi

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Ja puszczam taką parę:

Allister Carter - Adrian Gunnell 1 [ 1.30 / Expekt ] 3/5

Przeciwnik Cartera spisywał się do tej pory nieźle, jednak moim zdaniem rozbije się dzisiaj na przyzwoitym Alim.

Mark King - Steve James 1 [ 1.27 / Expekt] 4/5

Wydaje mi się, że to formalność.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
czy wie ktos gdaie jest transmisja TV z tego turnieju???

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Witam,

Tutaj jest Drabinka turnieju Welsh Open 2005 [embassysnooker.com]

Junhui D. v Parrott J. @2.30 gb

Doswiadczenie przeciwko mlodosci.

Pozdrawiam
Feher

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
moze ktos po krotce objasnic zasady punktacji dla laikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Quote
moze ktos po krotce objasnic zasady punktacji dla laikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zawodnicy po koleji wbijaja bile zaczynajac od czerwonych (1pkt) jazeli grasz wbije bile czerwona to wbija pozniej ktoras z kolorowych (zolta 2pkt, zielona 3, brazowa 4, niebieska 5, rozowa 6 i czarna 7) Kiedy wbija wszystie czerwone wbijaja po koleji kolorowe: najpierw zolta, zielona, brazowa, niebieska, rozowa i na koncy czara. Maksymalna ilosc pkt jaka mozna uzyskac przy jednym podejsciu (brejku) to 147 pkt. Jeszcze sa faule, za ktore pkt przyznaje sie przeciwnikowi, ale nie pamietam jak sie je punktuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
moze ktos po krotce objasnic zasady punktacji dla laikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Reguly gry [globalsnookercentre.co.uk] jak sami napisali w bardzo uproszczonej wersji.

Bardzo dobre zrodlo informacji na temat snookera - GSC [globalsnookercentre.co.uk]

Pozdrawiam
Feher

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
na www.snooker.pl [snooker.pl] tez jest instrukcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a najlepiej zobaczyc zasady w trakcie gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Od jutra na Eurosporcie transmisje!! Wiec polecam - w ten sposob po 1 frame`ie maksymalnie 2ch zalapiesz o co chodzi, zwlaszcza, ze komentatorzy odpowiadaja na pytania oraz opowiadaja o taktykach i zasadach gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by ziomek-domek; 18/01/2005 13:45.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
Siemka, jak oceniacie te typy na wieczor??

19:55 Barry Pinches - Ryan Day Welsh Open 1.80 1.95
19:55 Neil Robertson - Jimmy White Welsh Open 1.80 1.95
19:55 Ken Doherty - Joe Swail Welsh Open 1.45 2.65

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
Quote
Ja puszczam taką parę:

Allister Carter - Adrian Gunnell 1 [ 1.30 / Expekt ] 3/5

Przeciwnik Cartera spisywał się do tej pory nieźle, jednak moim zdaniem rozbije się dzisiaj na przyzwoitym Alim.

Mark King - Steve James 1 [ 1.27 / Expekt] 4/5

Wydaje mi się, że to formalność.

no Carter wygrywa 5:3, a pewniaczek King coś źle... przegrywał 0:2 wyciagnał na 3-2 i znowu 3-3

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Rozgrzał się widać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz prowadzi wyraźnie w ostatnim frejmie i chyba będzie dobrze. To dobry znak, bo Drago wczoraj coś nie chciał nam się rozgrzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Quote
czy wie ktos gdaie jest transmisja TV z tego turnieju???
Niestety pomyliłem się, transmisje na Eurosporcie dopiero od jutra, czyli od 19 stycznia... Pierwsze wejście na antenę o 20.00.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 81
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 81
Hej,
Jest jakaś stronka w necie, gdzie Welsh Open jest na LIVE ??
Thx
rumun

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
ja sledze live na www.eurosport.de [eurosport.de] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i co jakos 10 min podawaja wynik

16:15 1. Runde: Mark King (ENG)-Steve James (ENG) 4:3, 2. Runde: Peter Ebdon (ENG)-Joe Perry (ENG) 4:4, Alan McManus (SCO) - Drew Henry (SCO) 1:0.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 81
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 81
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, 11kera11, JelineK, betowiec), 1,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,937
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1