Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
Quote
Siemka, jak oceniacie te typy na wieczor??

19:55 Barry Pinches - Ryan Day Welsh Open 1.80 1.95
19:55 Neil Robertson - Jimmy White Welsh Open 1.80 1.95
19:55 Ken Doherty - Joe Swail Welsh Open 1.45 2.65

co myslisz o tych meczach rooloke?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
SR przy samej górze tematu podał bardzo dobry livescore, polecam.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
Quote
SR przy samej górze tematu podał bardzo dobry livescore, polecam.

dobry lub nie to pytanie

meczu Kinga i Cartera pokazywał do stanu 2-2 i 3-1 ;/ a potem mecze znikły i są inne, wiec przelaczylem na eurosport.de


WYGRAŁ KING??? (OBY:))

no i wygrana:)

Mark King hat die erste Runde auch überstanden - er gewinnt 5:3 gegen Steve James!

Last edited by kociolKSG; 18/01/2005 15:33.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Jimmy White ostatnio nie błyszczy, wręcz przeciwnie, dlatego skłaniałbym się ku Robretsonowi, choć ten grał już sporo w kwalifikacjach do tego turnieju i też musi się kiedyś zmęczyć. Warto też odnotować, że Robertson w zeszłym turnieju też przeskoczył wielu przeciwników, by ulec jedynie jednym frejmem Dott'owi. Tak czy inaczej, tutaj Robertson na moim zdaniem 4/5.

Co do pary Pinches - Day trudno mi wskazać wyraźnego faworyta. Być może w tym meczu przeważy doświadczenie Pinchesa, o 10 lat starszego od swojego przeciwnika. Dlatego mój typ to Pinches na 2/5.

Co do Doherty'ego i Swail'a mam mieszane uczucia. Faworyt jest dość wyraźny, 7 miejsce tego pierwszego w rankingu do czegoś zobowiązuje, zatem ja bym pewnie poszedł tym tropem.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
jeżeli ten Livescore [livescoring.worldsnooker.com] to podałem na początku tematu źle działa
to zawsze możecie skorzystać z Tego [globalsnookercentre.co.uk]
Ps.Ja dzisiaj zaufałem tylko Kingowi , dobrze że nie zawiódł.

Last edited by SR; 18/01/2005 17:04.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Z oferty Expekta na ten moment wybrałbym dwa mecze. Jeden to zwycięstwo O'Sullivana. Ktoś taki nie może drugi raz z rzędu odpaść po swoim pierwszym meczu w turnieju. Kurs marny, dlatego to zdarzenie to nic specjalnego. Chyba, że ktoś chce zaryzykować i postawić na McCulloch'a, bo cień szansy jak najbardziej istnieje -- dla mnie granie na niego to jakieś 1/5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Drugi mecz to spotkanie Hunter - Hawkins. Tu nie będę się rozpisywał -- moim zdaniem to będzie jednostronny mecz w wykonaniu właśnie Huntera.

Najciekawsze spotkanie na dziś to mecz między Maguire'm a Hendrym. Jeśli wygra ten pierwszy, to będzie potwierdzenie jego świetnej formy sprzed Nowego Roku, pytanie, czy wygra... Moim zdaniem bardzo wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Maguire'a ze względu na wcześniejsze dokonania.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Quote
Moim zdaniem bardzo wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Maguire'a ze względu na wcześniejsze dokonania.

Moim zdaniem wygra tu doświadczenie. Buki faworyzują będącego w formie Maguire'a, jednak myślę że stary wyjadacz Stephen Hendry pokaże że potrafi jeszcze grać w snookiego.
Spodziewam się wyrównanego meczu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
Jak narazie Maguire wywalczył 2:2

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Zgodnie z przewidywaniami, idą w miarę równo. Szkoda, że nie dają w TV tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I jeszcze by się chciało zobaczyć O'Sullivana, jak tam sobie radzi z przyzwoitym przecież McCulloch'iem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
chyba zwyciestwo odniesie Hendry:>

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
4-2 :>

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
relooke jak oceniasz wieczorne mecze?

ýr 19/01/05
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2
19:55 John Higgins - Dominic Dale Welsh Open 1.27 3.50
19:55 Mark Williams - Allister Carter Welsh Open 1.55 2.35
19:55 Ryan Day - Steve Davis Welsh Open 1.60 2.25


kursy Expekt

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
ehe nie umie zedytowac tego posta

Stephen Hendry MBE 4 (9) 4 Stephen Maguire

fantastyczny mecz, mysle ze jednak na zwyciestwo ten mecz rozstrzygnie Stephen Maguire

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Nie jestem w domu, więc szybko -- moim zdaniem na 4/5 Higgins, a co do pozostalych, to sklanialbym sie ku Carterowi, tutaj 3/5. Ostatnie spotkanie to dla mnie raczej niewiadoma.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
nie komentuje dzisiejszej postawy Huntera, niby pewien a tu 3-5:(

Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Witam.
A co sądzicie o dzisiejszych meczach ?
Mnie zainteresowały 2 moim zdaniem najpewniejsze mecze.

Ronnie O'Sullivan - Anthony Hamilton 1.18 - 4.50
Stephen Hendry - Graeme Dott 1.35 - 3.00

Może jakimś wielkim wirtuozem snookera nie jestem, ale o przeciwnikach O"Sullivana i Hendry'ego nigdy nie słyszałem?
Powinienem ?:)
Myśle że stare wygi pokonają ich pewnie.
Czy macie jakieś przeciwskazania żęby zagrać tu 2 jedynki?

Mecze rozpoczynają sie wg expekta o 14.

Prosze o komentarz.

Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
aha, to przeczytałem na jednym forum:

Ronnie O`Sullivan pokonał McCullocha 5-2.ale zachowywał się
nieodpowiednio.Zakładał na głowę ręcznik, potem jakies serwetki.
Może w następnych spotkaniach będzie welon "panny młodej"-kto wie!
I tak dobrze,że rozdawał autografy. Pomimo smierci jego babci powinien zachować sie jak na niego przystało.
Na dodatek oblał się wodą!!! Dlaczego? NIE WIDZIAŁ!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
znasz bojako5 fajne forum poswiecone snookowi?

Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Nie wiem czy można tu dawać linki itp, ale zaryzykuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tamto info było z forum ze strony snooker.pl
Innych nie znam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
na live stronie tej 2, http://www.globalsnookercentre.co.uk/files/Results/res04_5/05WELSH.htm

sa foty jak ronni mial recznik na glowie

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1