|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
Siemka, jak oceniacie te typy na wieczor??
19:55 Barry Pinches - Ryan Day Welsh Open 1.80 1.95 19:55 Neil Robertson - Jimmy White Welsh Open 1.80 1.95 19:55 Ken Doherty - Joe Swail Welsh Open 1.45 2.65 co myslisz o tych meczach rooloke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
SR przy samej górze tematu podał bardzo dobry livescore, polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
SR przy samej górze tematu podał bardzo dobry livescore, polecam. dobry lub nie to pytanie meczu Kinga i Cartera pokazywał do stanu 2-2 i 3-1 ;/ a potem mecze znikły i są inne, wiec przelaczylem na eurosport.de WYGRAŁ KING??? (OBY:)) no i wygrana:) Mark King hat die erste Runde auch überstanden - er gewinnt 5:3 gegen Steve James!
Last edited by kociolKSG; 18/01/2005 15:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Jimmy White ostatnio nie błyszczy, wręcz przeciwnie, dlatego skłaniałbym się ku Robretsonowi, choć ten grał już sporo w kwalifikacjach do tego turnieju i też musi się kiedyś zmęczyć. Warto też odnotować, że Robertson w zeszłym turnieju też przeskoczył wielu przeciwników, by ulec jedynie jednym frejmem Dott'owi. Tak czy inaczej, tutaj Robertson na moim zdaniem 4/5.
Co do pary Pinches - Day trudno mi wskazać wyraźnego faworyta. Być może w tym meczu przeważy doświadczenie Pinchesa, o 10 lat starszego od swojego przeciwnika. Dlatego mój typ to Pinches na 2/5.
Co do Doherty'ego i Swail'a mam mieszane uczucia. Faworyt jest dość wyraźny, 7 miejsce tego pierwszego w rankingu do czegoś zobowiązuje, zatem ja bym pewnie poszedł tym tropem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
jeżeli ten Livescore [ livescoring.worldsnooker.com] to podałem na początku tematu źle działa to zawsze możecie skorzystać z Tego [ globalsnookercentre.co.uk] Ps.Ja dzisiaj zaufałem tylko Kingowi , dobrze że nie zawiódł.
Last edited by SR; 18/01/2005 17:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Z oferty Expekta na ten moment wybrałbym dwa mecze. Jeden to zwycięstwo O'Sullivana. Ktoś taki nie może drugi raz z rzędu odpaść po swoim pierwszym meczu w turnieju. Kurs marny, dlatego to zdarzenie to nic specjalnego. Chyba, że ktoś chce zaryzykować i postawić na McCulloch'a, bo cień szansy jak najbardziej istnieje -- dla mnie granie na niego to jakieś 1/5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Drugi mecz to spotkanie Hunter - Hawkins. Tu nie będę się rozpisywał -- moim zdaniem to będzie jednostronny mecz w wykonaniu właśnie Huntera.
Najciekawsze spotkanie na dziś to mecz między Maguire'm a Hendrym. Jeśli wygra ten pierwszy, to będzie potwierdzenie jego świetnej formy sprzed Nowego Roku, pytanie, czy wygra... Moim zdaniem bardzo wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Maguire'a ze względu na wcześniejsze dokonania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Moim zdaniem bardzo wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Maguire'a ze względu na wcześniejsze dokonania. Moim zdaniem wygra tu doświadczenie. Buki faworyzują będącego w formie Maguire'a, jednak myślę że stary wyjadacz Stephen Hendry pokaże że potrafi jeszcze grać w snookiego. Spodziewam się wyrównanego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
Jak narazie Maguire wywalczył 2:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Zgodnie z przewidywaniami, idą w miarę równo. Szkoda, że nie dają w TV tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I jeszcze by się chciało zobaczyć O'Sullivana, jak tam sobie radzi z przyzwoitym przecież McCulloch'iem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
chyba zwyciestwo odniesie Hendry:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
relooke jak oceniasz wieczorne mecze?
ýr 19/01/05 czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2 19:55 John Higgins - Dominic Dale Welsh Open 1.27 3.50 19:55 Mark Williams - Allister Carter Welsh Open 1.55 2.35 19:55 Ryan Day - Steve Davis Welsh Open 1.60 2.25
kursy Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
ehe nie umie zedytowac tego posta
Stephen Hendry MBE 4 (9) 4 Stephen Maguire
fantastyczny mecz, mysle ze jednak na zwyciestwo ten mecz rozstrzygnie Stephen Maguire
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Nie jestem w domu, więc szybko -- moim zdaniem na 4/5 Higgins, a co do pozostalych, to sklanialbym sie ku Carterowi, tutaj 3/5. Ostatnie spotkanie to dla mnie raczej niewiadoma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
nie komentuje dzisiejszej postawy Huntera, niby pewien a tu 3-5:(
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Witam. A co sądzicie o dzisiejszych meczach ? Mnie zainteresowały 2 moim zdaniem najpewniejsze mecze.
Ronnie O'Sullivan - Anthony Hamilton 1.18 - 4.50 Stephen Hendry - Graeme Dott 1.35 - 3.00
Może jakimś wielkim wirtuozem snookera nie jestem, ale o przeciwnikach O"Sullivana i Hendry'ego nigdy nie słyszałem? Powinienem ?:) Myśle że stare wygi pokonają ich pewnie. Czy macie jakieś przeciwskazania żęby zagrać tu 2 jedynki?
Mecze rozpoczynają sie wg expekta o 14.
Prosze o komentarz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
aha, to przeczytałem na jednym forum:
Ronnie O`Sullivan pokonał McCullocha 5-2.ale zachowywał się nieodpowiednio.Zakładał na głowę ręcznik, potem jakies serwetki. Może w następnych spotkaniach będzie welon "panny młodej"-kto wie! I tak dobrze,że rozdawał autografy. Pomimo smierci jego babci powinien zachować sie jak na niego przystało. Na dodatek oblał się wodą!!! Dlaczego? NIE WIDZIAŁ!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
znasz bojako5 fajne forum poswiecone snookowi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Nie wiem czy można tu dawać linki itp, ale zaryzykuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tamto info było z forum ze strony snooker.pl Innych nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka