|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
01:00 Detroit at Orlando 02:30 Indiana at Houston 02:30 Washington at Dallas 04:00 Portland at Sacramento 04:00 Denver at Seattle
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
chyba swiateczny prezent dzis w toto na dallas tylko handi -9 po rozsypaniu sie trio w stolecznych handi jest do pokrycia przez dallas ( amkwish wierze w swietego mikolaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by jarko 33; 18/01/2005 08:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Czy ktos wie cos wiecej na temat mozliwego braku dzisiaj w Dallas : Dirk Nowitzki i Josh Howard ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
chyba grają obaj skad ta niepewność?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
Dirk Nowitzki F Ankle Questionable Tue. vs Was. 1/16 Josh Howard F Respiratory Infection Questionable Tue. vs Was. 1/16 niby maja dzisiaj wrocic ale moga zagrac tylko chcwilke ja odpuszczam dzis to spotkanie
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
nowitzki tak nieszcześliwie skrecił noge że zszedł w pierwszej połowie i w drugiej wrócił rzucając 10 z 26 swoich punktów. A swoją droga dallas mnie nie przekonuje.Ogladałem ich ostani mecz. Większośc akcji to dogrywanie na obwód do dirka, który co prawda trafia... ,ale nie sadzę żeby cos w tym sezonie zwojowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 15 |
Witam ! Dzisiaj zastanawiam sie nad meczem Orlando - Detroit . Po wczorajszej wygranej Pistons z Phonix chyba powinni wygrac z Magick .Jak uwazacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z gory dzieki za pomoc Pozdrawiam .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Josh Howard zagra dzis z Waszyngtonem na pewno. Wczoraj trenowal. Natomiast to w jakim wymiarze czasowym zagra zdecyduje sie po dzisiejszym treningu. (Dallas Star Telegram)
Takze Nowitzki najprawdopodbniej zagra. Kontuzji doznal tez Eric Dampier (stluczona noga) ale i on ma wydobrzec. Dwa dni bez meczu pomogly Dallas w poskladaniu swych zawodnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 18/01/2005 13:34.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
nowitzki tak nieszcześliwie skrecił noge że zszedł w pierwszej połowie i w drugiej wrócił rzucając 10 z 26 swoich punktów. A swoją droga dallas mnie nie przekonuje.Ogladałem ich ostani mecz. Większośc akcji to dogrywanie na obwód do dirka, który co prawda trafia... ,ale nie sadzę żeby cos w tym sezonie zwojowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Barabasz,zgadzam się,że nie zagrali dobrego meczu,moim zdaniem brakowało im dynamiki,derptali w jednostajnym tempie. Natomiast duża w tym zasluga Nets,bi ci w moim odczuciu bardzo dobrze bronili. BTW nie cierpie ogładać meczów NJ,tym monotonnym i długim rozgrywaniem mogą człowieka uśpić,zeby to chociaż przynosiło efekty,bo na razie marne przynosi. U netowych nie ma linii na ten mecz,pewnie czekaja na info odnośnie absencji,ale mysle,że bez Szwaba nawet Mavs pojadą stołecznych kelnerów minimum 10-oma. Hughesa nie ma,a Arenas pojechał na chwile do domu,żeby zobaczyc się ze swoim psychoanalitykiem. Spursi zrobili z niego posmiewisko. Chłopina miał 3 punkty i 2 faule(mimo wszystko bilans na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) i wpadl w depresję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wczoraj "czarny poniedziałek" i gdyby nie teasery to...
Dziś gram
Houston -4 i under 183 Dallas -9 i under 206.5 Seattle -6 (kupione 1.5 pkt) i under 202
Pozdrawiam frend30
PS Dwa pierwsze typy i typ na Dallas ze spreadem zagrałbym w konkursie
Last edited by frend30; 18/01/2005 15:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
PS Dwa pierwsze typy i typ na Dallas ze spreadem zagrałbym w konkursie To co Cie powstrzymuje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Witam!!! Dziwi mnie ze wszyscy dzis graja Detroit??? Ja tez gram ale Orlando 1 Dlaczego??? Moze to niektorych zdziwi , niektorzy moze maja podobny sposob, ale ja uwazam ze statystyka jest krolowa nauk:)))) Moze nie gram na Orlando ale gram na porazke Detroit po 6 kolejnych wyjazdowych zwyciestwach, tak jak wczoraj gralem Golden po 9 porazkach z rzedu!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dziś jestem w pracy jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nie czytałem forum tylko szybko zapodałem typy i ...uciekłem do obowiązków. Fajnie że już konkurs ruszył, a typy podam chyba godzinę przed meczami bo różnie może być (jakieś info itd.) Także na razie się jeszcze wstrzymuję
Pozdrawiam frend30
PS Amkwish THX za info
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
na dziś tylko Seattle i Detroit.Sonics powinni spokojnie wygrać z Denver z handi,nie widzę żadnej obrony dla słabego w sumie ostatnio zespołu Bryłek.Co do Detroit to przypomina mi sie ich zwycięskie passa z ubiegłego sezonu,może i teraz załapali speeda,statystyki ,statystykami,ale jeśli będą chcieli,orlando polegnie. Ponadto w tym meczu polecam over 188,ostatnio grali u Tłuków i było koło 200,teraz będzie podobnie,Orlando ma taki styl i moze rzuci mniej niż zwykle ,ale też sporo,a Tłokom pozwolą na swobodne rzucanie, i nawet z ich indolencją strzelecką,dziś powinni sobie poszaleć,bo gospodarze pozwolą im na to.Ponadto zagrałem parkę Finley-Arenas na 2.Finley to dobry gracz,ale nie jest wybitnym snajperem drużyny,gdzie jest wielu zdobywających punkty, a liderem jest Dirk,natomiast washington opiera się na swojej "świętej trójcy" i Arenas jest jej najskuteczniejszą postacią,a ponadt5o nie zagra jeden z jej członków,wiec Arenas spoko rzuci ponad 30,szczególnie,ze Mavs obroną nie grzeszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 98 |
Wydaje mi się, że w meczu Orlando-Detroit będzie under. Detroit jest drużyną typowo defensywną. We wczorajszym meczu z Phoenix nie błyszczeli skutecznością. Grali praktycznie przez pierwsze dwie kwarty, ale obrona Phoenix była dziurawa jak ser szwajcarski. Dzisiaj spodziewam się mimo wszystko bardziej wyrównanego meczu, a zatem i akcje Detroit będą bardziej wyważone. Drużyna gra zupełnie inaczej gdy prowadzi prawie przez cały mecz różnicą dochodzącą do 20pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam!!! Dziwi mnie ze wszyscy dzis graja Detroit??? Ja tez gram ale Orlando 1 Dlaczego??? Moze to niektorych zdziwi , niektorzy moze maja podobny sposob, ale ja uwazam ze statystyka jest krolowa nauk:)))) Moze nie gram na Orlando ale gram na porazke Detroit po 6 kolejnych wyjazdowych zwyciestwach, tak jak wczoraj gralem Golden po 9 porazkach z rzedu!!! Rozumiem,ze równiez grałes na porażkę Bulls <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Statystyczny Polak(liczone są tu i noworodki) wypija rocznie 11 litrów czystego spirytusu,to dane Twojej królowej nauk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak całkiem serio to u takiej druzyny jak Detroit nawet seria 10 WIN nie powinna dziwić,tym bardziej,że jest ....styczeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W ubieglym sezonie wygrali o tej porze bodaj 12 czy 13 meczów z rzędu. Co do jednego sie zgadzam z Toba,tez nie gram dzis Detroit,ale nie ze wzgledu na statystykę ,mam inny powód:) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
Ale dym!! Wszyscy pojechali dziś under w Dallas!! Tylko ja zagralem over, a i to na HT. Ciekawe kto się będzie cieszył: większość czy jednostka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Hehehe, Grzemp, ciesz sie... Ja ostatnio bardziej lubie jezdzic pod prad i nawet malo mandatow lapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na dzis widze moje kochane Tloczki... Oj nawet nie wiecie jak bym chcial zeby rozbili Orlando dokumentnie, nie lubie Magikow i tyle... Tak szczerze, to wolalbym zeby kwiecien, maj i czerwiec byly Tloczkow (4-2 z San Antonio w NBA Finals <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />))
No i Dallas dzis.. Spread wysoki w granicach 10 punktow, ale zobaczcie so sie dzieje, najprawdopodobniej Nowitzki, Howard i Dampier zagraja. Howard i Dampier sa bardzo wazni dla gry obronne Mavs.. Natomiast Wizards kompletnie rozbici, brak Hughesa, Arenas swiruje... bedziemy mieli w NBA to co z Hannawaldem w skokach i Deislerem w pilke... Zdecydowanie Mavs
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
hmmmmmmmm, no to typy z uzasadnieniami chyba przechodza powoli do historii, a szkoda.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|