Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#282392 18/01/2005 01:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
01:00 Detroit at Orlando
02:30 Indiana at Houston
02:30 Washington at Dallas
04:00 Portland at Sacramento
04:00 Denver at Seattle

Bonus: Unibet
#282393 18/01/2005 08:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
chyba swiateczny prezent dzis w toto na dallas tylko handi -9 po rozsypaniu sie trio w stolecznych handi jest do pokrycia przez dallas ( amkwish wierze w swietego mikolaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by jarko 33; 18/01/2005 08:15.
#282394 18/01/2005 08:18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Czy ktos wie cos wiecej na temat mozliwego braku dzisiaj w Dallas : Dirk Nowitzki i Josh Howard ?

#282395 18/01/2005 08:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
chyba grają obaj skad ta niepewność?

#282396 18/01/2005 08:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
chyba grają obaj skad ta niepewność?

http://sports.espn.go.com/nba/injuries

#282397 18/01/2005 08:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Dirk Nowitzki F Ankle Questionable Tue. vs Was. 1/16
Josh Howard F Respiratory Infection Questionable Tue. vs Was. 1/16
niby maja dzisiaj wrocic ale moga zagrac tylko chcwilke ja odpuszczam dzis to spotkanie


pozdro

#282398 18/01/2005 08:48
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
nowitzki tak nieszcześliwie skrecił noge że zszedł w pierwszej połowie i w drugiej wrócił rzucając 10 z 26 swoich punktów.
A swoją droga dallas mnie nie przekonuje.Ogladałem ich ostani mecz. Większośc akcji to dogrywanie na obwód do dirka, który co prawda trafia... ,ale nie sadzę żeby cos w tym sezonie zwojowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#282399 18/01/2005 13:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 15
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 15
Witam !
Dzisiaj zastanawiam sie nad meczem Orlando - Detroit . Po wczorajszej wygranej Pistons z Phonix chyba powinni wygrac z Magick .Jak uwazacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z gory dzieki za pomoc
Pozdrawiam .

#282400 18/01/2005 13:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Josh Howard zagra dzis z Waszyngtonem na pewno. Wczoraj trenowal. Natomiast to w jakim wymiarze czasowym zagra zdecyduje sie po dzisiejszym treningu. (Dallas Star Telegram)

Takze Nowitzki najprawdopodbniej zagra. Kontuzji doznal tez Eric Dampier (stluczona noga) ale i on ma wydobrzec. Dwa dni bez meczu pomogly Dallas w poskladaniu swych zawodnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 18/01/2005 13:34.
#282401 18/01/2005 15:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
nowitzki tak nieszcześliwie skrecił noge że zszedł w pierwszej połowie i w drugiej wrócił rzucając 10 z 26 swoich punktów.
A swoją droga dallas mnie nie przekonuje.Ogladałem ich ostani mecz. Większośc akcji to dogrywanie na obwód do dirka, który co prawda trafia... ,ale nie sadzę żeby cos w tym sezonie zwojowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Barabasz,zgadzam się,że nie zagrali dobrego meczu,moim zdaniem brakowało im dynamiki,derptali w jednostajnym tempie.
Natomiast duża w tym zasluga Nets,bi ci w moim odczuciu bardzo dobrze bronili.
BTW nie cierpie ogładać meczów NJ,tym monotonnym i długim rozgrywaniem mogą człowieka uśpić,zeby to chociaż przynosiło efekty,bo na razie marne przynosi.
U netowych nie ma linii na ten mecz,pewnie czekaja na info odnośnie absencji,ale mysle,że bez Szwaba nawet Mavs pojadą stołecznych kelnerów minimum 10-oma.

Hughesa nie ma,a Arenas pojechał na chwile do domu,żeby zobaczyc się ze swoim psychoanalitykiem.
Spursi zrobili z niego posmiewisko.
Chłopina miał 3 punkty i 2 faule(mimo wszystko bilans na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) i wpadl w depresję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#282402 18/01/2005 15:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Wczoraj "czarny poniedziałek" i gdyby nie teasery to...

Dziś gram

Houston -4 i under 183
Dallas -9 i under 206.5
Seattle -6 (kupione 1.5 pkt) i under 202

Pozdrawiam
frend30

PS
Dwa pierwsze typy i typ na Dallas ze spreadem zagrałbym w konkursie

Last edited by frend30; 18/01/2005 15:51.
#282403 18/01/2005 16:27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
PS
Dwa pierwsze typy i typ na Dallas ze spreadem zagrałbym w konkursie

To co Cie powstrzymuje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#282404 18/01/2005 17:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Witam!!!
Dziwi mnie ze wszyscy dzis graja Detroit???
Ja tez gram ale Orlando 1 Dlaczego???
Moze to niektorych zdziwi , niektorzy moze maja podobny sposob, ale ja uwazam ze statystyka jest krolowa nauk:))))
Moze nie gram na Orlando ale gram na porazke Detroit po 6 kolejnych wyjazdowych zwyciestwach, tak jak wczoraj gralem Golden po 9 porazkach z rzedu!!!

#282405 18/01/2005 18:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dziś jestem w pracy jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nie czytałem forum tylko szybko zapodałem typy i ...uciekłem do obowiązków.
Fajnie że już konkurs ruszył, a typy podam chyba godzinę przed meczami bo różnie może być (jakieś info itd.)
Także na razie się jeszcze wstrzymuję

Pozdrawiam
frend30

PS
Amkwish THX za info

#282406 18/01/2005 18:23
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
na dziś tylko Seattle i Detroit.Sonics powinni spokojnie wygrać z Denver z handi,nie widzę żadnej obrony dla słabego w sumie ostatnio zespołu Bryłek.Co do Detroit to przypomina mi sie ich zwycięskie passa z ubiegłego sezonu,może i teraz załapali speeda,statystyki ,statystykami,ale jeśli będą chcieli,orlando polegnie.
Ponadto w tym meczu polecam over 188,ostatnio grali u Tłuków i było koło 200,teraz będzie podobnie,Orlando ma taki styl i moze rzuci mniej niż zwykle ,ale też sporo,a Tłokom pozwolą na swobodne rzucanie, i nawet z ich indolencją strzelecką,dziś powinni sobie poszaleć,bo gospodarze pozwolą im na to.Ponadto zagrałem parkę Finley-Arenas na 2.Finley to dobry gracz,ale nie jest wybitnym snajperem drużyny,gdzie jest wielu zdobywających punkty, a liderem jest Dirk,natomiast washington opiera się na swojej "świętej trójcy" i Arenas jest jej najskuteczniejszą postacią,a ponadt5o nie zagra jeden z jej członków,wiec Arenas spoko rzuci ponad 30,szczególnie,ze Mavs obroną nie grzeszą.

#282407 18/01/2005 18:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 98
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 98
Wydaje mi się, że w meczu Orlando-Detroit będzie under. Detroit jest drużyną typowo defensywną. We wczorajszym meczu z Phoenix nie błyszczeli skutecznością. Grali praktycznie przez pierwsze dwie kwarty, ale obrona Phoenix była dziurawa jak ser szwajcarski. Dzisiaj spodziewam się mimo wszystko bardziej wyrównanego meczu, a zatem i akcje Detroit będą bardziej wyważone. Drużyna gra zupełnie inaczej gdy prowadzi prawie przez cały mecz różnicą dochodzącą do 20pkt.

#282408 18/01/2005 19:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Witam!!!
Dziwi mnie ze wszyscy dzis graja Detroit???
Ja tez gram ale Orlando 1 Dlaczego???
Moze to niektorych zdziwi , niektorzy moze maja podobny sposob, ale ja uwazam ze statystyka jest krolowa nauk:))))
Moze nie gram na Orlando ale gram na porazke Detroit po 6 kolejnych wyjazdowych zwyciestwach, tak jak wczoraj gralem Golden po 9 porazkach z rzedu!!!

Rozumiem,ze równiez grałes na porażkę Bulls <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Statystyczny Polak(liczone są tu i noworodki) wypija rocznie 11 litrów czystego spirytusu,to dane Twojej królowej nauk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak całkiem serio to u takiej druzyny jak Detroit nawet seria 10 WIN nie powinna dziwić,tym bardziej,że jest ....styczeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W ubieglym sezonie wygrali o tej porze bodaj 12 czy 13 meczów z rzędu.

Co do jednego sie zgadzam z Toba,tez nie gram dzis Detroit,ale nie ze wzgledu na statystykę ,mam inny powód:)

Pozdrawiam

amkwish

#282409 18/01/2005 19:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Ale dym!! Wszyscy pojechali dziś under w Dallas!! Tylko ja zagralem over, a i to na HT. Ciekawe kto się będzie cieszył: większość czy jednostka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#282410 18/01/2005 19:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Hehehe, Grzemp, ciesz sie... Ja ostatnio bardziej lubie jezdzic pod prad i nawet malo mandatow lapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na dzis widze moje kochane Tloczki... Oj nawet nie wiecie jak bym chcial zeby rozbili Orlando dokumentnie, nie lubie Magikow i tyle... Tak szczerze, to wolalbym zeby kwiecien, maj i czerwiec byly Tloczkow (4-2 z San Antonio w NBA Finals <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />))

No i Dallas dzis.. Spread wysoki w granicach 10 punktow, ale zobaczcie so sie dzieje, najprawdopodobniej Nowitzki, Howard i Dampier zagraja. Howard i Dampier sa bardzo wazni dla gry obronne Mavs.. Natomiast Wizards kompletnie rozbici, brak Hughesa, Arenas swiruje... bedziemy mieli w NBA to co z Hannawaldem w skokach i Deislerem w pilke... Zdecydowanie Mavs

Pozdrawiam
Dominik

#282411 18/01/2005 22:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
hmmmmmmmm, no to typy z uzasadnieniami chyba przechodza powoli do historii, a szkoda.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, forty, Sensei, JelineK, alfa), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1