Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#283500 22/01/2005 13:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
juz 14 a nikt nie zalozyl tematu, wiec ktos musi:)

Orlando-Philadelphia
Atlanta-Boston
Detroit-Chicago
Indiana-Washington
New Orleans-LA.Clippers
Utah-Memphis
Portland-Minnesota
Golden State-Cleveland

powodzenia i zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

pozdrawiam<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Whip

Last edited by Whip; 22/01/2005 13:15.
Bonus: Unibet
#283501 22/01/2005 13:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Może mnie wyśmiejecie ale wstępnie zastanawiam się nad grą na New Orleans. Wygrali z Pacers czemu by nie mieli wygrać LAC? Można zagrać z + handicupem myśle że spokojnie powinnien wejść. Problemem jest to że seria 2 zwycięstw NO jest mało prawdopodobna tongue Dotego niejasna sytuacja z B.Davisem, i myśle że jak ten ostatni zagra to i ja zagram na NO. Lampe gogogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#283502 22/01/2005 14:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cześć,
Ciekawe czy zagra,a jeśli to jak długo ? Mam nadzieję, że pogra więcej niż w Suns.

Pozdrawiam
frend30

#283503 22/01/2005 14:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
wygrana No zpacers byla zwyklym przypatiem nie wydaje mi si ezeby zdsiaj poradzili sobie z LAC nawet z handicapem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#283504 22/01/2005 15:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
12-latek - przeczytaj swój post i wczorajszy również.

#283505 22/01/2005 15:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Quote
12-latek - przeczytaj swój post i wczorajszy również.

na jaki temat? bo nie rozumiem cie mistrzu mi chodzi o to ze NO wygral z pacersami tylko fartem a idnaina ma pronblemy z druzynami z nizej pulki i o to mi chodzilo a w NO dzisija nie zagra proawdopodobnie davis wiec nie widze innego wyniku jak wygrana LAC chyba ze chodzi ci o cpos innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

pozdro

#283506 22/01/2005 17:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
Dlamnie dzis powinny wygrac :

ORLANDO
BOSTON
MINNESOTA

Pozdrawiam

#283507 22/01/2005 17:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Sportingbet oferuje przez caly czas promocje dnia na dzis... Detroit -4 po kursie 1,91... Ehhh wycofuje sie ze wszystkiego, cofneli, zrobili zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((((

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 22/01/2005 17:36.
#283508 22/01/2005 17:33
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Dzisiaj chyba najpewniejsze jest Orlando

#283509 22/01/2005 17:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Jednak przestraszyłem się tego typu na NO do końca jakoś nie jestem przekonany.Za to zagrałem byki (+7,5) i Cleveland (-3) w dubelku i myśle nad Orlando jako singiel. Pozdrawiam.

#283510 22/01/2005 22:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
mam pytanie po ilu dniach transakcje sa zatwierdzone tj. po ilu dniach zawodnik moze zagrac w nowym klubie jezeli dobrze pamietam to czeka sie kilka dni ale moze sie myle

#283511 22/01/2005 23:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Przyglądam sie od paru dni tematom zwiazanym z NBA i mam takie odczucie ,że temat i aktywność upada -wszyscy zajeli się konkursem .

Nie ma wymiany informacji , dyskusji , niepewności na co postawic itd -zostaja tylko suche statystyki poszczególnych uczestników .W mojej opinii poprzedni klimat był bardziej "przyjazny" a może po początkowym załamaniu wszystko wróci do normy ?Zwróćcie uwagę jak mało jest postów -w tym głównym chyba temacie .

A może miejsce w konkursie jest ważniejsze i lepiej nie udostępniać swojej wiedzy na forum ?

Panowie - nie zapominajcie o tym głównym wątku!

#283512 22/01/2005 23:19
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Hmm, ja dziś jestem zbyt naj.. nawet żeby wystawić jakieś typki do konkursu, nie mówiąc o stawianiu w realu albo o pisaniu postó

Pozdr,

#283513 23/01/2005 09:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Quote
Jednak przestraszyłem się tego typu na NO do końca jakoś nie jestem przekonany.Za to zagrałem byki (+7,5) i Cleveland (-3) w dubelku i myśle nad Orlando jako singiel. Pozdrawiam.
Wszystko ładnie siadło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Naweto NO, jeszcze bez naszego Lampe. Pozdrawiam.

#283514 23/01/2005 10:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
No ja dzis 2 na 3 typy trafiłem tylko Boston spierdzielił:/

#283515 23/01/2005 12:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
a mi minnesota elegancko weszla


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1