|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
juz 14 a nikt nie zalozyl tematu, wiec ktos musi:)
Orlando-Philadelphia Atlanta-Boston Detroit-Chicago Indiana-Washington New Orleans-LA.Clippers Utah-Memphis Portland-Minnesota Golden State-Cleveland
powodzenia i zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
pozdrawiam<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
Whip
Last edited by Whip; 22/01/2005 13:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201 |
Może mnie wyśmiejecie ale wstępnie zastanawiam się nad grą na New Orleans. Wygrali z Pacers czemu by nie mieli wygrać LAC? Można zagrać z + handicupem myśle że spokojnie powinnien wejść. Problemem jest to że seria 2 zwycięstw NO jest mało prawdopodobna  Dotego niejasna sytuacja z B.Davisem, i myśle że jak ten ostatni zagra to i ja zagram na NO. Lampe gogogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cześć, Ciekawe czy zagra,a jeśli to jak długo ? Mam nadzieję, że pogra więcej niż w Suns.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
wygrana No zpacers byla zwyklym przypatiem nie wydaje mi si ezeby zdsiaj poradzili sobie z LAC nawet z handicapem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
12-latek - przeczytaj swój post i wczorajszy również.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
12-latek - przeczytaj swój post i wczorajszy również. na jaki temat? bo nie rozumiem cie mistrzu mi chodzi o to ze NO wygral z pacersami tylko fartem a idnaina ma pronblemy z druzynami z nizej pulki i o to mi chodzilo a w NO dzisija nie zagra proawdopodobnie davis wiec nie widze innego wyniku jak wygrana LAC chyba ze chodzi ci o cpos innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245 |
Dlamnie dzis powinny wygrac :
ORLANDO BOSTON MINNESOTA
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Sportingbet oferuje przez caly czas promocje dnia na dzis... Detroit -4 po kursie 1,91... Ehhh wycofuje sie ze wszystkiego, cofneli, zrobili zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((((
Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 22/01/2005 17:36.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Dzisiaj chyba najpewniejsze jest Orlando
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201 |
Jednak przestraszyłem się tego typu na NO do końca jakoś nie jestem przekonany.Za to zagrałem byki (+7,5) i Cleveland (-3) w dubelku i myśle nad Orlando jako singiel. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
mam pytanie po ilu dniach transakcje sa zatwierdzone tj. po ilu dniach zawodnik moze zagrac w nowym klubie jezeli dobrze pamietam to czeka sie kilka dni ale moze sie myle
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
Przyglądam sie od paru dni tematom zwiazanym z NBA i mam takie odczucie ,że temat i aktywność upada -wszyscy zajeli się konkursem .
Nie ma wymiany informacji , dyskusji , niepewności na co postawic itd -zostaja tylko suche statystyki poszczególnych uczestników .W mojej opinii poprzedni klimat był bardziej "przyjazny" a może po początkowym załamaniu wszystko wróci do normy ?Zwróćcie uwagę jak mało jest postów -w tym głównym chyba temacie .
A może miejsce w konkursie jest ważniejsze i lepiej nie udostępniać swojej wiedzy na forum ?
Panowie - nie zapominajcie o tym głównym wątku!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Hmm, ja dziś jestem zbyt naj.. nawet żeby wystawić jakieś typki do konkursu, nie mówiąc o stawianiu w realu albo o pisaniu postó
Pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201 |
Jednak przestraszyłem się tego typu na NO do końca jakoś nie jestem przekonany.Za to zagrałem byki (+7,5) i Cleveland (-3) w dubelku i myśle nad Orlando jako singiel. Pozdrawiam. Wszystko ładnie siadło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Naweto NO, jeszcze bez naszego Lampe. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245 |
No ja dzis 2 na 3 typy trafiłem tylko Boston spierdzielił:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
a mi minnesota elegancko weszla
|
|
|
Link skopiowany do schowka