|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
#5 <betandwin>
29.01.05 16:00 Gretna - East Fife /Typ:1/kurs: 1.15 /Pilka nozna, Szkocja Div3 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 29.01.05 16:00 Rangers - Livingston /Typ:1/kurs: 1.12 /Pilka nozna, Szkocja 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
AKO = 1,29 STAWKA = 20zł EWK = 26zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> stan konta: 314zł.
#6 <Gamebookers>
28.01.05 19:00 /FC Köln v W. Burghausen /Typ:Koln to score /kurs: 1.08 /Pilka nozna, Niemcy 8-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 29.01.05 16:00 /Swansea v Chester /Typ:1 /kurs: 1.57 /Pilka nozna, Anglia 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
AKO = 1.7 STAWKA = 10zł EWK = 17zł :hura stan konta: 304zł Stan konta: 304zl +26zl +17zl=347zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878 |
#6 <Unibet>
30.01.2005 15:00 AC Milan - Bologna (1) 1.27 30.01.2005 15:00 Fürth - Unterhaching (1) 1.65
AKO = 2,09 STAWKA = 50zł EWK = 104zł pozostały stan konta:203zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878 |
#7 <betandwin>
30.01.2005 15:00 Roma AS - Messina (1) 1.45 30.01.2005 17:00 Zlin - Vsetin (1) 1.30
AKO = 1.88 STAWKA = 20zł EWK = 38zł pozostały stan konta:183zł.
==========================================================
#8 <betandwin>
30.01.2005 17:00 Zvolen - Skalica (1) 1.30 30.01.2005 17:00 Dubnica - Trencin (2) 1.35
AKO = 1.75 STAWKA = 50zł EWK = 88zł pozostały stan konta:133zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
4# prof 28.01/12.00 Malysz (1-6) 1.23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 27.01/20.00 S.Anton.-Sacram 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ako:1,72 stawka:60 ewk:93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
#7 expekt 29.01 Henning Stensrud - Jan Matura Kto lepszy in Large Hill (HS-134), Zakopane (POL) 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Bayer Leverkusen - VfL Bochum 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ako:2.39 stawka:40 ewk:96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
konto:86 + 93 + 96=275
2 inne kupony sie skonczyly ale nie wiem jakie wyniki Lyon przelozony, rozliczyc jako zwrot chyba nie? Zna ktos wynik Japonia-Kazachstan ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
#10 <GB>
30.01.2005 12:30 RKC Waalwijk v PSV Eindhoven (2) 1.50 30.01.2005 19:00 Numancia v Real Madrid (2) 1.57
AKO = 2.36 STAWKA = 60zł EWK = 141zł pozostały stan konta:109zł. + dwa kupony w toku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
3# prof 28/20.00 S.Williams-Davenp 1 1.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 29/11.00 Japonia-Kazachstan 1 1.31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ako:2,11 stawka:50 ewk:95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
#8 29.01 15:30 prof Hamburg-Mainz 1 1.67 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bastia-Lyon 2 2.00 zwrot ako:3,34 stawka:30 ewk:90 (45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> konto: 275 + 95 + 45 = 415
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
#9 prof 30.01/13:45
Jussilainen (1-6) 1.7 Hertha-Bayern x2 1.34 ako:2,28 stawka:40 ewk:82
konto:415-40=375
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
#10 prof 30.01/16:00 Cleveland-Milwaukee 1 1.53 Panionios-AEK Atens 2 1.67 ako:2,55 stawka:20 ewk:46 konto:375-20=355 Wyjezdzam dzis na zasluzony wypoczynek do Zakopanego, niestety spoznie sie na skoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mysle ze moj pierwszy tydzien nie wypadl najgorzej  . Byc moze bede tu zagladal z kawiarenki jakiejs, powroce za ok 2 tygodnie, zycze uczestnikom duzego zysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
#7 <Gamebookers>
30.01.05 17:00 / Chelsea - Birmingham/Typ: 1 /Pilka nozna, Anglia FA Cup
Kurs = 1.25 STAWKA = 20zł EWK = 25 zł stan konta: 327zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Stan konta: 50 zl.
AC Torino - Ascoli (1) 1.87
Cordoba - Ciudad Murcia (1) 2.20
AKO: 4.11 Stawka: 50zl EWK: 205.70 zl. Stan konta: 0 zl. [-ProfesjonaL-]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
#7 <Gamebookers>
30.01.05 17:00 / Chelsea - Birmingham/Typ: 1 /Pilka nozna, Anglia FA Cup 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Kurs = 1.25 STAWKA = 20zł EWK = 25 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> stan konta: 327zł Stan konta 327zl+25zl=352zł Skutecznosc kuponów: 6/7 W tym tyg starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jak widac ide w jakosc, a nie w ilosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rezultat gotowkowy co prawda slaby, ale to dlatego, ze zaczalem od niskich stawek, a potem ich nie zmienialem bo najczesciej na takim czyms zle wychodze i staram sie grac porownywalnymi stawkami i powolutku do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak w przyszlym tyg postaram sie osiagnac lepszy rezultat. Pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
UWAGA !!!! Jestem teraz troche zajety, nowy temat zaloze jutro wieczorem prawodopodnie, zaczniemy typowac od wtorku 24:00. Jak ktos moze niech zrobi podsumowanie na koniec tygodania ze stanem kasy.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878 |
#4 <betandwin>
29.01.05 20:00 Arnheim Vitesse - Roosendaal RBC (1) 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 29.01.05 19:45 Rapperswill - Lausanne (1) 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO = 1,96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> STAWKA = 30zł EWK = 59zł
===========================================================
#5 <betandwin>
30.01.05 17:30 Bremen - Rostock(1) 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 30.01.05 14:30 Ajax Amsterdam - den Haag FC (1) 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
AKO = 1,68 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> STAWKA = 30zł EWK = 50zł pozostały stan konta:253zł.
#6 <Unibet>
30.01.2005 15:00 AC Milan - Bologna (1) 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 30.01.2005 15:00 Fürth - Unterhaching (1) 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO = 2,09 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> STAWKA = 50zł EWK = 104zł pozostały stan konta:203zł.
#7 <betandwin>
30.01.2005 15:00 Roma AS - Messina (1) 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 30.01.2005 17:00 Zlin - Vsetin (1) 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO = 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> STAWKA = 20zł EWK = 38zł pozostały stan konta:183zł.
==========================================================
#8 <betandwin>
30.01.2005 17:00 Zvolen - Skalica (1) 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 30.01.2005 17:00 Dubnica - Trencin (2) 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO = 1.75 STAWKA = 50zł EWK = 88zł pozostały stan konta:133zł.
Stan konta: 133+38+88=259zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
UWAGA !!! Patrzac co tutaj sie dzieje, zastanawiam sie nad sensem prowadzenia tego tematu. Wiekszosc typerow nie zrobila za siebie zadnego podsumowania za ubiegly tydzien. Wyniki wiekszosci sa tragiczne, malo ktos skonczyl tydz na jakimkolwiek plusie!!!. Trzeba przyznac ze bylo w ubieglym tyg wiele niepodzianek no ale mimo wszystko nic nie usprawieliwia tak fatalnych wynikow.
Dlatego postanowilem ze MUSZA ZAJSC DRASTYCZNE ZMIANY w temacie. A wiec co do skladu globus jest na feriach, Layonik dobrowolnie zrezygnowal.
Ronaldinho z tego co widze to przegral swoje 300zl i zbankrutowal w zwiazku z tak fatalnym wynikiem musimy mu podziekowac za wspolprace, Tamar rowniez trafil zaledwie tylko jeden kupon, a wiec za slaby wynik jak na temat dla elity typerow.
Innym poszlo rowniez fatalnie, ale niektorzy z nich dostaja ode mnie jeszcze kredyt zaufania na ten tydzien. Zaraz zamieszcze liste typerow, ktorzy bede brac udzial w nowym temacie ktory dzisiaj zaloze w tym tygodniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Lista typerow na ten tydzien:
1)mayde9 2)bruce 3)Dev 4)Bobsley 5)misiu_tdi 6)dampan 7)radmi
Reszcie z uwagi na fatalne wyniki dziekuje za wspolprace, wiekszosc z nich jest naprawde dobrymi typerami, ale poprostu nie przylozyli sie i mieli pecha. Mnijesza ekipa bedzie wszystko bardziej przejrzyscie mysle i latwiej bedzie statystyki robic, przegladne jeszcze forum i nie wykluczone ze z 1,2 typerow ktorych zaprosze jesli beda zainteresowani to do nas dolaczy.
P.S misiu_tdi dostajesz duzy kredyt zaufania zostajac na ten tydz, wiem, ze Cie stac na naprawde dobre typy i licze ze tamten tydz to byl tylko wypadek przy pracy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
A i jeszcze co do niejakiego Ziomka, niestety gosc olal sprawe i nie dal zadnego typu w tamtym tyg, wiec rozumie ze nie jest zainteresowany podawaniem tutaj typow, a szkoda bo wg mnie swietny typer.
NIebawem nowy temat, ze zmieniona nazwa i byc moze malymi zmianami w regulaminie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
Oto moje porażajace wyniki za ubiegly tydzień:
stan konta:117 zł łącznie typy:2/4 50% kupony single:1/2 50% kupony duble:0/1 0%
Obiecuje poprawe...wszytsko przez tego Federera... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
P.S. Moze po prostu zeby był porządek każdy do godz 24 w niedziele ma podac stan swojego konta i bilans typów i koniec, a nie użytkownicy są proszeni o statystyki a nikt nie odpowiada...
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
W tym tyg bedzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S.2 Dampan przemyślałes już to, aby wprowadzic punktację za miejsca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
P.S misiu_tdi dostajesz duzy kredyt zaufania zostajac na ten tydz, wiem, ze Cie stac na naprawde dobre typy i licze ze tamten tydz to byl tylko wypadek przy pracy. Dzięki za zaufanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wiem ze mnie stac na duzo więcej...nie chce sie w żadnym razie usprawiedliwiac ale miałem ten tydzień ciężki (3 examiny) no i nie da sie ukryć że pierwszy kupon nie wszedł przez federera (jak dla mnie to wręcz sensacja!) i po tej stracie grałem na siłe aby sie odkuć...jak widać z marnym skutkiem...w każdym razie obiecuje poprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I mam nadzieje ze nie będziesz żałował że mnie zostawiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
misiu_tdi zastanawialem sie nad tym, jesli wyloni sie grupa na dluzszy czas, ktora bedzie stale typowala, byc moze cos takiego wprowadzimy. Nie chcialbym jednak wprowadzac zbytniej rywalizacji do swojego tematu, typu punkty, nagrody pieniezne bo mysle ze dodatkowa preska jest zbyteczna a dobrzy typerzy potrafia udowodnic ze da sie wyjsc na plus. Takze narazie odkladamy ten pomysl na dalsza perspektywe, jesli ten tydzien bedzie fatalny, beznadziejan skutecznosc i typy to poprostu rezygnuje z jego prowadzenia od przyszlego tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
to ja jeszcze dla formalnosci podam moj bilansik po pierwszym tygodniu
Skutecznosc kuponów: 6/7 --> 86% Stan konta 352zł --> zysk 52zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|