Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
#5
<betandwin>

29.01.05 16:00 Gretna - East Fife /Typ:1/kurs: 1.15 /Pilka nozna, Szkocja Div3 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
29.01.05 16:00 Rangers - Livingston /Typ:1/kurs: 1.12 /Pilka nozna, Szkocja 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

AKO = 1,29
STAWKA = 20zł
EWK = 26zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
stan konta: 314zł.

#6
<Gamebookers>

28.01.05 19:00 /FC Köln v W. Burghausen /Typ:Koln to score /kurs: 1.08 /Pilka nozna, Niemcy 8-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
29.01.05 16:00 /Swansea v Chester /Typ:1 /kurs: 1.57 /Pilka nozna, Anglia 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

AKO = 1.7
STAWKA = 10zł
EWK = 17zł :hura
stan konta: 304zł
Stan konta: 304zl +26zl +17zl=347zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
#6 <Unibet>

30.01.2005 15:00 AC Milan - Bologna (1) 1.27
30.01.2005 15:00 Fürth - Unterhaching (1) 1.65

AKO = 2,09
STAWKA = 50zł
EWK = 104zł
pozostały stan konta:203zł.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
#7 <betandwin>

30.01.2005 15:00 Roma AS - Messina (1) 1.45
30.01.2005 17:00 Zlin - Vsetin (1) 1.30

AKO = 1.88
STAWKA = 20zł
EWK = 38zł
pozostały stan konta:183zł.

==========================================================

#8 <betandwin>

30.01.2005 17:00 Zvolen - Skalica (1) 1.30
30.01.2005 17:00 Dubnica - Trencin (2) 1.35

AKO = 1.75
STAWKA = 50zł
EWK = 88zł
pozostały stan konta:133zł.

#284006 29/01/2005 21:40
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
4# prof
28.01/12.00 Malysz (1-6) 1.23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
27.01/20.00 S.Anton.-Sacram 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ako:1,72
stawka:60
ewk:93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#7 expekt 29.01
Henning Stensrud - Jan Matura
Kto lepszy in Large Hill (HS-134), Zakopane (POL) 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Bayer Leverkusen - VfL Bochum 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ako:2.39
stawka:40
ewk:96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

konto:86 + 93 + 96=275

2 inne kupony sie skonczyly ale nie wiem jakie wyniki
Lyon przelozony, rozliczyc jako zwrot chyba nie? Zna ktos wynik Japonia-Kazachstan ?

#284007 30/01/2005 08:40
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
#10 <GB>

30.01.2005 12:30 RKC Waalwijk v PSV Eindhoven (2) 1.50
30.01.2005 19:00 Numancia v Real Madrid (2) 1.57

AKO = 2.36
STAWKA = 60zł
EWK = 141zł
pozostały stan konta:109zł. + dwa kupony w toku

#284008 30/01/2005 08:50
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
3# prof
28/20.00 S.Williams-Davenp 1 1.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
29/11.00 Japonia-Kazachstan 1 1.31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ako:2,11
stawka:50
ewk:95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#8 29.01 15:30 prof
Hamburg-Mainz 1 1.67 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bastia-Lyon 2 2.00 zwrot
ako:3,34
stawka:30
ewk:90 (45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

konto: 275 + 95 + 45 = 415

#284009 30/01/2005 09:03
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
#9 prof 30.01/13:45

Jussilainen (1-6) 1.7
Hertha-Bayern x2 1.34
ako:2,28
stawka:40
ewk:82

konto:415-40=375

#284010 30/01/2005 09:26
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
#10 prof 30.01/16:00

Cleveland-Milwaukee 1 1.53
Panionios-AEK Atens 2 1.67
ako:2,55
stawka:20
ewk:46

konto:375-20=355

Wyjezdzam dzis na zasluzony wypoczynek do Zakopanego, niestety spoznie sie na skoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mysle ze moj pierwszy tydzien nie wypadl najgorzej tongue. Byc moze bede tu zagladal z kawiarenki jakiejs, powroce za ok 2 tygodnie, zycze uczestnikom duzego zysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
#7
<Gamebookers>

30.01.05 17:00 / Chelsea - Birmingham/Typ: 1 /Pilka nozna, Anglia FA Cup

Kurs = 1.25
STAWKA = 20zł
EWK = 25 zł
stan konta: 327zł

#284012 30/01/2005 10:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Stan konta: 50 zl.


AC Torino - Ascoli (1) 1.87

Cordoba - Ciudad Murcia (1) 2.20


AKO: 4.11
Stawka: 50zl
EWK: 205.70 zl.
Stan konta: 0 zl.
[-ProfesjonaL-]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
#7
<Gamebookers>

30.01.05 17:00 / Chelsea - Birmingham/Typ: 1 /Pilka nozna, Anglia FA Cup 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Kurs = 1.25
STAWKA = 20zł
EWK = 25 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
stan konta: 327zł
Stan konta 327zl+25zl=352zł
Skutecznosc kuponów: 6/7

W tym tyg starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Jak widac ide w jakosc, a nie w ilosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rezultat gotowkowy co prawda slaby, ale to dlatego, ze zaczalem od niskich stawek, a potem ich nie zmienialem bo najczesciej na takim czyms zle wychodze i staram sie grac porownywalnymi stawkami i powolutku do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jednak w przyszlym tyg postaram sie osiagnac lepszy rezultat.

Pozdroo

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
UWAGA !!!!
Jestem teraz troche zajety, nowy temat zaloze jutro wieczorem prawodopodnie, zaczniemy typowac od wtorku 24:00. Jak ktos moze niech zrobi podsumowanie na koniec tygodania ze stanem kasy.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
#4 <betandwin>

29.01.05 20:00 Arnheim Vitesse - Roosendaal RBC (1) 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
29.01.05 19:45 Rapperswill - Lausanne (1) 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

AKO = 1,96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
STAWKA = 30zł
EWK = 59zł

===========================================================

#5 <betandwin>

30.01.05 17:30 Bremen - Rostock(1) 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
30.01.05 14:30 Ajax Amsterdam - den Haag FC (1) 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

AKO = 1,68 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
STAWKA = 30zł
EWK = 50zł
pozostały stan konta:253zł.

#6 <Unibet>

30.01.2005 15:00 AC Milan - Bologna (1) 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
30.01.2005 15:00 Fürth - Unterhaching (1) 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

AKO = 2,09 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
STAWKA = 50zł
EWK = 104zł
pozostały stan konta:203zł.

#7 <betandwin>

30.01.2005 15:00 Roma AS - Messina (1) 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
30.01.2005 17:00 Zlin - Vsetin (1) 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

AKO = 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
STAWKA = 20zł
EWK = 38zł
pozostały stan konta:183zł.

==========================================================

#8 <betandwin>

30.01.2005 17:00 Zvolen - Skalica (1) 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
30.01.2005 17:00 Dubnica - Trencin (2) 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

AKO = 1.75
STAWKA = 50zł
EWK = 88zł
pozostały stan konta:133zł.

Stan konta: 133+38+88=259zł

#284016 31/01/2005 18:34
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
UWAGA !!!
Patrzac co tutaj sie dzieje, zastanawiam sie nad sensem prowadzenia tego tematu.
Wiekszosc typerow nie zrobila za siebie zadnego podsumowania za ubiegly tydzien.
Wyniki wiekszosci sa tragiczne, malo ktos skonczyl tydz na jakimkolwiek plusie!!!.
Trzeba przyznac ze bylo w ubieglym tyg wiele niepodzianek no ale mimo wszystko nic nie usprawieliwia tak fatalnych wynikow.

Dlatego postanowilem ze MUSZA ZAJSC DRASTYCZNE ZMIANY w temacie.
A wiec co do skladu globus jest na feriach, Layonik dobrowolnie zrezygnowal.

Ronaldinho z tego co widze to przegral swoje 300zl i zbankrutowal w zwiazku z tak fatalnym wynikiem musimy mu podziekowac za wspolprace, Tamar rowniez trafil zaledwie tylko jeden kupon, a wiec za slaby wynik jak na temat dla elity typerow.

Innym poszlo rowniez fatalnie, ale niektorzy z nich dostaja ode mnie jeszcze kredyt zaufania na ten tydzien.
Zaraz zamieszcze liste typerow, ktorzy bede brac udzial w nowym temacie ktory dzisiaj zaloze w tym tygodniu.

#284017 31/01/2005 18:43
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Lista typerow na ten tydzien:

1)mayde9
2)bruce
3)Dev
4)Bobsley
5)misiu_tdi
6)dampan
7)radmi

Reszcie z uwagi na fatalne wyniki dziekuje za wspolprace, wiekszosc z nich jest naprawde dobrymi typerami, ale poprostu nie przylozyli sie i mieli pecha.
Mnijesza ekipa bedzie wszystko bardziej przejrzyscie mysle i latwiej bedzie statystyki robic, przegladne jeszcze forum i nie wykluczone ze z 1,2 typerow ktorych zaprosze jesli beda zainteresowani to do nas dolaczy.

P.S
misiu_tdi dostajesz duzy kredyt zaufania zostajac na ten tydz, wiem, ze Cie stac na naprawde dobre typy i licze ze tamten tydz to byl tylko wypadek przy pracy.

#284018 31/01/2005 18:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
A i jeszcze co do niejakiego Ziomka, niestety gosc olal sprawe i nie dal zadnego typu w tamtym tyg, wiec rozumie ze nie jest zainteresowany podawaniem tutaj typow, a szkoda bo wg mnie swietny typer.

NIebawem nowy temat, ze zmieniona nazwa i byc moze malymi zmianami w regulaminie.

#284019 31/01/2005 18:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Oto moje porażajace wyniki za ubiegly tydzień:

stan konta:117 zł
łącznie typy:2/4 50%
kupony single:1/2 50%
kupony duble:0/1 0%

Obiecuje poprawe...wszytsko przez tego Federera... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

P.S. Moze po prostu zeby był porządek każdy do godz 24 w niedziele ma podac stan swojego konta i bilans typów i koniec, a nie użytkownicy są proszeni o statystyki a nikt nie odpowiada...

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

W tym tyg bedzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S.2 Dampan przemyślałes już to, aby wprowadzic punktację za miejsca?

#284020 31/01/2005 18:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Quote
P.S
misiu_tdi dostajesz duzy kredyt zaufania zostajac na ten tydz, wiem, ze Cie stac na naprawde dobre typy i licze ze tamten tydz to byl tylko wypadek przy pracy.

Dzięki za zaufanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wiem ze mnie stac na duzo więcej...nie chce sie w żadnym razie usprawiedliwiac ale miałem ten tydzień ciężki (3 examiny) no i nie da sie ukryć że pierwszy kupon nie wszedł przez federera (jak dla mnie to wręcz sensacja!) i po tej stracie grałem na siłe aby sie odkuć...jak widać z marnym skutkiem...w każdym razie obiecuje poprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I mam nadzieje ze nie będziesz żałował że mnie zostawiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro!

#284021 31/01/2005 19:01
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
misiu_tdi zastanawialem sie nad tym, jesli wyloni sie grupa na dluzszy czas, ktora bedzie stale typowala, byc moze cos takiego wprowadzimy.
Nie chcialbym jednak wprowadzac zbytniej rywalizacji do swojego tematu, typu punkty, nagrody pieniezne bo mysle ze dodatkowa preska jest zbyteczna a dobrzy typerzy potrafia udowodnic ze da sie wyjsc na plus.
Takze narazie odkladamy ten pomysl na dalsza perspektywe, jesli ten tydzien bedzie fatalny, beznadziejan skutecznosc i typy to poprostu rezygnuje z jego prowadzenia od przyszlego tygodnia.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
to ja jeszcze dla formalnosci podam moj bilansik po pierwszym tygodniu

Skutecznosc kuponów: 6/7 --> 86%
Stan konta 352zł --> zysk 52zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,058 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,678
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1