Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#284821 24/01/2005 10:10
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
Witam,

jako że pomału nadchodzi nowy sezon chciałbym się zorientować kto z uczestników forum:

- "gra" żużel w zakładach bukmacherskich ? (jeśli na pytanie odpowiedziałaś/eś twierdząco to w jakim buku grasz)
- interesuje się żużlem także poza bukmacherką
- może posiada dobry dostęp do wiarygodnego źródła związanego ze sportem żużlowym (klub, działacz, zawodnik)

PS. Czy macie już jakieś sprawdzone informacje co do tego w jakich bukach jaki żużel będzie można grać ?

Last edited by maher; 24/01/2005 10:10.
Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
-ja gram szwecje w expekcie
-polske w totomixie
-anglie w B&W
-interesuje sie zuzlem poza bukmacherka
-co nie co sie wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Maher czy ja też sie zaliczam do tej grupy ? ;d

Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
Quote
Maher czy ja też sie zaliczam do tej grupy ? ;d

To ty sam powinienes wiedziec. A pytania zadalem w celu lekkiego zorientowania sie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Włączam sie do gry - interesuje mnie zuzel polski i angielski.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Zuzel Polski oraz Grand Prix ma byc rowniez oferowany w WBZ Millenium ------> zobaczymy na jakim poziomie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Aha zapomnialem dodac zuzlem interesuje sie poza bukmacherka od 11 lat jestem kibicem Stali Gorzow !!

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Maher mnie znasz ...

Żużel gram w Toto-Mixie , ciekawe co zaoferuje Millenium, nie mam o nich dobrego zdania ale zobaczymy(ostatnio we Wrocławiu otworzyli punkt , tak że mam teraz profa sts toto i milenium w promieniu 500 metrów)

W necie grałem w BAW ale zostałem zablokowany , przymierzam sie do gry w Stan James.


Pozdrawiam

Ivan Drago

Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228

hm...Millenium, zobaczymy co zaoferują. Oby się tylko za szybko nie wystraszyli ;p

Dołączył: Feb 2005
Posty: 21
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 21
Panowie co to jest to Milenium????

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Panowie co to jest to Milenium????
Nowy Bukmacher,lecze nie we wszystkich maistach sa jego punkty

Dołączył: May 2005
Posty: 2
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2
Witam serdecznie,
Jestem tutaj nowy na Forum więc pozwolę sobie na wstępie przywitać się.

Jako że żużlem intersuję się nie od dziś i coś nie coś chyba o nim wiem, a i wyliczyć potrafię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, przeto pograłbym sobie u bukmachera we wszystkie ligi. Ale... mam problem. Nie wiem u którego buka poszczególne ligi grać.

Niby STS wystawia w ofercie wszystkie ligi, ale kursów u nich doprosić się nie sposób, więc w ofercie jest, a rzeczywiście to nie przyjmują.

W Toto-Mix-ie jakieś dziwne handicapy, ale już lepiej.

A jak to wygląda u buków internetowych?

Bardzo prosiłbym o informację, wraz z adresami internetowymi, u których buków regularnie przyjmują poszczególne ligi. Ja ze swej strony obiecuję chyba nie najgorsze typy.

Z góry dzięki i pozdrawiam
lucki73

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Witam serdecznie,
Jestem tutaj nowy na Forum więc pozwolę sobie na wstępie przywitać się.

Jako że żużlem intersuję się nie od dziś i coś nie coś chyba o nim wiem, a i wyliczyć potrafię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, przeto pograłbym sobie u bukmachera we wszystkie ligi. Ale... mam problem. Nie wiem u którego buka poszczególne ligi grać.

Niby STS wystawia w ofercie wszystkie ligi, ale kursów u nich doprosić się nie sposób, więc w ofercie jest, a rzeczywiście to nie przyjmują.

W Toto-Mix-ie jakieś dziwne handicapy, ale już lepiej.

A jak to wygląda u buków internetowych?

Bardzo prosiłbym o informację, wraz z adresami internetowymi, u których buków regularnie przyjmują poszczególne ligi. Ja ze swej strony obiecuję chyba nie najgorsze typy.

Z góry dzięki i pozdrawiam
lucki73
witam kolejnego fana speedwaya
w internecie najwieksza oferte ma betandwin : ekstralige i 1 lige polska lige angielska ( w poniedzialki jeden mecz do obstawienia live ) i lige szwecka
pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
a zapomnialem adresy www.betandwin.pl [betandwin.pl] rowniez szwecka lige mozna spotkac w www.expekt.com.pl [expekt.com.pl]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Od siebie dodam, ze kursy w sts pojawiaja sie popoludniu, tak w granicah 14-16, ale nie sa zbyt przyjazne do gry, poza tym, ze mozna obstawiac bez handicapow.

Dołączył: May 2005
Posty: 2
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2
Dziękuję za odpowiedź. Czyli w zasadzie Ci najbardziej popularni bukmacherzy, którzy jednak nie wystawiają lig regularnie, bo każdy w nich ma jakieś przerwy. A to raz nie wystawią w ogóle ligi, a to nie wystawią kursów. A szukam takiego bukmachera, u którego speedway jest regularny i bym nie musiał wpłacać kwot do różnych buków netowych, by sobie pograć wszystkie ligi.

Ale dzięki za odpowiedź raz jeszcze.

Ja postaram się od przyszłego tygodnia wrzucać tutaj dobre typy, bo w zasadzie każdy z meczów rozpisuję sobie bieg po biegu opierając się na średnich z bieżącego oraz trzech poprzednich sezonów.

Wczoraj w szwedzkiej lidze w zasadzie nie trafiłbym tylko Rospiggarny z Masarną, bo któż by ryzykował obstawienie remisu. Stawiałem na wynik w okolicach remisu, z niewielkim wskazaniem na Rospiggarnę, ale remisu nie postawiłbym z oczywistych względów. Takich wyników po prostu trafić się nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

pozdrawiam
lucki73


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, alfa, betowiec, rafal08, burbon, Sensei, 11kera11), 916 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1