|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
Witam,
jako że pomału nadchodzi nowy sezon chciałbym się zorientować kto z uczestników forum:
- "gra" żużel w zakładach bukmacherskich ? (jeśli na pytanie odpowiedziałaś/eś twierdząco to w jakim buku grasz) - interesuje się żużlem także poza bukmacherką - może posiada dobry dostęp do wiarygodnego źródła związanego ze sportem żużlowym (klub, działacz, zawodnik)
PS. Czy macie już jakieś sprawdzone informacje co do tego w jakich bukach jaki żużel będzie można grać ?
Last edited by maher; 24/01/2005 10:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
-ja gram szwecje w expekcie -polske w totomixie -anglie w B&W -interesuje sie zuzlem poza bukmacherka -co nie co sie wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Maher czy ja też sie zaliczam do tej grupy ? ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
Maher czy ja też sie zaliczam do tej grupy ? ;d To ty sam powinienes wiedziec. A pytania zadalem w celu lekkiego zorientowania sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Włączam sie do gry - interesuje mnie zuzel polski i angielski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Zuzel Polski oraz Grand Prix ma byc rowniez oferowany w WBZ Millenium ------> zobaczymy na jakim poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Aha zapomnialem dodac zuzlem interesuje sie poza bukmacherka od 11 lat jestem kibicem Stali Gorzow !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Maher mnie znasz ...
Żużel gram w Toto-Mixie , ciekawe co zaoferuje Millenium, nie mam o nich dobrego zdania ale zobaczymy(ostatnio we Wrocławiu otworzyli punkt , tak że mam teraz profa sts toto i milenium w promieniu 500 metrów)
W necie grałem w BAW ale zostałem zablokowany , przymierzam sie do gry w Stan James.
Pozdrawiam
Ivan Drago
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
hm...Millenium, zobaczymy co zaoferują. Oby się tylko za szybko nie wystraszyli ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 21 |
Panowie co to jest to Milenium????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Panowie co to jest to Milenium???? Nowy Bukmacher,lecze nie we wszystkich maistach sa jego punkty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 2 |
Witam serdecznie, Jestem tutaj nowy na Forum więc pozwolę sobie na wstępie przywitać się.
Jako że żużlem intersuję się nie od dziś i coś nie coś chyba o nim wiem, a i wyliczyć potrafię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, przeto pograłbym sobie u bukmachera we wszystkie ligi. Ale... mam problem. Nie wiem u którego buka poszczególne ligi grać.
Niby STS wystawia w ofercie wszystkie ligi, ale kursów u nich doprosić się nie sposób, więc w ofercie jest, a rzeczywiście to nie przyjmują.
W Toto-Mix-ie jakieś dziwne handicapy, ale już lepiej.
A jak to wygląda u buków internetowych?
Bardzo prosiłbym o informację, wraz z adresami internetowymi, u których buków regularnie przyjmują poszczególne ligi. Ja ze swej strony obiecuję chyba nie najgorsze typy.
Z góry dzięki i pozdrawiam lucki73
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Witam serdecznie, Jestem tutaj nowy na Forum więc pozwolę sobie na wstępie przywitać się.
Jako że żużlem intersuję się nie od dziś i coś nie coś chyba o nim wiem, a i wyliczyć potrafię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, przeto pograłbym sobie u bukmachera we wszystkie ligi. Ale... mam problem. Nie wiem u którego buka poszczególne ligi grać.
Niby STS wystawia w ofercie wszystkie ligi, ale kursów u nich doprosić się nie sposób, więc w ofercie jest, a rzeczywiście to nie przyjmują.
W Toto-Mix-ie jakieś dziwne handicapy, ale już lepiej.
A jak to wygląda u buków internetowych?
Bardzo prosiłbym o informację, wraz z adresami internetowymi, u których buków regularnie przyjmują poszczególne ligi. Ja ze swej strony obiecuję chyba nie najgorsze typy.
Z góry dzięki i pozdrawiam lucki73 witam kolejnego fana speedwaya w internecie najwieksza oferte ma betandwin : ekstralige i 1 lige polska lige angielska ( w poniedzialki jeden mecz do obstawienia live ) i lige szwecka pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Od siebie dodam, ze kursy w sts pojawiaja sie popoludniu, tak w granicah 14-16, ale nie sa zbyt przyjazne do gry, poza tym, ze mozna obstawiac bez handicapow.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 2 |
Dziękuję za odpowiedź. Czyli w zasadzie Ci najbardziej popularni bukmacherzy, którzy jednak nie wystawiają lig regularnie, bo każdy w nich ma jakieś przerwy. A to raz nie wystawią w ogóle ligi, a to nie wystawią kursów. A szukam takiego bukmachera, u którego speedway jest regularny i bym nie musiał wpłacać kwot do różnych buków netowych, by sobie pograć wszystkie ligi.
Ale dzięki za odpowiedź raz jeszcze.
Ja postaram się od przyszłego tygodnia wrzucać tutaj dobre typy, bo w zasadzie każdy z meczów rozpisuję sobie bieg po biegu opierając się na średnich z bieżącego oraz trzech poprzednich sezonów.
Wczoraj w szwedzkiej lidze w zasadzie nie trafiłbym tylko Rospiggarny z Masarną, bo któż by ryzykował obstawienie remisu. Stawiałem na wynik w okolicach remisu, z niewielkim wskazaniem na Rospiggarnę, ale remisu nie postawiłbym z oczywistych względów. Takich wyników po prostu trafić się nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdrawiam lucki73
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|