|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Nie wiem tylko czemu różnicują stawki, ja bym ich grał za jedną
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
zarejestrowałem się a skąd wziąc password? Co myślicie o ich skuteczności? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Oryginalnie wysłał Layonik: [qb] zarejestrowałem się a skąd wziąc password? Co myślicie o ich skuteczności? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] nie ma free picks! ? :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Oryginalnie wysłał Layonik: nie ma free picks! ? :eek: [/QB] Może jeszcze śpią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przecież mecze dopiero w nocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Oryginalnie wysłał Stach: [qb] Oryginalnie wysłał Layonik: nie ma free picks! ? :eek: [/qb] Może jeszcze śpią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przecież mecze dopiero w nocy[/QB] ale nie mozna się dostać do tego działu bo trzeba mieć hasło za które jak przeczytałem trzeba zapłacićkoło 170 Euro :eek: Chyba ze się mylę Oby? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Nie jestem pewien, ale free picki chyba pojawią się po prostu na ich stronie o określonej godzinie. A to "Register for free" jest tylko po to abyś otrzynał picka na maila. Bo masz rację, aby wejść do działu z pickami to jest dla Advanced Members (187 Euro za 30 dni :eek: )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Oryginalnie wysłał Stach: [qb]Nie jestem pewien, ale free picki chyba pojawią się po prostu na ich stronie o określonej godzinie. A to "Register for free" jest tylko po to abyś otrzynał picka na maila. Bo masz rację, aby wejść do działu z pickami to jest dla Advanced Members (187 Euro za 30 dni :eek: )[/qb] to jest około 750zł za 30dni ( +/- 25zł za dzień ) :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby
z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222 |
Hej
Nie zapominajcie o ekspertach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z działu "Strony o typowaniu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PiBET Team
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Oryginalnie wysłał Pibet: [qb]Hej
Nie zapominajcie o ekspertach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z działu "Strony o typowaniu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PiBET Team[/qb] nie zapominamy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla pewnego typera! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88 |
Mam chęć grać według expertów z jadebet, ale zastanawiam się ile muszę mieć kapitału, aby dołączyć do nich i co najważniejsze nie umoczyć: Przyjmując np, że ich 1000 to moje 10 zł??? Może ktoś wie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88 |
Moje ostatnie w sprawie jadebet kieruje przedewszystkim do Adiqu, ponieważ zauważyłem że prześwietliłeś nieco ich statystyki, więc jęsli mógłbyś mi pomóc to proszę o odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129 |
Tu byl poruszany temat AsianBookie i tego turnieju typerow.Zobacie jakie oni babole wala . 2 Jan 04 21:33 Birmingham 0 : 0 Blackburn 0-2 i tak podliczyli w rangingu. Przeciez Birmingham wygralo 4-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
a ma ktoś ich typki?? co oni typują i jaka mają skuteczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Pibet: [qb]Hej
Nie zapominajcie o ekspertach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z działu "Strony o typowaniu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PiBET Team[/qb] wiemy wiemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał pele: [qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby
z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Oryginalnie wysłał pele: [qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby
z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku[/qb] tzn ile jednostek? Rozszeż swoją wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ps. Czy ktos zna stronę gdzie są podane statystyki dotyczące lig czy drużyn ktore najczęsciej remisują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129 |
Oryginalnie wysłał Layonik: [qb] Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Oryginalnie wysłał pele: [qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby
z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku[/qb] tzn ile jednostek? Rozszeż swoją wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ps. Czy ktos zna stronę gdzie są podane statystyki dotyczące lig czy drużyn ktore najczęsciej remisują?[/qb] To moze soccervista [ soccervista.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Layonik: [qb] Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Oryginalnie wysłał pele: [qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby
z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku[/qb] tzn ile jednostek? Rozszeż swoją wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ps. Czy ktos zna stronę gdzie są podane statystyki dotyczące lig czy drużyn ktore najczęsciej remisują?[/qb] jeżeli miałbym pewność że będą mieli co najmniej 20j zysku to mogę im płacić nawet 100zł dziennie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Oryginalnie wysłał vig: [qb] Oryginalnie wysłał Layonik: [qb] Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Oryginalnie wysłał pele: [qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby
z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku[/qb] tzn ile jednostek? Rozszeż swoją wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ps. Czy ktos zna stronę gdzie są podane statystyki dotyczące lig czy drużyn ktore najczęsciej remisują?[/qb] To moze soccervista [ soccervista.com][/qb] o własnie o to mi chodziło Duże piwo dla Ciebie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka