Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Nie wiem tylko czemu różnicują stawki, ja bym ich grał za jedną

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Tu znalazlem taka strone http://www.sportsdiscover.com/ tylko nie moge sie dobic do archiwum.[/qb]
zarejestrowałem się a skąd wziąc password? Co myślicie o ich skuteczności? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Tu znalazlem taka strone http://www.sportsdiscover.com/ tylko nie moge sie dobic do archiwum.[/qb]
zarejestrowałem się a skąd wziąc password? Co myślicie o ich skuteczności? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
nie ma free picks! ? :eek:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
nie ma free picks! ? :eek: [/QB]
Może jeszcze śpią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Przecież mecze dopiero w nocy

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
nie ma free picks! ? :eek: [/qb]
Może jeszcze śpią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Przecież mecze dopiero w nocy[/QB]
ale nie mozna się dostać do tego działu bo trzeba mieć hasło za które jak przeczytałem trzeba zapłacićkoło 170 Euro :eek: Chyba ze się mylę Oby?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Nie jestem pewien, ale free picki chyba pojawią się po prostu na ich stronie o określonej godzinie. A to "Register for free" jest tylko po to abyś otrzynał picka na maila.
Bo masz rację, aby wejść do działu z pickami to jest dla Advanced Members (187 Euro za 30 dni :eek: )

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
[qb]Nie jestem pewien, ale free picki chyba pojawią się po prostu na ich stronie o określonej godzinie. A to "Register for free" jest tylko po to abyś otrzynał picka na maila.
Bo masz rację, aby wejść do działu z pickami to jest dla Advanced Members (187 Euro za 30 dni :eek: )[/qb]
to jest około 750zł za 30dni ( +/- 25zł za dzień ) :eek:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby

z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
Hej

Nie zapominajcie o ekspertach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z działu "Strony o typowaniu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PiBET Team

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał Pibet:
[qb]Hej

Nie zapominajcie o ekspertach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z działu "Strony o typowaniu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PiBET Team[/qb]
nie zapominamy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla pewnego typera! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Mam chęć grać według expertów z jadebet, ale zastanawiam się ile muszę mieć kapitału, aby dołączyć do nich i co najważniejsze nie umoczyć: Przyjmując np, że ich 1000 to moje 10 zł??? Może ktoś wie???

Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Moje ostatnie w sprawie jadebet kieruje przedewszystkim do Adiqu, ponieważ zauważyłem że prześwietliłeś nieco ich statystyki, więc jęsli mógłbyś mi pomóc to proszę o odpowiedź.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
vig Offline
member
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
Tu byl poruszany temat AsianBookie i tego turnieju typerow.Zobacie jakie oni babole wala
. 2 Jan 04 21:33 Birmingham 0 : 0 Blackburn 0-2
i tak podliczyli w rangingu.
Przeciez Birmingham wygralo 4-0.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Tu znalazlem taka strone http://www.sportsdiscover.com/ tylko nie moge sie dobic do archiwum.[/qb]
a ma ktoś ich typki?? co oni typują i jaka mają skuteczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Pibet:
[qb]Hej

Nie zapominajcie o ekspertach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z działu "Strony o typowaniu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PiBET Team[/qb]
wiemy wiemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał pele:
[qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby

z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pele:
[qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby

z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku[/qb]
tzn ile jednostek? Rozszeż swoją wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps. Czy ktos zna stronę gdzie są podane statystyki dotyczące lig czy drużyn ktore najczęsciej remisują?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
vig Offline
member
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pele:
[qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby

z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku[/qb]
tzn ile jednostek? Rozszeż swoją wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps. Czy ktos zna stronę gdzie są podane statystyki dotyczące lig czy drużyn ktore najczęsciej remisują?[/qb]
To moze soccervista [soccervista.com]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pele:
[qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby

z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku[/qb]
tzn ile jednostek? Rozszeż swoją wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps. Czy ktos zna stronę gdzie są podane statystyki dotyczące lig czy drużyn ktore najczęsciej remisują?[/qb]
jeżeli miałbym pewność że będą mieli co najmniej 20j zysku to mogę im płacić nawet 100zł dziennie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał vig:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pele:
[qb]czy ma ktoś jakies namiary na dobrego tytera (free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )??? - nie chodzi mi o jakieś wielkie kursy rzędu 5 - 10 zl tylko takie normalne w granicach 2zl; i chodzi mi o wysoką skutecznosć takiej osoby

z góry dzieki i mam nadzieję ze jakis odzew z Waszej strony będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
nom, przydał by się taki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chociarz ja nawet byb był gotów płacić 100zł dziennie mając pewnośc że ten komu płace będzie miał kilkanaście jednostek zysku[/qb]
tzn ile jednostek? Rozszeż swoją wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps. Czy ktos zna stronę gdzie są podane statystyki dotyczące lig czy drużyn ktore najczęsciej remisują?[/qb]
To moze soccervista [soccervista.com][/qb]
o własnie o to mi chodziło Duże piwo dla Ciebie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, forty, Sensei, JelineK, alfa), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1