Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#285052 24/01/2005 11:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Gra ktos moze w SS po sieci ?
Jak ktos gra sa moze chetni na jakiegos meczyka ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
a jak w to zagrać po sieci ?
wytłumacz, proszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
stara ale zawsze ludzie o niej pamiętają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
ja to mam wogole jakis "kosmiczny" problem z sensible,wszystko dobrze chodzi ale...no wlasnie kiedy jade zawodnikiem na skos (lewo+góra) i chce podac badz strzelic nie moge:/ naciskam i nic,we wszyskich innych kierunkach moza podawac i strzelac a w tym jakos dziwnie nie mozna:/Moze mial ktos z was podobny problem??chociaz watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Pozdro

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Barca ja mam tez takie cos nie wiem czy to wina klawiatury czy kompa :]

ja zawsze ustawiam sterowanie innymi klawiszami niz strzalkami wtedy sie gra normalnie

PZDR

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Barca ja mam tez takie cos nie wiem czy to wina klawiatury czy kompa :]

ja zawsze ustawiam sterowanie innymi klawiszami niz strzalkami wtedy sie gra normalnie

PZDR

Wina klawiatury to napewno nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A gdzie ty tam zmieniasz ustawienia klawiszy?(bo na tym normalnym chyba sie nie da) chyba ze te sensible pod emulator


Pozdro

Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
Witam!
Na wstepie dzieki za zdrodlo do tego "cudenka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wszystko dziala pieknie i jestem chetny na jakis meczyk po sieci.Jak cus to prive <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla wszystkich fanow SWOS'a po prostu miooodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na chetnych do sparingu(a moze jakis turniej zorganizujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Ktoś może wyjaśnić klawiszologię? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
lol,super temacik,brawka dla autora,to dla mnie bardzo kultowa gra,nie jedna noc w nia przepykalem.
Nie wiem jak u was,ale pamiętam , że były nawet turnieje w mieście w sensibla.
A ,że wtedy nie było jeszcze zbuków,to sie grało z typami na kase-to były czasy.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
a jeszcze najlepsze,pamietam jak obstawialismy kase na to kto wygra np. UEFA,każdy wybierał sobie drużyne i stawialismy na nią sianko,to była zabawa no i czasami coś wpadło, z tego co pamiętam to najpewniejsza była Parma.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Jestem chetna na zagranie, moje gg 5896283 Czekam !!!

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
tesz chetnie z kims zagram go na priva

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
To moze zrobimy sobie jakas lige albo turniej ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
A mógłby ktoś wytłumaczyć jak się tu steruje, bo jak w opcjach chcę zmienić to mi sie zawiesza gra.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
u mnie jest tak
A - wzutka
S - strzal
D - podanie

ale zaruwno mozna strzelac gole A S D

a steruje strzalkami

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
panowie zapodajcie jakiegos darmowego linka zebym mogł ściagnac sensibla ..... pozdrawiam

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Quote
panowie zapodajcie jakiegos darmowego linka zebym mogł ściagnac sensibla ..... pozdrawiam

wyzej jest stronka i tam mozna sciagnac

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Mozna tam moze jakos zalozyc swoj server ? bo ja takiej opcji nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Quote
Barca ja mam tez takie cos nie wiem czy to wina klawiatury czy kompa :]

ja zawsze ustawiam sterowanie innymi klawiszami niz strzalkami wtedy sie gra normalnie

PZDR

Wina klawiatury to napewno nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A gdzie ty tam zmieniasz ustawienia klawiszy?(bo na tym normalnym chyba sie nie da) chyba ze te sensible pod emulator


Pozdro

U mnie takiego problemu nie ma...

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1