|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Gra ktos moze w SS po sieci ? Jak ktos gra sa moze chetni na jakiegos meczyka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
a jak w to zagrać po sieci ? wytłumacz, proszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
stara ale zawsze ludzie o niej pamiętają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
ja to mam wogole jakis "kosmiczny" problem z sensible,wszystko dobrze chodzi ale...no wlasnie kiedy jade zawodnikiem na skos (lewo+góra) i chce podac badz strzelic nie moge:/ naciskam i nic,we wszyskich innych kierunkach moza podawac i strzelac a w tym jakos dziwnie nie mozna:/Moze mial ktos z was podobny problem??chociaz watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Barca ja mam tez takie cos nie wiem czy to wina klawiatury czy kompa :]
ja zawsze ustawiam sterowanie innymi klawiszami niz strzalkami wtedy sie gra normalnie
PZDR
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Barca ja mam tez takie cos nie wiem czy to wina klawiatury czy kompa :]
ja zawsze ustawiam sterowanie innymi klawiszami niz strzalkami wtedy sie gra normalnie
PZDR Wina klawiatury to napewno nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A gdzie ty tam zmieniasz ustawienia klawiszy?(bo na tym normalnym chyba sie nie da) chyba ze te sensible pod emulator Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400 |
Witam! Na wstepie dzieki za zdrodlo do tego "cudenka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wszystko dziala pieknie i jestem chetny na jakis meczyk po sieci.Jak cus to prive <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla wszystkich fanow SWOS'a po prostu miooodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na chetnych do sparingu(a moze jakis turniej zorganizujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Ktoś może wyjaśnić klawiszologię? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
lol,super temacik,brawka dla autora,to dla mnie bardzo kultowa gra,nie jedna noc w nia przepykalem. Nie wiem jak u was,ale pamiętam , że były nawet turnieje w mieście w sensibla. A ,że wtedy nie było jeszcze zbuków,to sie grało z typami na kase-to były czasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
a jeszcze najlepsze,pamietam jak obstawialismy kase na to kto wygra np. UEFA,każdy wybierał sobie drużyne i stawialismy na nią sianko,to była zabawa no i czasami coś wpadło, z tego co pamiętam to najpewniejsza była Parma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381 |
Jestem chetna na zagranie, moje gg 5896283 Czekam !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885 |
tesz chetnie z kims zagram go na priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
To moze zrobimy sobie jakas lige albo turniej ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
A mógłby ktoś wytłumaczyć jak się tu steruje, bo jak w opcjach chcę zmienić to mi sie zawiesza gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885 |
u mnie jest tak A - wzutka S - strzal D - podanie
ale zaruwno mozna strzelac gole A S D a steruje strzalkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
panowie zapodajcie jakiegos darmowego linka zebym mogł ściagnac sensibla ..... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885 |
panowie zapodajcie jakiegos darmowego linka zebym mogł ściagnac sensibla ..... pozdrawiam wyzej jest stronka i tam mozna sciagnac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Mozna tam moze jakos zalozyc swoj server ? bo ja takiej opcji nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Barca ja mam tez takie cos nie wiem czy to wina klawiatury czy kompa :]
ja zawsze ustawiam sterowanie innymi klawiszami niz strzalkami wtedy sie gra normalnie
PZDR Wina klawiatury to napewno nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A gdzie ty tam zmieniasz ustawienia klawiszy?(bo na tym normalnym chyba sie nie da) chyba ze te sensible pod emulator Pozdro U mnie takiego problemu nie ma...
|
|
|
Link skopiowany do schowka