|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Wczoraj właśnie ktoś przelał sobie pieniądze na titan poker ( [email protected]) z mojego MB. Jedna transakcja i za parę minut druga. Dziwne, że nie było kolejnych ponieważ w tym momencie miałem więcej pieniędzy. Szukam spyware albo cokolwiek na komputerze - skąd mógł mieć moje hasło złodziej. Kontakt z Titan Poker żenujący bo wprawdzie chyba znaleźli transakcje ale chcą abym pisał z e-maila zarejestrowanego aktualnie na koncie złodzieja :/ Witam mam tę samą sytuację: w sobotę ktoś przelał z mojego MB kasę ( przeszło 100 euro) na wyżej wspomniany adres. Po jego włamaniu zostało jeszcze kilka euro na moim koncie MB. Ten fiut był na tyle bezczelny, że w niedzielę zrobił drobną wypłatę z Titan Poker na moje konto MB (chciał zgarnąc pozostałe kilka euro) by po chwili je całkowicie wyczyścic ... Antyhazardzista daj znac jeśli uda Ci sie coś wskurac w tej sprawie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
Jakis czas temu MB zaksiegowalo na moim koncie pare zlotych  Oczywiscie skorzystalem z tego wspanialego bonusu wyplacajac pieniadze. Po jakimś czasie MB napisal do mnie maila z prosba o zwrot pieniazkow zaznaczajac ze w przypadku odmowy przekaza sprawe do Serious Organised Crime Agency. Moze ktos wie jakie procedury prawne moze zastosowac MB w stosunku do mnie w przypadku nie oddania kasy? Czy to wogole sie oplaca? Dla paru złotych chcesz robić sobie problemy? Myślę że nie warto. A później tłumaczenie: Wysoki sądzie tu pięć groszy tam pięc groszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Rocco82 jaka to kwota dokładnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
napisz chociaz czy na piwko i pizzowke styknie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162 |
Rocco82 jaka to kwota dokładnie ? 1000€
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162 |
[quote=JuN]Rocco82 jaka to kwota dokładnie ? 1000e
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
[quote=JuN]Rocco82 jaka to kwota dokładnie ? 1000e zwariowales ? wiedziales ze nie Twoje pieniazki, i sobie wyplaciles ? przeciez w Polsce, przestepstwem jest przywlaszczenie sobie rzeczy / przedmiotu / gotowki powyzej 250 zl, czyli np 250,01 gr est przestepstwem oddaj czym predzej, i po sprawie,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162 |
[quote=JuN]Rocco82 jaka to kwota dokładnie ? 1000e zwariowales ? wiedziales ze nie Twoje pieniazki, i sobie wyplaciles ? przeciez w Polsce, przestepstwem jest przywlaszczenie sobie rzeczy / przedmiotu / gotowki powyzej 250 zl, czyli np 250,01 gr est przestepstwem oddaj czym predzej, i po sprawie, Moze lepiej oddac tym okradzionym uzytkownikom MB i zmienic nick na Robin z Sherwood...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
[quote=JuN]Rocco82 jaka to kwota dokładnie ? 1000e zwariowales ? wiedziales ze nie Twoje pieniazki, i sobie wyplaciles ? przeciez w Polsce, przestepstwem jest przywlaszczenie sobie rzeczy / przedmiotu / gotowki powyzej 250 zl, czyli np 250,01 gr est przestepstwem oddaj czym predzej, i po sprawie, Moze lepiej oddac tym okradzionym uzytkownikom MB i zmienic nick na Robin z Sherwood... nie kumam, ale ok - rob jak chcesz, 1000 euro to ok 4 tys zl - to nie mala kwota, a zarazem nie tak wielka, aby pchac sie w problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
co racja to racja, pewne ryzyko istnieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Wczoraj właśnie ktoś przelał sobie pieniądze na titan poker ( [email protected]) z mojego MB. Jedna transakcja i za parę minut druga. Dziwne, że nie było kolejnych ponieważ w tym momencie miałem więcej pieniędzy. Szukam spyware albo cokolwiek na komputerze - skąd mógł mieć moje hasło złodziej. Kontakt z Titan Poker żenujący bo wprawdzie chyba znaleźli transakcje ale chcą abym pisał z e-maila zarejestrowanego aktualnie na koncie złodzieja :/ Witam mam tę samą sytuację: w sobotę ktoś przelał z mojego MB kasę ( przeszło 100 euro) na wyżej wspomniany adres. Po jego włamaniu zostało jeszcze kilka euro na moim koncie MB. Ten fiut był na tyle bezczelny, że w niedzielę zrobił drobną wypłatę z Titan Poker na moje konto MB (chciał zgarnąc pozostałe kilka euro) by po chwili je całkowicie wyczyścic ... Antyhazardzista daj znac jeśli uda Ci sie coś wskurac w tej sprawie... Wskórałem i kasa będzie najprawdopodobniej do odzyskania, Titan i MB wzięli się razem. Czekam, jutro będzie najpóźniej wszystko wiadomo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
ok,czekam i trzymam kciuki... oby się udało
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Rocco82, jesli jakakolwiek firma zamierza przeslac raport do SOCA w sprawie podejrzanej transakcji, pierwsza podstawowa zasada, nigdy, ale to przenigdy nie wolno dac klientowi do zrozumienia, ze jego konto jest przeswietlane, najmniejsza zmianka o podejrzaeniu wobec tego klienta jest traktowana jako "TIPPING OFF". Grozi wiezieniem i kara pieniezna, wiec jesli oni Ci cos takiego mowia to sami wbijaja sobie samoboja, dlatego chyba wiesz co nalezy zrobic  Mozesz im napisac; Please consult this advice with your Compliance Officer, he/she should know better.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162 |
Zaciekawilo mnie w tym meilu od mb jedno zdanie. Moja transakcja ma znamiony przestepstwa! Przegladajac historie transakcji sprawa staje sie dla mnie jasniejsza. Ktos wlamal mi sie na konto i wykorzystujac je przelal pieniadze z karty kredytowej na konta a nastepnie do innego uzytkownika. Ich pech polegal na tym ze miedzy transakcjami z mojego konta na drugie ja zalogowalem sie na mb. Widzac taka kase odrazu ja wyplacilem. I teraz mb zada zwrotu pieniedzy a w przypadku odmowy potraktuja mnie za czlonka tej grupy ( kimkolwiek oni sa).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Wczoraj właśnie ktoś przelał sobie pieniądze na titan poker ( [email protected]) z mojego MB. Jedna transakcja i za parę minut druga. Dziwne, że nie było kolejnych ponieważ w tym momencie miałem więcej pieniędzy. Szukam spyware albo cokolwiek na komputerze - skąd mógł mieć moje hasło złodziej. Kontakt z Titan Poker żenujący bo wprawdzie chyba znaleźli transakcje ale chcą abym pisał z e-maila zarejestrowanego aktualnie na koncie złodzieja :/ Witam mam tę samą sytuację: w sobotę ktoś przelał z mojego MB kasę ( przeszło 100 euro) na wyżej wspomniany adres. Po jego włamaniu zostało jeszcze kilka euro na moim koncie MB. Ten fiut był na tyle bezczelny, że w niedzielę zrobił drobną wypłatę z Titan Poker na moje konto MB (chciał zgarnąc pozostałe kilka euro) by po chwili je całkowicie wyczyścic ... Antyhazardzista daj znac jeśli uda Ci sie coś wskurac w tej sprawie... Wskórałem i kasa będzie najprawdopodobniej do odzyskania, Titan i MB wzięli się razem. Czekam, jutro będzie najpóźniej wszystko wiadomo. Z ukradzionych 846 złotych odzyskałem ostatecznie 622 złote. Resztę złodziej zdążył przewalić w pokerze ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Fajnie, że udało Ci się odzyskac kasę... mógłbyś krótko opisac gdzie uderzyc w tej sprawie... napisz na forum lub wyślij mi na PM (please) napisałem do MB z prośbą o pomoc w odzyskaniu kasy i narazie cisza. Pisałeś też do Titan Poker ?
z góry dzięki ma pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Nie mogę pisać priwów, forum to powoli mija się z celem... Napiszę tylko tyle że pisz do Titana z prośbą o wyjaśnienie, niestety jeżeli złodziej tę kasę przegrał to możesz jest nie zobaczyć albo w najlepszym wypadku jak ja otrzymać część. Uderz do Titana od razu i pisz. Nie żałuj słów, bo po ostatnim e-mailu ostrym dopiero konkretnie zareagowali. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Ciekawe jestem czy wam też Moneybookers kazało zmienić podstawowy mail na swoim koncie a stary usunąć? I czy nie mieliście potem problemów ze zmienianiem tego maila u wszystkich buków, w których korzystacie z mb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Nie ma problemów. Ja już zmieniałem z 3 razy e-maile na MB.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|