Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by antyhazardzista
Wczoraj właśnie ktoś przelał sobie pieniądze na titan poker ([email protected]) z mojego MB. Jedna transakcja i za parę minut druga. Dziwne, że nie było kolejnych ponieważ w tym momencie miałem więcej pieniędzy.
Szukam spyware albo cokolwiek na komputerze - skąd mógł mieć moje hasło złodziej.
Kontakt z Titan Poker żenujący bo wprawdzie chyba znaleźli transakcje ale chcą abym pisał z e-maila zarejestrowanego aktualnie na koncie złodzieja :/
Witam mam tę samą sytuację: w sobotę ktoś przelał z mojego MB kasę ( przeszło 100 euro) na wyżej wspomniany adres. Po jego włamaniu zostało jeszcze kilka euro na moim koncie MB. Ten fiut był na tyle bezczelny, że w niedzielę zrobił drobną wypłatę z Titan Poker na moje konto MB (chciał zgarnąc pozostałe kilka euro) by po chwili je całkowicie wyczyścic ...
Antyhazardzista daj znac jeśli uda Ci sie coś wskurac w tej sprawie...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Originally Posted by Rocco82
Jakis czas temu MB zaksiegowalo na moim koncie pare zlotych wink Oczywiscie skorzystalem z tego wspanialego bonusu wyplacajac pieniadze. Po jakimś czasie MB napisal do mnie maila z prosba o zwrot pieniazkow zaznaczajac ze w przypadku odmowy przekaza sprawe do Serious Organised Crime Agency.
Moze ktos wie jakie procedury prawne moze zastosowac MB w stosunku do mnie w przypadku nie oddania kasy? Czy to wogole sie oplaca?
Dla paru złotych chcesz robić sobie problemy? Myślę że nie warto. A później tłumaczenie:
Wysoki sądzie tu pięć groszy tam pięc groszy.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Rocco82 jaka to kwota dokładnie ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
napisz chociaz czy na piwko i pizzowke styknie?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
Originally Posted by JuN
Rocco82 jaka to kwota dokładnie ?



1000€

Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
Originally Posted by Rocco82
[quote=JuN]Rocco82 jaka to kwota dokładnie ?



1000e

Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
ile?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Rocco82
Originally Posted by Rocco82
[quote=JuN]Rocco82 jaka to kwota dokładnie ?



1000e

zwariowales ? wiedziales ze nie Twoje pieniazki, i sobie wyplaciles ? przeciez w Polsce, przestepstwem jest przywlaszczenie sobie rzeczy / przedmiotu / gotowki powyzej 250 zl, czyli np 250,01 gr est przestepstwem

oddaj czym predzej, i po sprawie,

Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
Originally Posted by JuN
Originally Posted by Rocco82
Originally Posted by Rocco82
[quote=JuN]Rocco82 jaka to kwota dokładnie ?



1000e

zwariowales ? wiedziales ze nie Twoje pieniazki, i sobie wyplaciles ? przeciez w Polsce, przestepstwem jest przywlaszczenie sobie rzeczy / przedmiotu / gotowki powyzej 250 zl, czyli np 250,01 gr est przestepstwem

oddaj czym predzej, i po sprawie,


Moze lepiej oddac tym okradzionym uzytkownikom MB i zmienic nick na Robin z Sherwood...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Rocco82
Originally Posted by JuN
Originally Posted by Rocco82
Originally Posted by Rocco82
[quote=JuN]Rocco82 jaka to kwota dokładnie ?



1000e

zwariowales ? wiedziales ze nie Twoje pieniazki, i sobie wyplaciles ? przeciez w Polsce, przestepstwem jest przywlaszczenie sobie rzeczy / przedmiotu / gotowki powyzej 250 zl, czyli np 250,01 gr est przestepstwem

oddaj czym predzej, i po sprawie,


Moze lepiej oddac tym okradzionym uzytkownikom MB i zmienic nick na Robin z Sherwood...

nie kumam, ale ok - rob jak chcesz, 1000 euro to ok 4 tys zl - to nie mala kwota,

a zarazem nie tak wielka, aby pchac sie w problemy

Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
co racja to racja, pewne ryzyko istnieje

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by cinek1234
Originally Posted by antyhazardzista
Wczoraj właśnie ktoś przelał sobie pieniądze na titan poker ([email protected]) z mojego MB. Jedna transakcja i za parę minut druga. Dziwne, że nie było kolejnych ponieważ w tym momencie miałem więcej pieniędzy.
Szukam spyware albo cokolwiek na komputerze - skąd mógł mieć moje hasło złodziej.
Kontakt z Titan Poker żenujący bo wprawdzie chyba znaleźli transakcje ale chcą abym pisał z e-maila zarejestrowanego aktualnie na koncie złodzieja :/
Witam mam tę samą sytuację: w sobotę ktoś przelał z mojego MB kasę ( przeszło 100 euro) na wyżej wspomniany adres. Po jego włamaniu zostało jeszcze kilka euro na moim koncie MB. Ten fiut był na tyle bezczelny, że w niedzielę zrobił drobną wypłatę z Titan Poker na moje konto MB (chciał zgarnąc pozostałe kilka euro) by po chwili je całkowicie wyczyścic ...
Antyhazardzista daj znac jeśli uda Ci sie coś wskurac w tej sprawie...

Wskórałem i kasa będzie najprawdopodobniej do odzyskania, Titan i MB wzięli się razem. Czekam, jutro będzie najpóźniej wszystko wiadomo.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
ok,czekam i trzymam kciuki... oby się udało

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Rocco82, jesli jakakolwiek firma zamierza przeslac raport do SOCA w sprawie podejrzanej transakcji, pierwsza podstawowa zasada, nigdy, ale to przenigdy nie wolno dac klientowi do zrozumienia, ze jego konto jest przeswietlane, najmniejsza zmianka o podejrzaeniu wobec tego klienta jest traktowana jako "TIPPING OFF".
Grozi wiezieniem i kara pieniezna, wiec jesli oni Ci cos takiego mowia to sami wbijaja sobie samoboja, dlatego chyba wiesz co nalezy zrobic wink

Mozesz im napisac; Please consult this advice with your Compliance Officer, he/she should know better.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
Zaciekawilo mnie w tym meilu od mb jedno zdanie. Moja transakcja ma znamiony przestepstwa! Przegladajac historie transakcji sprawa staje sie dla mnie jasniejsza. Ktos wlamal mi sie na konto i wykorzystujac je przelal pieniadze z karty kredytowej na konta a nastepnie do innego uzytkownika. Ich pech polegal na tym ze miedzy transakcjami z mojego konta na drugie ja zalogowalem sie na mb. Widzac taka kase odrazu ja wyplacilem. I teraz mb zada zwrotu pieniedzy a w przypadku odmowy potraktuja mnie za czlonka tej grupy ( kimkolwiek oni sa).

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by antyhazardzista
Originally Posted by cinek1234
Originally Posted by antyhazardzista
Wczoraj właśnie ktoś przelał sobie pieniądze na titan poker ([email protected]) z mojego MB. Jedna transakcja i za parę minut druga. Dziwne, że nie było kolejnych ponieważ w tym momencie miałem więcej pieniędzy.
Szukam spyware albo cokolwiek na komputerze - skąd mógł mieć moje hasło złodziej.
Kontakt z Titan Poker żenujący bo wprawdzie chyba znaleźli transakcje ale chcą abym pisał z e-maila zarejestrowanego aktualnie na koncie złodzieja :/
Witam mam tę samą sytuację: w sobotę ktoś przelał z mojego MB kasę ( przeszło 100 euro) na wyżej wspomniany adres. Po jego włamaniu zostało jeszcze kilka euro na moim koncie MB. Ten fiut był na tyle bezczelny, że w niedzielę zrobił drobną wypłatę z Titan Poker na moje konto MB (chciał zgarnąc pozostałe kilka euro) by po chwili je całkowicie wyczyścic ...
Antyhazardzista daj znac jeśli uda Ci sie coś wskurac w tej sprawie...

Wskórałem i kasa będzie najprawdopodobniej do odzyskania, Titan i MB wzięli się razem. Czekam, jutro będzie najpóźniej wszystko wiadomo.

Z ukradzionych 846 złotych odzyskałem ostatecznie 622 złote. Resztę złodziej zdążył przewalić w pokerze ;]

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Fajnie, że udało Ci się odzyskac kasę...
mógłbyś krótko opisac gdzie uderzyc w tej sprawie... napisz na forum lub wyślij mi na PM (please)
napisałem do MB z prośbą o pomoc w odzyskaniu kasy i narazie cisza. Pisałeś też do Titan Poker ?

z góry dzięki ma pomoc

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Nie mogę pisać priwów, forum to powoli mija się z celem... Napiszę tylko tyle że pisz do Titana z prośbą o wyjaśnienie, niestety jeżeli złodziej tę kasę przegrał to możesz jest nie zobaczyć albo w najlepszym wypadku jak ja otrzymać część.
Uderz do Titana od razu i pisz. Nie żałuj słów, bo po ostatnim e-mailu ostrym dopiero konkretnie zareagowali.
Powodzenia

Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Ciekawe jestem czy wam też Moneybookers kazało zmienić podstawowy mail na swoim koncie a stary usunąć? I czy nie mieliście potem problemów ze zmienianiem tego maila u wszystkich buków, w których korzystacie z mb?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Nie ma problemów. Ja już zmieniałem z 3 razy e-maile na MB.

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,284 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1