Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#28603 20/11/2003 20:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Witam i pozdrawiam wszystkich grających.
Przepraszam że się tu wcisnąłem ale nie wiedziałem gdzie z tą sprawą uderzyć.
Gram od 3 lat głównie PROF żadziej STS buków internetowych nigdy (nie wiem dlaczego). Odwiedzam to forum prawie codziennie od dwóch lat ale tylko raz zabrałem głos.Nie chcę komentować i krytykować - każdy ma swoje pomysły i są tyle samo warte (tzn. tyle ile wygrywający kuponik).
Cenię fachowość mniejszości ale i intuicję większości forumowiczów. Chcę się z Wami podzielić moim pomysłem na granie (to nie żaden system)tzn. robienie niedużych, łatwych pieniędzy i jednocześnie proszę o uwagi. Z góry dziękuję.
RECEPTA NA SUKCES:
1. Gram gospodarzy 80% gości 20%
2. Musi być nieujemny bilans wzajemnych spotkań w ostatnich dwóch latach przy min. 75% wygranych u siebie, lub 50% jeśli to goście.
3. Seria ostatnich 4-ech spotkań bez porażki i max. 2 remisy
4. Miejsce w tabeli przed przeciwnikiem
5. Brak oczywistych osłabień i innych informacji istotnych podnoszących ryzyko
6. Wyłączenie z obstawiania kolejek przed i po pucharach, mistrzostwach, ważnych turniejach
7. Kurs spotkania powyżej 1,29, łączny kurs min. 2,23
8. Nigdy więcej niż 4 spotkania na kuponie (optymalnie 3)
9. Odrobina szczęścia przy doborze, jeśli jest takich opcji więcej niż 3 w tygodniu
Analiza tygodniowej oferty zajmuje ok. 3 godz. Gram tak od 3 miesięcy ze skutecznością "2z3". Pieniądze nie duże ale nieopodatkowane i są.
Przykład, który czeka na rozstrzygnięcie:
C.Budejov.-Pardubice 2 - 1,84
Farjestad - Lulea 1 - 1,42
Lyon - Strasbourg 1 - 1,47
Razem 3,84 stawka 100 wygrana 345,60
Rzecz dotyczy głównie piłki nożnej, ręcznej, hokeja na lodzie, NBA.
Grywam też inne zdarzenia (tenis, skoki, F 1 i okazjonalnie inne) ale za małą kasę i na ogół w systemach.

Jeszcze raz pozdrawim i przepraszam za brak rozeznania gdzie to wcisnąć. Proszę bardzo o ewentualne uwagi.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał VoyVer:
[qb]Witam i pozdrawiam wszystkich grających.
Przepraszam że się tu wcisnąłem ale nie wiedziałem gdzie z tą sprawą uderzyć.
[/qb]
Np. Swiat bukmacherstwa lub Sports Insider.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał VoyVer:
[qb]Witam i pozdrawiam wszystkich grających.
Przepraszam że się tu wcisnąłem ale nie wiedziałem gdzie z tą sprawą uderzyć.
Gram od 3 lat głównie PROF żadziej STS buków internetowych nigdy (nie wiem dlaczego). Odwiedzam to forum prawie codziennie od dwóch lat ale tylko raz zabrałem głos.Nie chcę komentować i krytykować - każdy ma swoje pomysły i są tyle samo warte (tzn. tyle ile wygrywający kuponik).
Cenię fachowość mniejszości ale i intuicję większości forumowiczów. Chcę się z Wami podzielić moim pomysłem na granie (to nie żaden system)tzn. robienie niedużych, łatwych pieniędzy i jednocześnie proszę o uwagi. Z góry dziękuję.
RECEPTA NA SUKCES:
1. Gram gospodarzy 80% gości 20%
2. Musi być nieujemny bilans wzajemnych spotkań w ostatnich dwóch latach przy min. 75% wygranych u siebie, lub 50% jeśli to goście.
3. Seria ostatnich 4-ech spotkań bez porażki i max. 2 remisy
4. Miejsce w tabeli przed przeciwnikiem
5. Brak oczywistych osłabień i innych informacji istotnych podnoszących ryzyko
6. Wyłączenie z obstawiania kolejek przed i po pucharach, mistrzostwach, ważnych turniejach
7. Kurs spotkania powyżej 1,29, łączny kurs min. 2,23
8. Nigdy więcej niż 4 spotkania na kuponie (optymalnie 3)
9. Odrobina szczęścia przy doborze, jeśli jest takich opcji więcej niż 3 w tygodniu
Analiza tygodniowej oferty zajmuje ok. 3 godz. Gram tak od 3 miesięcy ze skutecznością "2z3". Pieniądze nie duże ale nieopodatkowane i są.
Przykład, który czeka na rozstrzygnięcie:
C.Budejov.-Pardubice 2 - 1,84
Farjestad - Lulea 1 - 1,42
Lyon - Strasbourg 1 - 1,47
Razem 3,84 stawka 100 wygrana 345,60
Rzecz dotyczy głównie piłki nożnej, ręcznej, hokeja na lodzie, NBA.
Grywam też inne zdarzenia (tenis, skoki, F 1 i okazjonalnie inne) ale za małą kasę i na ogół w systemach.

Jeszcze raz pozdrawim i przepraszam za brak rozeznania gdzie to wcisnąć. Proszę bardzo o ewentualne uwagi.[/qb]
niezły pomysł z doborem typów do gry! Bedziesz przedstawiał swoje typy które grasz? Jesli tak to bedę śledził twój temat i typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Ogólnie Twoje zasady są ok.
Co do punktu "min. 4 mecze bez porażki" byłbym jednak ostrozny. Wiadomo, że im więcej drużyna ma zwycięstw, tym ryzyko przerwania passy zwiększa sie z meczu na mecz. Takimi przykładami można by wręcz sypać jak z rękawa.
Ja osobiście lubie dawać na solidne średniaki (jak grają u siebie), które u siebie wygrywają, a na wyjazdach dostają w dupę. Gram też przeciwko totalnym outsiderom ( częściej trafiają się w niższych ligach), takimi jak np. East Stirling, Farnborough, Leigh, Charleroi, Qeretaro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zauważyłem także, że zazwyczaj nie wchodzą mecze, które rozpoczynają sie o tej samej godzinie ( a w szczególności w obrębie jednej ligi). Jak śledze równoległe wyniki to najczęściej jest tak, że jak jedni prowadzą, to np. drudzy remisują, a po pewnym czasie, ci co prowadzili tracą bramki, a ci co remisowali wychodza nma prowadzenie.

No i oczywiście liczę na szczęsie, bo niczego nie można być pewnym

Trzymajcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
A co do systemów grania to ostatnio spróbowałem grać sobie wg takiego systemu:

- posiadam określoną kwotę i gram przez wiele dni, cały czas va bank, aż do osiągnięcia określonego pułapu

Kwotą tą w swojej próbie miałem obracać we wszystkich możliwych bukmacherach, ale z lenistwa zacząłem ją obracać tylko w expekcie, gamebookers i profesjonalu (gdzie nie odliczałem podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Przyjąłem sobie że mój kapitał początkowy wynosi 5 tys złotych.. Grając va bank na tzw "moje pewniaki" udało mi się dojść do miliona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , czyli uzyskałem 2000% zysku..

Cały przebieg gry można znaleźć na:
www.**********.prv.pl [**********.prv.pl] w dziale Nasze prywatne typy -- super_hiper_speedek picks.

Nie mniej była to tylko zabawa, w której i tak dopisało mi sporo szczęścia, dlatego nie wiem, czy system ten ma jakikolwiek sens w realu..

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał speedo99:
[qb](...) Przyjąłem sobie że mój kapitał początkowy wynosi 5 tys złotych.. Grając va bank na tzw "moje pewniaki" udało mi się dojść do miliona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , czyli uzyskałem 2000% zysku.[/qb]
Z 5000 do 1000000 to zdwustukrotnienie, a więc 19900%.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Dziękuję za cenne uwagi, w miarę możliwści będę podawał swoje analizy i typy co trochę utrudnia mój rytm pracy, ale na pewno co jakiś czas "podpowiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[QB]Ogólnie Twoje zasady są ok.
Co do punktu "min. 4 mecze bez porażki" byłbym jednak ostrozny. Wiadomo, że im więcej drużyna ma zwycięstw, tym ryzyko przerwania passy zwiększa sie z meczu na mecz. Takimi przykładami można by wręcz sypać jak z rękawa.[QB]
Takie wyniki osiaga 3-4 zespoly z czolowki (a na nich niski kurs) a reszt to przypadki.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 19
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 19
Hmmm... opcja całkiem niezła, chociaż według mnie za dużo roboty z doborem zdarzeń. Ja osbiście wolę polegać na tabelach i szczęściu. Bądz co bądź jeżeli tylko będziesz podawał swoje typy to chętnie je zobaczę. Tak więc będę śledzić temat cały czas. Powodzenia!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
grać żeby wygrać ---> na dłuższą mete niemożliwe

grać żeby nie przegrać ---> nie grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Dziękuję za cenne uwagi. Faktycznie jest sporym utrudnieniem brak czasu toteż czasem typuję "szatany". Polecam je dziś na Private Picks
Pozdrawiam


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1