Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#28603 20/11/2003 20:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Witam i pozdrawiam wszystkich grających.
Przepraszam że się tu wcisnąłem ale nie wiedziałem gdzie z tą sprawą uderzyć.
Gram od 3 lat głównie PROF żadziej STS buków internetowych nigdy (nie wiem dlaczego). Odwiedzam to forum prawie codziennie od dwóch lat ale tylko raz zabrałem głos.Nie chcę komentować i krytykować - każdy ma swoje pomysły i są tyle samo warte (tzn. tyle ile wygrywający kuponik).
Cenię fachowość mniejszości ale i intuicję większości forumowiczów. Chcę się z Wami podzielić moim pomysłem na granie (to nie żaden system)tzn. robienie niedużych, łatwych pieniędzy i jednocześnie proszę o uwagi. Z góry dziękuję.
RECEPTA NA SUKCES:
1. Gram gospodarzy 80% gości 20%
2. Musi być nieujemny bilans wzajemnych spotkań w ostatnich dwóch latach przy min. 75% wygranych u siebie, lub 50% jeśli to goście.
3. Seria ostatnich 4-ech spotkań bez porażki i max. 2 remisy
4. Miejsce w tabeli przed przeciwnikiem
5. Brak oczywistych osłabień i innych informacji istotnych podnoszących ryzyko
6. Wyłączenie z obstawiania kolejek przed i po pucharach, mistrzostwach, ważnych turniejach
7. Kurs spotkania powyżej 1,29, łączny kurs min. 2,23
8. Nigdy więcej niż 4 spotkania na kuponie (optymalnie 3)
9. Odrobina szczęścia przy doborze, jeśli jest takich opcji więcej niż 3 w tygodniu
Analiza tygodniowej oferty zajmuje ok. 3 godz. Gram tak od 3 miesięcy ze skutecznością "2z3". Pieniądze nie duże ale nieopodatkowane i są.
Przykład, który czeka na rozstrzygnięcie:
C.Budejov.-Pardubice 2 - 1,84
Farjestad - Lulea 1 - 1,42
Lyon - Strasbourg 1 - 1,47
Razem 3,84 stawka 100 wygrana 345,60
Rzecz dotyczy głównie piłki nożnej, ręcznej, hokeja na lodzie, NBA.
Grywam też inne zdarzenia (tenis, skoki, F 1 i okazjonalnie inne) ale za małą kasę i na ogół w systemach.

Jeszcze raz pozdrawim i przepraszam za brak rozeznania gdzie to wcisnąć. Proszę bardzo o ewentualne uwagi.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał VoyVer:
[qb]Witam i pozdrawiam wszystkich grających.
Przepraszam że się tu wcisnąłem ale nie wiedziałem gdzie z tą sprawą uderzyć.
[/qb]
Np. Swiat bukmacherstwa lub Sports Insider.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał VoyVer:
[qb]Witam i pozdrawiam wszystkich grających.
Przepraszam że się tu wcisnąłem ale nie wiedziałem gdzie z tą sprawą uderzyć.
Gram od 3 lat głównie PROF żadziej STS buków internetowych nigdy (nie wiem dlaczego). Odwiedzam to forum prawie codziennie od dwóch lat ale tylko raz zabrałem głos.Nie chcę komentować i krytykować - każdy ma swoje pomysły i są tyle samo warte (tzn. tyle ile wygrywający kuponik).
Cenię fachowość mniejszości ale i intuicję większości forumowiczów. Chcę się z Wami podzielić moim pomysłem na granie (to nie żaden system)tzn. robienie niedużych, łatwych pieniędzy i jednocześnie proszę o uwagi. Z góry dziękuję.
RECEPTA NA SUKCES:
1. Gram gospodarzy 80% gości 20%
2. Musi być nieujemny bilans wzajemnych spotkań w ostatnich dwóch latach przy min. 75% wygranych u siebie, lub 50% jeśli to goście.
3. Seria ostatnich 4-ech spotkań bez porażki i max. 2 remisy
4. Miejsce w tabeli przed przeciwnikiem
5. Brak oczywistych osłabień i innych informacji istotnych podnoszących ryzyko
6. Wyłączenie z obstawiania kolejek przed i po pucharach, mistrzostwach, ważnych turniejach
7. Kurs spotkania powyżej 1,29, łączny kurs min. 2,23
8. Nigdy więcej niż 4 spotkania na kuponie (optymalnie 3)
9. Odrobina szczęścia przy doborze, jeśli jest takich opcji więcej niż 3 w tygodniu
Analiza tygodniowej oferty zajmuje ok. 3 godz. Gram tak od 3 miesięcy ze skutecznością "2z3". Pieniądze nie duże ale nieopodatkowane i są.
Przykład, który czeka na rozstrzygnięcie:
C.Budejov.-Pardubice 2 - 1,84
Farjestad - Lulea 1 - 1,42
Lyon - Strasbourg 1 - 1,47
Razem 3,84 stawka 100 wygrana 345,60
Rzecz dotyczy głównie piłki nożnej, ręcznej, hokeja na lodzie, NBA.
Grywam też inne zdarzenia (tenis, skoki, F 1 i okazjonalnie inne) ale za małą kasę i na ogół w systemach.

Jeszcze raz pozdrawim i przepraszam za brak rozeznania gdzie to wcisnąć. Proszę bardzo o ewentualne uwagi.[/qb]
niezły pomysł z doborem typów do gry! Bedziesz przedstawiał swoje typy które grasz? Jesli tak to bedę śledził twój temat i typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Ogólnie Twoje zasady są ok.
Co do punktu "min. 4 mecze bez porażki" byłbym jednak ostrozny. Wiadomo, że im więcej drużyna ma zwycięstw, tym ryzyko przerwania passy zwiększa sie z meczu na mecz. Takimi przykładami można by wręcz sypać jak z rękawa.
Ja osobiście lubie dawać na solidne średniaki (jak grają u siebie), które u siebie wygrywają, a na wyjazdach dostają w dupę. Gram też przeciwko totalnym outsiderom ( częściej trafiają się w niższych ligach), takimi jak np. East Stirling, Farnborough, Leigh, Charleroi, Qeretaro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zauważyłem także, że zazwyczaj nie wchodzą mecze, które rozpoczynają sie o tej samej godzinie ( a w szczególności w obrębie jednej ligi). Jak śledze równoległe wyniki to najczęściej jest tak, że jak jedni prowadzą, to np. drudzy remisują, a po pewnym czasie, ci co prowadzili tracą bramki, a ci co remisowali wychodza nma prowadzenie.

No i oczywiście liczę na szczęsie, bo niczego nie można być pewnym

Trzymajcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
A co do systemów grania to ostatnio spróbowałem grać sobie wg takiego systemu:

- posiadam określoną kwotę i gram przez wiele dni, cały czas va bank, aż do osiągnięcia określonego pułapu

Kwotą tą w swojej próbie miałem obracać we wszystkich możliwych bukmacherach, ale z lenistwa zacząłem ją obracać tylko w expekcie, gamebookers i profesjonalu (gdzie nie odliczałem podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Przyjąłem sobie że mój kapitał początkowy wynosi 5 tys złotych.. Grając va bank na tzw "moje pewniaki" udało mi się dojść do miliona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , czyli uzyskałem 2000% zysku..

Cały przebieg gry można znaleźć na:
www.**********.prv.pl [**********.prv.pl] w dziale Nasze prywatne typy -- super_hiper_speedek picks.

Nie mniej była to tylko zabawa, w której i tak dopisało mi sporo szczęścia, dlatego nie wiem, czy system ten ma jakikolwiek sens w realu..

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał speedo99:
[qb](...) Przyjąłem sobie że mój kapitał początkowy wynosi 5 tys złotych.. Grając va bank na tzw "moje pewniaki" udało mi się dojść do miliona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , czyli uzyskałem 2000% zysku.[/qb]
Z 5000 do 1000000 to zdwustukrotnienie, a więc 19900%.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Dziękuję za cenne uwagi, w miarę możliwści będę podawał swoje analizy i typy co trochę utrudnia mój rytm pracy, ale na pewno co jakiś czas "podpowiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[QB]Ogólnie Twoje zasady są ok.
Co do punktu "min. 4 mecze bez porażki" byłbym jednak ostrozny. Wiadomo, że im więcej drużyna ma zwycięstw, tym ryzyko przerwania passy zwiększa sie z meczu na mecz. Takimi przykładami można by wręcz sypać jak z rękawa.[QB]
Takie wyniki osiaga 3-4 zespoly z czolowki (a na nich niski kurs) a reszt to przypadki.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 19
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 19
Hmmm... opcja całkiem niezła, chociaż według mnie za dużo roboty z doborem zdarzeń. Ja osbiście wolę polegać na tabelach i szczęściu. Bądz co bądź jeżeli tylko będziesz podawał swoje typy to chętnie je zobaczę. Tak więc będę śledzić temat cały czas. Powodzenia!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
grać żeby wygrać ---> na dłuższą mete niemożliwe

grać żeby nie przegrać ---> nie grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Dziękuję za cenne uwagi. Faktycznie jest sporym utrudnieniem brak czasu toteż czasem typuję "szatany". Polecam je dziś na Private Picks
Pozdrawiam


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1