|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2 |
Pytanie nooba:
Długi czas gram rekreacyjnie, czasem wchodzę na forum poczytać analizki, ale jednej rzeczy nie wiem.
O co chodzi z oznaczeniami stawek typu 30/10 czy 4/5 etc.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Że gra za kredyt ... Że zamierza przegrać 80 % budżetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Zalezy od zasad, dla mnie 10/10 to stawka maxymalna 10% budzetu. 1/10 to 1%, powyzej 10% nie gram, a jakbym gral np all in to bym napisal 100/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Człowieku o czym Ty mówisz? Sądzisz, że stawka 4/5 to 80% konta? Przecież możesz wyznaczyć sobie 100 zł jako stawkę 10/10 (i jest to maksymalna stawka jaką możesz położyć na kupon) a na koncie mieć 10 tys zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
antybuker, super. Teraz mi jeszcze tylko powiedz, to po co się z tym za przeproszeniem pier****c?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
mako ty podobno grubo grasz to powiedż jaki massz budżet i jak sam stawkujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Człowieku o czym Ty mówisz? Sądzisz, że stawka 4/5 to 80% konta? Przecież możesz wyznaczyć sobie 100 zł jako stawkę 10/10 (i jest to maksymalna stawka jaką możesz położyć na kupon) a na koncie mieć 10 tys zł. Wyluzuj, głupie pytanie to i głupia odpowiedź. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
dimes, tylko proszę bez osobistych wycieczek.
Takie podawanie 4/10 jest o d**e rozbić.
antybuker podał znakomity przykład, choć sam o tym nie wie. Niby 10/10, ale dla niego to 100zł przy 10000zł na koncie.
Inny poda 1/10, ale dla niego to będzie oznaczało 1000zł wkładu przy stanie 10000zł.
I który jest bardziej pewny siebie? Zapewne ten pierwszy, bo w końcu stawka 10/10.
A to ile mam na koncie, i jak stawkuję nie ma tu nic do rzeczy. Na pewno nie bawię się w jakieś głupie x/5 czy x/10 itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
mako na jednym z for zamkniętych do któychj mam dostęp przez znajomych kiedyś coś gadali o tobie, że stawiasz nawet grubiej odemnie dlatego pytam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Człowieku o czym Ty mówisz? Sądzisz, że stawka 4/5 to 80% konta? Przecież możesz wyznaczyć sobie 100 zł jako stawkę 10/10 (i jest to maksymalna stawka jaką możesz położyć na kupon) a na koncie mieć 10 tys zł. Wyluzuj, głupie pytanie to i głupia odpowiedź. Pozdrawiam  Jeżeli taki charakter miała Twoja odpowiedź to inna bajka. Rozumiem Mako pozwól, że Tobie nie będę odpowiadał  Bo i tak pewno nie dojdziemy do podobnych wniosków.
|
|
|
Link skopiowany do schowka