Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2862775 24/01/2009 23:57
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
Y
stranger
stranger
Y Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2
Pytanie nooba:

Długi czas gram rekreacyjnie, czasem wchodzę na forum poczytać analizki, ale jednej rzeczy nie wiem.

O co chodzi z oznaczeniami stawek typu 30/10 czy 4/5 etc.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
yunazz #2862867 25/01/2009 00:24
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by yunazz
30/10
Że gra za kredyt ...
Originally Posted by yunazz
4/5
Że zamierza przegrać 80 % budżetu.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Zalezy od zasad, dla mnie 10/10 to stawka maxymalna 10% budzetu.
1/10 to 1%, powyzej 10% nie gram, a jakbym gral np all in to bym napisal 100/10 laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Człowieku o czym Ty mówisz? Sądzisz, że stawka 4/5 to 80% konta? Przecież możesz wyznaczyć sobie 100 zł jako stawkę 10/10 (i jest to maksymalna stawka jaką możesz położyć na kupon) a na koncie mieć 10 tys zł.

antybuker #2862984 25/01/2009 01:02
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
antybuker, super. Teraz mi jeszcze tylko powiedz, to po co się z tym za przeproszeniem pier****c?

mako_tychy #2862994 25/01/2009 01:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
mako ty podobno grubo grasz to powiedż jaki massz budżet i jak sam stawkujesz.

antybuker #2863072 25/01/2009 01:33
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by antybuker
Człowieku o czym Ty mówisz? Sądzisz, że stawka 4/5 to 80% konta? Przecież możesz wyznaczyć sobie 100 zł jako stawkę 10/10 (i jest to maksymalna stawka jaką możesz położyć na kupon) a na koncie mieć 10 tys zł.
Wyluzuj, głupie pytanie to i głupia odpowiedź. Pozdrawiam smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
dimes, tylko proszę bez osobistych wycieczek.

Takie podawanie 4/10 jest o d**e rozbić.


antybuker podał znakomity przykład, choć sam o tym nie wie. Niby 10/10, ale dla niego to 100zł przy 10000zł na koncie.

Inny poda 1/10, ale dla niego to będzie oznaczało 1000zł wkładu przy stanie 10000zł.

I który jest bardziej pewny siebie? Zapewne ten pierwszy, bo w końcu stawka 10/10.


A to ile mam na koncie, i jak stawkuję nie ma tu nic do rzeczy. Na pewno nie bawię się w jakieś głupie x/5 czy x/10 itp.

mako_tychy #2863564 25/01/2009 03:32
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
mako na jednym z for zamkniętych do któychj mam dostęp przez znajomych kiedyś coś gadali o tobie, że stawiasz nawet grubiej odemnie dlatego pytam piwo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Originally Posted by antyhazardzista
Originally Posted by antybuker
Człowieku o czym Ty mówisz? Sądzisz, że stawka 4/5 to 80% konta? Przecież możesz wyznaczyć sobie 100 zł jako stawkę 10/10 (i jest to maksymalna stawka jaką możesz położyć na kupon) a na koncie mieć 10 tys zł.
Wyluzuj, głupie pytanie to i głupia odpowiedź. Pozdrawiam smile


Jeżeli taki charakter miała Twoja odpowiedź to inna bajka. Rozumiem smile

Mako pozwól, że Tobie nie będę odpowiadał smile Bo i tak pewno nie dojdziemy do podobnych wniosków.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1