|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Tydzien 1
Rozstrzygnietych typow - 10 (6 trafionych) Skutecznosc LM - 60%
Sredni kurs - 1.77 Sredni kurs trafionych - 1.75
Tydzien 2
Rozstrzygnietych typow - 11 (7 trafionych) Skutecznosc LM - 64%
Sredni kurs - 1.96 Sredni kurs trafionych - 1.79
Tydzien 3
Rozstrzygnietych typow - 3 (2 trafione) Skutecznosc LM - 67%
Sredni kurs - 1.86 Sredni kurs trafionych - 1.99
Tydzien 4
Rozstrzygnietych typow 9 - (3 trafione) Skutecznosc LM - 33%
Sredni kurs - 1.87 Sredni kurs trafionych - 1.93
Tydzien 5
Rozstrzygnietych typow - 6 (6 trafionych) Skutecznosc LM - 100%
Sredni kurs - 1.81 Sredni kurs trafionych - 1.81
Tydzien 6
Rozstrzygnietych typow - 12 (8 trafione) Skutecznosc LM - 67%
Sredni kurs - 1.83 Sredni kurs trafionych - 1.86
Tydzien 7
Rozstrzygnietych typow - 11 (10 trafionych) Skutecznosc LM - 91%
Sredni kurs - 1.99 Sredni kurs trafionych - 1.95
Tydzien 8
Rozstrzygnietych typow - 4 (1 trafiony) Skutecznosc LM - 25%
Sredni kurs - 1.71 Sredni kurs trafionych - 1.5
Tydzien 9
Rozstrzygnietych typow - 5 (3 trafione) Skutecznosc LM – 60%
Sredni kurs - 1.71 Sredni kurs trafionych - 1.72
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
miejsce/typer/ilosc punktow/trafione/podane/w ostatnim tygodniu/skutecznosc
LM01$ ####### Kejar ##### 39.7 pkt. 10/12 0/1 83% LM02$ ####### Radj ##### 37.2 pkt. 9/9 0/0 100% LM03$ ####### ROB77 #### 34.5 pkt. 8/10 0/0 80% LM04$ ####### McTyp #### 18.3 pkt. 4/7 0/0 57% LM05$ ####### L1n0 ##### 18.2 pkt. 8/15 2/3 53% LM06$ ####### komarek ### 10.8 pkt. 3/8 0/0 38% LM07$ ####### kacu ###### 1.7 pkt. 1/3 0/0 33%
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Jezeli zagralibysmy wszystkie typy z poprzedniego tygodnia w realu po 10 zl kazdy bylibysmy na + 1.5 zl.
Zainwestowano - 50 Wygrane - 51.5
Ogolnie po 9 tygodniach naszej wspolpracy wyszlibysmy na + w wysokosci 130.9 zl co daje nam 18% zysku od zainwestowanej kwoty - 710zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
:5gw: 10 tydzien 1 sezonu uwazam za otwarty :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Rozstrzygnietych typow - 4 (2 trafione) Skutecznosc LM - 50%
LM01$ 27.11 16:15 Groclin-Manchester City (Awans- GROCLIN) 1,96 prof.-Kejar (OK) LM01$ 27.11 18:00 KRKA - Siena (2) 1,50 prof.-Kejar (PUDLO) L03$ 27.11.2003 20.00 W.Krakow-Val.Oslo 1-1,65 (fa+2)-ROB77 (PUDLO) L03$ 26.11.2003 20.45 Ajax-AC Milan 2-2,68 prof.-ROB77 (OK)
Pewniaki:
LM02$ 29.11.2003 16:00 Livingston - Dundee (1) 2,21 – ssp-Radj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
LM01$ 29.11 20:30 Juventus-Inter (1) 1,8 wettpunkt
Szlagierowy pojedynek Serie A,obie druzyny należą do czołowki w lidze wloskiej.Jednak w tym sezonie zdecydowanie lepiej prezentują sie gospodarze.Juventus w ostatnim tygodniu nie gral spotkania w lidze mistrzow,rozgrywał natomiast mecz w pucharze Wloch ze Siena ( wygrany 2-1) "Stara Dama" wystapila w tym spotkaniu w dosyc rezerwowym skladzie co z pewnoscią bylo podyktowane zaoszczedzeniem sily najlepszych zawodnikow na sobotni mecz.Inter w srode doznal upokarzajacej porazki na swoim stadionie z Aresnalem (1-5).W tym sezonie ekipa gospodarzy nie poniosła jeszcze porazki,Juve prezentuje sie wysmienicie u siebie i na wyjazdach mysle ze nie powinien miec problemu z wciaz nie mogącym odnaleźć sie Interem.Nie pomogla tu nawet zmiana trenera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Kejar zgadzam sie z Twoim typem. Juve wygra Derby Italii, ze Siena grali w mocno rezerwowym skladzie, zawodnicy nie sa zmeczeni i juz od dluzszego czasu szykuja sie na ten mecz. Dodam jeszcze, ze Inter nie wygral na Stadio Delle Alpi od 10 lat a w ciagu 40 lat wygrali tylko 2 razy (1963 i 1993) w tym czasie bylo takze 9 remisow. Poza tym w druzynie z Mediolanu nie zagraja: Materazzi, Vieri i prawdopodobnie Cannavaro. Mecz sedziuje Trefoloni, ktory jest dosc szczesliwy dla pilkarzy Starej Damy. Gdy on prowadzil ich spotkania wygrali w 7 na 8 przypadkow. Szkoda, ze mnie uprzedziles, bo planowalem dac ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
LM04$ 29.11.03 19.30 2.Belgia Dessel Sport - Ronse 1/1.50-sts-McTyp
Gospodarze aspiruja do bezposredniego awansu do 1 ligi.Ostatnio prezentuja niezla forme: 5 meczy i zdobyte 12 pkt., na 6 meczy jako gospodarz zwyciesko wychodzili 5 razy(5-0-1 14:7) . Natomiast goscie na 6 meczy wyjazdowych zdobyli tylko 4 pkt(1-1-4 4:14). W ekipie gospodarzy brak wykluczen i kontuzji i oby do nastepnego meczu z Molenbeek (drugi w tabeli o 1pkt. wiecejo od Dessel) podejsc bez niepotrzebnej presji (bedzie to tzw. mecz o 6 pkt.) musza wygrac dzisiejszy mecz z nienajlepiej radzaca se na wyjazdacj druzyna z Ronse.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
LM04$ 30.11.03 21.30 Valencia - Zaragoza hpc -1 2.00 Easybets
Kierujac sie optentowana wlasna taktyka w ten weekend przysiaklem sobie iz bede stawial na druzyny, ktore w ostatnich rozgrywkach ligowych dopuscily sie niespodzianki, badz straty punktowej z potencjalnie slabszymi ekipami. Na tej liscie miedzy innymi widnieje Valencia.
Nie mam zbyt wiele do powiedzenia w tym przypadku, gdyz to spotkanie ma charakter "musza wkoncu wygrac" i tez takim mysleniem kieruje tym razem.
Ostatnie spotkanie gdzie tylko zremisowali 2:2 ze slaba Murcia pokazali sie pilkarze z Walencji bardzo slabo, a przede wszystkim strefa defensywna spisala sie ponizej oczekiwan, niewiele lepiej pomocnicy wywiazywali sie z swoich obowiazkow, niewystarczajaco wspomagajac linie ataku, dlatego wynik nie mogl byc inny jak tylko, a moze az remis tamtego pilkarskiego wieczoru. Coz, kazdemu moze zdarzyc sie gorszy dzien, wiem to z zwlasnego doswiadczenia, kiedy sam probowalem sil 'za mlodu' w lokalnym klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To byl juz drugi mecz, gdzie niespodziewanie uciekly im cenne punkty, ktore oddalaja 'moj klub' od pierwszych miejsc w trabince La liga promowane startem w eropejskich pucharach; na wiecej nie moga sobie pozwolic, dlatego za pewne beda mocno zmotywowani i spokojnie pokonaja rywala, z ktorym z sukcesem w przeszlosci miala Valencia okazje rywalizowca h2h: 2:0, 1:0, 2:1.
Tutaj stawiam bezpiecznego handicapa -1 (przy np. 1:0 - zwrot), gdyz padlem ofiara regulaminu, ktory zaklada minimum 1.5 kurs kazdego spotkania - a na Valencie najwiecej na home win daje Unibet 1.47 - gdzie gram w realu i tak tez Wam rekomenduje.
P.S McTyp Obawiam sie iz twoj typ nie zostanie uznany z powodu regulaminu (typy podajemy do godziny bodazje 13:00 - ja na natomiast prezentuje typek na niedziele dla przykladu).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
LM04$ 29.11.03 21.30 Atl.Madryt-Malaga 1 1.75 -sts-McTyp
Mecz mojej ulubionej druzyny, ktory napewno wygraja. Opisywany na wielu forach(czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Po zlym poczatku ligi 6 meczy i az 4 porazki Atletico zanotowalo 5 wygranych pod rzad, lecz w ubieglo kolejke powstrzymal ich jako gospodarz Valladolid 3-1, ale w anormalnych warunkach (ulewa), i wynik moglby byc inny. W zespole brak oslabien po kontuzji i karze z kartki wraca dwoch dobrych zawodnikow Sergi i DosSantos. Malaga przed sezonem wyprzedala lepszych zawodnikow, a przedewszystkim najlepszego strzelca tej druzyny Dario Silve. W tym roku pokonali na wyjezdie tylko bardzo slabe Albacete (0-1) i Espanyol (1-2) Prawdopodobne sklady: Atletico Madrid: Burgos; Gaspar, Simeone, Lequi, Sergi, Novo, De los Santos, Ibagaza, Musampa (Rodrigo), Nikolaidis, Torres.
Malaga CF : Calatayud (Arnau); Josemi, Sanz, Litos, Valcarce, Gerardo, Miguel Angel, Romero, Duda, Edgar, Salva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Oryginalnie wysłał L1n0': [qb]
P.S McTyp Obawiam sie iz twoj typ nie zostanie uznany z powodu regulaminu (typy podajemy do godziny bodazje 13:00 - ja na natomiast prezentuje typek na niedziele dla przykladu).[/qb] czasu nie mialem bo u mnie "w miescie" nie mozna tego obstawiac i musialem naginac 40km(pierw obtawiam ze wzgledu na wachania stawek, przewaznie niekorzystne), wiec prosze pierwszy i ostatni raz o lagodne potraktowanie(zaliczenie) tych typow P.S.L1n0' Valencia gra dzis. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tez ja zagralem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Kejar zgadzam sie z Twoim typem. Juve wygra Derby Italii, ze Siena grali w mocno rezerwowym skladzie, zawodnicy nie sa zmeczeni i juz od dluzszego czasu szykuja sie na ten mecz. Dodam jeszcze, ze Inter nie wygral na Stadio Delle Alpi od 10 lat a w ciagu 40 lat wygrali tylko 2 razy (1963 i 1993) w tym czasie bylo takze 9 remisow. Poza tym w druzynie z Mediolanu nie zagraja: Materazzi, Vieri i prawdopodobnie Cannavaro. Mecz sedziuje Trefoloni, ktory jest dosc szczesliwy dla pilkarzy Starej Damy. Gdy on prowadzil ich spotkania wygrali w 7 na 8 przypadkow. Szkoda, ze mnie uprzedziles, bo planowalem dac ten mecz.[/qb] Chyba nie wazne kto podal typ wazne zeby wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Dobrze ze uzupelniasz moje informacje to bardziej przekonuje do typu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb]czasu nie mialem bo u mnie "w miescie" nie mozna tego obstawiac i musialem naginac 40km(pierw obtawiam ze wzgledu na wachania stawek, przewaznie niekorzystne), wiec prosze pierwszy i ostatni raz o lagodne potraktowanie(zaliczenie) tych typow [/qb] Tez mialem podobna sytuacje i typow mi nie zaliczono. Typy podajemy do 13 po to, aby Ci z nas (badz odwiedzajacych ten temat), ktorzy graja u naziemnych bookow zdazyli to zagrac. Na Twoim przykladzie widac (40km), ze gdyby ktos podal typy o tej godzinie co Ty najprawdopodobniej nie mialbys szans tego zagrac. Mi zaliczenie tych typow zupelnie nie przeszkadza, ale ze wzgledu na osoby grajace w STSach i Profie trzeba trzymac sie regulaminu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Dobrze ze uzupelniasz moje informacje to bardziej przekonuje do typu.
^ swieta racja.
---
Ale gafie strzelilem, mam nadzieje ze komarek laskawie nas tzn mnie wraz z MacTypem potraktuje, gdyz niecodzienne okolicznosci spowodowaly nasze powiecmy 'zlamanie regulaminu' co pewnie kwalifikuje do nieuznania naszych typow.
Mimo wszysto warto zagrac je w realu.
Powodzenia.
:: L1n0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Kejar: [qb]Chyba nie wazne kto podal typ wazne zeby wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Dobrze ze uzupelniasz moje informacje to bardziej przekonuje do typu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Zgadzam sie, tylko to sie liczy. Sam troche subiektywnie patrze na to spotkanie jako fan Juve, podalem jednak same fakty, one nie klamia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oczywiscie masz racje Radj, ale czas najwyzszy przejsc na buki online - to pierwszy krok do powazniejszego traktowania bukamcherki, a przeciez wiadomo, ze do nawet "za piec 12:00" czesto czeka sie na informacje na temat meczy, albo opini innych typerow utwierdzajacych nasze selekcje.
Chyba warto przeduskutowac opcje podawania meczy nawet w weekendy moze do 3 godzin przed gwizdkiem, bo to nie pierwsza taka sytuacja i za pewne nie ostatnia rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Co do typow , ktore zlamaly regulamin, to prosilbym o ustosunkowanie sie do nich jak najszybciej prowadzacego, gdyz jesli zostana zaliczone to bede mogl podac tylko 1 typ jeszcze w tym tygodniu (na jutro) a w sumiem mam dwa na uwadze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał L1n0': [qb]Oczywiscie masz racje Radj, ale czas najwyzszy przejsc na buki online - to pierwszy krok do powazniejszego traktowania bukamcherki, a przeciez wiadomo, ze do nawet "za piec 12:00" czesto czeka sie na informacje na temat meczy, albo opini innych typerow utwierdzajacych nasze selekcje.
Chyba warto przeduskutowac opcje podawania meczy nawet w weekendy moze do 3 godzin przed gwizdkiem, bo to nie pierwsza taka sytuacja i za pewne nie ostatnia rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Zgadzam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja w naziemnym booku nie bylem od ponad 1,5 roku, gdyz oferta on-line w 100% spelnia moje zapotrzebowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podpisuje sie pod Twoja propozycja aby podawac typy do 3h przed meczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb]Co do typow , ktore zlamaly regulamin, to prosilbym o ustosunkowanie sie do nich jak najszybciej prowadzacego, gdyz jesli zostana zaliczone to bede mogl podac tylko 1 typ jeszcze w tym tygodniu (na jutro) a w sumiem mam dwa na uwadze.[/qb] Podaj oba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli nawet jeden z nich nie zostanie uznany to przynajmniej my skorzystamy a o to chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
dobra, zrobie opisy , oglodne Malysza (ma byc lepszy od Pettersena) i pokaze
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|