Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Tydzien 1

Rozstrzygnietych typow - 10 (6 trafionych)
Skutecznosc LM - 60%

Sredni kurs - 1.77
Sredni kurs trafionych - 1.75

Tydzien 2

Rozstrzygnietych typow - 11 (7 trafionych)
Skutecznosc LM - 64%

Sredni kurs - 1.96
Sredni kurs trafionych - 1.79

Tydzien 3

Rozstrzygnietych typow - 3 (2 trafione)
Skutecznosc LM - 67%

Sredni kurs - 1.86
Sredni kurs trafionych - 1.99

Tydzien 4

Rozstrzygnietych typow 9 - (3 trafione)
Skutecznosc LM - 33%

Sredni kurs - 1.87
Sredni kurs trafionych - 1.93

Tydzien 5

Rozstrzygnietych typow - 6 (6 trafionych)
Skutecznosc LM - 100%

Sredni kurs - 1.81
Sredni kurs trafionych - 1.81

Tydzien 6

Rozstrzygnietych typow - 12 (8 trafione)
Skutecznosc LM - 67%

Sredni kurs - 1.83
Sredni kurs trafionych - 1.86

Tydzien 7

Rozstrzygnietych typow - 11 (10 trafionych)
Skutecznosc LM - 91%

Sredni kurs - 1.99
Sredni kurs trafionych - 1.95

Tydzien 8

Rozstrzygnietych typow - 4 (1 trafiony)
Skutecznosc LM - 25%

Sredni kurs - 1.71
Sredni kurs trafionych - 1.5

Tydzien 9

Rozstrzygnietych typow - 5 (3 trafione)
Skutecznosc LM – 60%

Sredni kurs - 1.71
Sredni kurs trafionych - 1.72

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
miejsce/typer/ilosc punktow/trafione/podane/w ostatnim tygodniu/skutecznosc

LM01$ ####### Kejar ##### 39.7 pkt. 10/12 0/1 83%
LM02$ ####### Radj ##### 37.2 pkt. 9/9 0/0 100%
LM03$ ####### ROB77 #### 34.5 pkt. 8/10 0/0 80%
LM04$ ####### McTyp #### 18.3 pkt. 4/7 0/0 57%
LM05$ ####### L1n0 ##### 18.2 pkt. 8/15 2/3 53%
LM06$ ####### komarek ### 10.8 pkt. 3/8 0/0 38%
LM07$ ####### kacu ###### 1.7 pkt. 1/3 0/0 33%

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Jezeli zagralibysmy wszystkie typy z poprzedniego tygodnia w realu po 10 zl kazdy bylibysmy na + 1.5 zl.

Zainwestowano - 50
Wygrane - 51.5

Ogolnie po 9 tygodniach naszej wspolpracy wyszlibysmy na + w wysokosci 130.9 zl co daje nam 18% zysku od zainwestowanej kwoty - 710zl.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
:5gw: 10 tydzien 1 sezonu uwazam za otwarty :5gw:

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Rozstrzygnietych typow - 4 (2 trafione)
Skutecznosc LM - 50%

LM01$ 27.11 16:15 Groclin-Manchester City (Awans- GROCLIN) 1,96 prof.-Kejar (OK)
LM01$ 27.11 18:00 KRKA - Siena (2) 1,50 prof.-Kejar (PUDLO)
L03$ 27.11.2003 20.00 W.Krakow-Val.Oslo 1-1,65 (fa+2)-ROB77 (PUDLO)
L03$ 26.11.2003 20.45 Ajax-AC Milan 2-2,68 prof.-ROB77 (OK)

Pewniaki:

LM02$ 29.11.2003 16:00 Livingston - Dundee (1) 2,21 – ssp-Radj

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
LM01$ 29.11 20:30 Juventus-Inter (1) 1,8 wettpunkt

Szlagierowy pojedynek Serie A,obie druzyny należą do czołowki w lidze wloskiej.Jednak w tym sezonie zdecydowanie lepiej prezentują sie gospodarze.Juventus w ostatnim tygodniu nie gral spotkania w lidze mistrzow,rozgrywał natomiast mecz w pucharze Wloch ze Siena ( wygrany 2-1) "Stara Dama" wystapila w tym spotkaniu w dosyc rezerwowym skladzie co z pewnoscią bylo podyktowane zaoszczedzeniem sily najlepszych zawodnikow na sobotni mecz.Inter w srode doznal upokarzajacej porazki na swoim stadionie z Aresnalem (1-5).W tym sezonie ekipa gospodarzy nie poniosła jeszcze porazki,Juve prezentuje sie wysmienicie u siebie i na wyjazdach mysle ze nie powinien miec problemu z wciaz nie mogącym odnaleźć sie Interem.Nie pomogla tu nawet zmiana trenera.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Kejar zgadzam sie z Twoim typem. Juve wygra Derby Italii, ze Siena grali w mocno rezerwowym skladzie, zawodnicy nie sa zmeczeni i juz od dluzszego czasu szykuja sie na ten mecz. Dodam jeszcze, ze Inter nie wygral na Stadio Delle Alpi od 10 lat a w ciagu 40 lat wygrali tylko 2 razy (1963 i 1993) w tym czasie bylo takze 9 remisow. Poza tym w druzynie z Mediolanu nie zagraja: Materazzi, Vieri i prawdopodobnie Cannavaro. Mecz sedziuje Trefoloni, ktory jest dosc szczesliwy dla pilkarzy Starej Damy. Gdy on prowadzil ich spotkania wygrali w 7 na 8 przypadkow. Szkoda, ze mnie uprzedziles, bo planowalem dac ten mecz.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
LM04$ 29.11.03 19.30 2.Belgia Dessel Sport - Ronse 1/1.50-sts-McTyp

Gospodarze aspiruja do bezposredniego awansu do 1 ligi.Ostatnio prezentuja niezla forme: 5 meczy i zdobyte 12 pkt., na 6 meczy jako gospodarz zwyciesko wychodzili 5 razy(5-0-1 14:7) . Natomiast goscie na 6 meczy wyjazdowych zdobyli tylko 4 pkt(1-1-4 4:14). W ekipie gospodarzy brak wykluczen i kontuzji i oby do nastepnego meczu z Molenbeek (drugi w tabeli o 1pkt. wiecejo od Dessel) podejsc bez niepotrzebnej presji (bedzie to tzw. mecz o 6 pkt.) musza wygrac dzisiejszy mecz z nienajlepiej radzaca se na wyjazdacj druzyna z Ronse.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
LM04$ 30.11.03 21.30 Valencia - Zaragoza hpc -1 2.00 Easybets

Kierujac sie optentowana wlasna taktyka w ten weekend przysiaklem sobie
iz bede stawial na druzyny, ktore w ostatnich rozgrywkach ligowych dopuscily
sie niespodzianki, badz straty punktowej z potencjalnie slabszymi ekipami.
Na tej liscie miedzy innymi widnieje Valencia.

Nie mam zbyt wiele do powiedzenia w tym przypadku, gdyz to spotkanie ma
charakter "musza wkoncu wygrac" i tez takim mysleniem kieruje tym razem.

Ostatnie spotkanie gdzie tylko zremisowali 2:2 ze slaba Murcia pokazali
sie pilkarze z Walencji bardzo slabo, a przede wszystkim strefa defensywna
spisala sie ponizej oczekiwan, niewiele lepiej pomocnicy wywiazywali sie
z swoich obowiazkow, niewystarczajaco wspomagajac linie ataku, dlatego wynik
nie mogl byc inny jak tylko, a moze az remis tamtego pilkarskiego wieczoru.
Coz, kazdemu moze zdarzyc sie gorszy dzien, wiem to z zwlasnego doswiadczenia,
kiedy sam probowalem sil 'za mlodu' w lokalnym klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To byl juz drugi mecz, gdzie niespodziewanie uciekly im cenne punkty, ktore
oddalaja 'moj klub' od pierwszych miejsc w trabince La liga promowane startem
w eropejskich pucharach; na wiecej nie moga sobie pozwolic, dlatego za pewne
beda mocno zmotywowani i spokojnie pokonaja rywala, z ktorym z sukcesem
w przeszlosci miala Valencia okazje rywalizowca h2h: 2:0, 1:0, 2:1.

Tutaj stawiam bezpiecznego handicapa -1 (przy np. 1:0 - zwrot), gdyz padlem
ofiara regulaminu, ktory zaklada minimum 1.5 kurs kazdego spotkania - a na
Valencie najwiecej na home win daje Unibet 1.47 - gdzie gram w realu i tak
tez Wam rekomenduje.

P.S McTyp Obawiam sie iz twoj typ nie zostanie uznany z powodu
regulaminu (typy podajemy do godziny bodazje 13:00 - ja na natomiast
prezentuje typek na niedziele dla przykladu).

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
LM04$ 29.11.03 21.30 Atl.Madryt-Malaga 1 1.75 -sts-McTyp

Mecz mojej ulubionej druzyny, ktory napewno wygraja. Opisywany na wielu forach(czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Po zlym poczatku ligi 6 meczy i az 4 porazki Atletico zanotowalo 5 wygranych pod rzad, lecz w ubieglo kolejke powstrzymal ich jako gospodarz Valladolid 3-1, ale w anormalnych warunkach (ulewa), i wynik moglby byc inny. W zespole brak oslabien po kontuzji i karze z kartki wraca dwoch dobrych zawodnikow Sergi i DosSantos. Malaga przed sezonem wyprzedala lepszych zawodnikow, a przedewszystkim najlepszego strzelca tej druzyny Dario Silve. W tym roku pokonali na wyjezdie tylko bardzo slabe Albacete (0-1) i Espanyol (1-2)
Prawdopodobne sklady:
Atletico Madrid: Burgos; Gaspar, Simeone, Lequi, Sergi, Novo, De los Santos, Ibagaza, Musampa (Rodrigo), Nikolaidis, Torres.

Malaga CF : Calatayud (Arnau); Josemi, Sanz, Litos, Valcarce, Gerardo, Miguel Angel, Romero, Duda, Edgar, Salva.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Quote
Oryginalnie wysłał L1n0':
[qb]

P.S McTyp Obawiam sie iz twoj typ nie zostanie uznany z powodu
regulaminu (typy podajemy do godziny bodazje 13:00 - ja na natomiast
prezentuje typek na niedziele dla przykladu).[/qb]
czasu nie mialem bo u mnie "w miescie" nie mozna tego obstawiac i musialem naginac 40km(pierw obtawiam ze wzgledu na wachania stawek, przewaznie niekorzystne), wiec prosze pierwszy i ostatni raz o lagodne potraktowanie(zaliczenie) tych typow

P.S.L1n0' Valencia gra dzis. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tez ja zagralem

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Kejar zgadzam sie z Twoim typem. Juve wygra Derby Italii, ze Siena grali w mocno rezerwowym skladzie, zawodnicy nie sa zmeczeni i juz od dluzszego czasu szykuja sie na ten mecz. Dodam jeszcze, ze Inter nie wygral na Stadio Delle Alpi od 10 lat a w ciagu 40 lat wygrali tylko 2 razy (1963 i 1993) w tym czasie bylo takze 9 remisow. Poza tym w druzynie z Mediolanu nie zagraja: Materazzi, Vieri i prawdopodobnie Cannavaro. Mecz sedziuje Trefoloni, ktory jest dosc szczesliwy dla pilkarzy Starej Damy. Gdy on prowadzil ich spotkania wygrali w 7 na 8 przypadkow. Szkoda, ze mnie uprzedziles, bo planowalem dac ten mecz.[/qb]
Chyba nie wazne kto podal typ wazne zeby wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Dobrze ze uzupelniasz moje informacje to bardziej przekonuje do typu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]czasu nie mialem bo u mnie "w miescie" nie mozna tego obstawiac i musialem naginac 40km(pierw obtawiam ze wzgledu na wachania stawek, przewaznie niekorzystne), wiec prosze pierwszy i ostatni raz o lagodne potraktowanie(zaliczenie) tych typow [/qb]
Tez mialem podobna sytuacje i typow mi nie zaliczono. Typy podajemy do 13 po to, aby Ci z nas (badz odwiedzajacych ten temat), ktorzy graja u naziemnych bookow zdazyli to zagrac. Na Twoim przykladzie widac (40km), ze gdyby ktos podal typy o tej godzinie co Ty najprawdopodobniej nie mialbys szans tego zagrac. Mi zaliczenie tych typow zupelnie nie przeszkadza, ale ze wzgledu na osoby grajace w STSach i Profie trzeba trzymac sie regulaminu.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Dobrze ze uzupelniasz moje informacje to bardziej przekonuje do typu.

^ swieta racja.

---

Ale gafie strzelilem, mam nadzieje ze komarek
laskawie nas tzn mnie wraz z MacTypem
potraktuje, gdyz niecodzienne okolicznosci
spowodowaly nasze powiecmy 'zlamanie regulaminu'
co pewnie kwalifikuje do nieuznania naszych typow.

Mimo wszysto warto zagrac je w realu.

Powodzenia.

:: L1n0

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Kejar:
[qb]Chyba nie wazne kto podal typ wazne zeby wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Dobrze ze uzupelniasz moje informacje to bardziej przekonuje do typu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Zgadzam sie, tylko to sie liczy. Sam troche subiektywnie patrze na to spotkanie jako fan Juve, podalem jednak same fakty, one nie klamia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Oczywiscie masz racje Radj, ale czas
najwyzszy przejsc na buki online - to pierwszy
krok do powazniejszego traktowania bukamcherki,
a przeciez wiadomo, ze do nawet "za piec 12:00"
czesto czeka sie na informacje na temat meczy,
albo opini innych typerow utwierdzajacych nasze selekcje.

Chyba warto przeduskutowac opcje podawania meczy
nawet w weekendy moze do 3 godzin przed gwizdkiem,
bo to nie pierwsza taka sytuacja i za pewne nie
ostatnia rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Co do typow , ktore zlamaly regulamin, to prosilbym o ustosunkowanie sie do nich jak najszybciej prowadzacego, gdyz jesli zostana zaliczone to bede mogl podac tylko 1 typ jeszcze w tym tygodniu (na jutro) a w sumiem mam dwa na uwadze.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał L1n0':
[qb]Oczywiscie masz racje Radj, ale czas
najwyzszy przejsc na buki online - to pierwszy
krok do powazniejszego traktowania bukamcherki,
a przeciez wiadomo, ze do nawet "za piec 12:00"
czesto czeka sie na informacje na temat meczy,
albo opini innych typerow utwierdzajacych nasze selekcje.

Chyba warto przeduskutowac opcje podawania meczy
nawet w weekendy moze do 3 godzin przed gwizdkiem,
bo to nie pierwsza taka sytuacja i za pewne nie
ostatnia rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Zgadzam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja w naziemnym booku nie bylem od ponad 1,5 roku, gdyz oferta on-line w 100% spelnia moje zapotrzebowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podpisuje sie pod Twoja propozycja aby podawac typy do 3h przed meczem.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]Co do typow , ktore zlamaly regulamin, to prosilbym o ustosunkowanie sie do nich jak najszybciej prowadzacego, gdyz jesli zostana zaliczone to bede mogl podac tylko 1 typ jeszcze w tym tygodniu (na jutro) a w sumiem mam dwa na uwadze.[/qb]
Podaj oba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli nawet jeden z nich nie zostanie uznany to przynajmniej my skorzystamy a o to chodzi.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
dobra, zrobie opisy , oglodne Malysza (ma byc lepszy od Pettersena) i pokaze

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1