|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
maly blad Ci sie wkradl, mysle ze powinno byc tak:
1 miejsce 450 zł 2 miejsce 300 zł 3 miejsce 175 zł 4 miejsce 100 zł 5 miejsce 50 zł Za UD - 75 zł
? moze powinna byc 100 za underdoga ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Rzeczywiście o 50zł za dużo rozdzieliłem. Twoja propozycja w porządku. Nagrody za UD nie będziemy już podwyższać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
zibi04 pamiętaj, że masz zwrot za Kubot/Marach w tym tygodniu. Jeżeli coś dzisiaj się pojawi w ofercie lub jeszcze w niej jest to możesz podać. Inaczej niestety policzymy jako nietrafiony ten mecz...
Podstawek masz jeszcze 3 typy do podania i raczej będzie ciężko z tej puli skorzystać. Nie podane typy liczone są jako nietrafione...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003 |
Jak potraktować mój typ?
1UD# Zakład: 26-01-09 02:30 Kuznetsova S. - Zheng J Typ: 2:0 w setach Kuznetsova Kurs: 2,55 Buk: Bet at Home
Buk uznał go jako walkower 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
dzięki Fro,ale nie zdążyłem przeczytać czy mogę zastąpić ten typ i do Thoma pisałem,ale nie było już za bardzo czasu z mojej strony a tutaj nie wchodziłem,bo gdybym przeczytał twój post to bym coś posłał,ale to nic,bo na koniec i tak będę w czubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
czy ten typ tez mam zaliczyc jako zwrot ? #2 Serena Williams v Victoria Azarenka [SetHandicap(-1.5/+1.5)] [email protected] BAH
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
zibi pamiętaj że za typ nr 1 masz zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 507 |
#3 Djokovic -1.5 seta - Roddick @ 1.55 BAH
zwrocik czy niezbyt??:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Zwrot.
*Mili* :
#1 Anabel Medina-Garrigues (ESP) – Carla Suarez Navarro (ESP) 2 @1.85 Gamebookers
#2 Gilles Simon (FRA) – Gael Monfils (FRA) 1 @1.85 Gamebookers
#1 masz trafiony. #2 zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Panfil - Galan, bet365 wystawil odwrotne kursy na doklady wynik i 1 set, czy ten mecz w konkursie bedzie zaliczony czy do zwrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
W przyszłej edycji MAX 5 buków w ofercie będzie [tak jak chciał Betway we wstępnej umowie], bo to co w temacie konkursowym się wyprawia to są jakieś jaja - to ma być poważny konkurs, a nie konkurs xero i to kto pierwszy zdąży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Sa nowi zawodnicy, nie rozumiem czemu nie czytaja dokladnie regulaminu, potem sie dziwia i tylko przepraszaja a najgorsze ze sie zamet robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368 |
przegladajac konkurs widac ze nie tylko NOWYM przytrafiaja sie bledy. A co do regulaminu to ja go jakos nie widze - jest sam baner :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Czy Wy sobie zarty robicie  ?  kazdy Tydzien zaczyna sie Postem Thoma i regulaminem, wiec ja nie wiem jak Ty go nie widzisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Widze ze chcesz byc fajny  nigdzie nie napisalem ze sie nie myle, po drugie nie pisz o jakis roznicach kto co woli bo to nie w tym rzecz, blad sie poprawia cytujac, takjest widoczniej i szybciej, po nastepne w linku moz ei byc powinien regulamin tojuz nie moja dzialka, ale badzmy powazni - jak pisalem kazdy tydzien jest zaczety regulaminem, po kolejne co to za stwierdzenie w moim kierunku "żenada" ? obrazilem Cie w jakis sposob ? nie wydaje mi sie  a jesli juz ktos poprawi kogos w temacie z tygodniem to sluzy to pomoca i jeszcze coniektorzy podziekuja  a Ty nie wiem co chciales teraz udwodnic tym smiechem w moim kierunku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368 |
to ze wytykasz tutaj innym bledy jest zanujace bo sam sie mylisz  jak widzisz u kgos blad napisz pw a ten ktos napewno go poprawi  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Ktory raz tu grasz ? pierwszy ? wiec dla Twojej wiadomosci tak zwane wedlug Ciebie "wytykanie bledow" czyli dla reszty cytowanie i poprawka jest na porzadku dziennym ( tak bylo wkazdej edycji w ktorej uczestniczylem a bylo juz ich kilka ), to ze ja sie sie myle i mnie ktos poprawi to ja sie tylko ciesze  moge zawsze skorygowac, a Ty sie czepiasz jak rzep boja wytykam, robi to polowa  i bardzo dobrze, Ja pisalem o regulaminie a Ty o czyms innym, ja o bialym Ty o czarnym Jesli rzeczywiscie zle cos napisalem lub nietaktownie, to niech Thom lub Fro ( odpowiadaja za konklurs ) mnie "poprawia"  Rowniez pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368 |
Nie rozumiesz mnie. Mi chodzi o pisanie o tym tutaj a nie cytowanie w temacie z typami. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|