Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
maly blad Ci sie wkradl, mysle ze powinno byc tak:

1 miejsce 450 zł
2 miejsce 300 zł
3 miejsce 175 zł
4 miejsce 100 zł
5 miejsce 50 zł
Za UD - 75 zł

? moze powinna byc 100 za underdoga ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Rzeczywiście o 50zł za dużo rozdzieliłem. Twoja propozycja w porządku. Nagrody za UD nie będziemy już podwyższać.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
zibi04 pamiętaj, że masz zwrot za Kubot/Marach w tym tygodniu. Jeżeli coś dzisiaj się pojawi w ofercie lub jeszcze w niej jest to możesz podać. Inaczej niestety policzymy jako nietrafiony ten mecz...

Podstawek masz jeszcze 3 typy do podania i raczej będzie ciężko z tej puli skorzystać. Nie podane typy liczone są jako nietrafione...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
Jak potraktować mój typ?

1UD#
Zakład: 26-01-09 02:30 Kuznetsova S. - Zheng J
Typ: 2:0 w setach Kuznetsova
Kurs: 2,55
Buk: Bet at Home

Buk uznał go jako walkower 1:0

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Zwrot.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
dzięki Fro,ale nie zdążyłem przeczytać czy mogę zastąpić ten typ i do Thoma pisałem,ale nie było już za bardzo czasu z mojej strony a tutaj nie wchodziłem,bo gdybym przeczytał twój post to bym coś posłał,ale to nic,bo na koniec i tak będę w czubie smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
czy ten typ tez mam zaliczyc jako zwrot ?

#2 Serena Williams v Victoria Azarenka [SetHandicap(-1.5/+1.5)] [email protected] BAH

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
zibi pamiętaj że za typ nr 1 masz zwrot

Dołączył: Jan 2008
Posty: 507
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 507
#3 Djokovic -1.5 seta - Roddick @ 1.55 BAH

zwrocik czy niezbyt??:>

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Zwrot.

*Mili* :

#1 Anabel Medina-Garrigues (ESP) – Carla Suarez Navarro (ESP) 2 @1.85 Gamebookers

#2 Gilles Simon (FRA) – Gael Monfils (FRA) 1 @1.85 Gamebookers

#1 masz trafiony. #2 zwrot

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Panfil - Galan, bet365 wystawil odwrotne kursy na doklady wynik i 1 set, czy ten mecz w konkursie bedzie zaliczony czy do zwrotu?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
W przyszłej edycji MAX 5 buków w ofercie będzie [tak jak chciał Betway we wstępnej umowie], bo to co w temacie konkursowym się wyprawia to są jakieś jaja - to ma być poważny konkurs, a nie konkurs xero i to kto pierwszy zdąży frown


Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Sa nowi zawodnicy, nie rozumiem czemu nie czytaja dokladnie regulaminu, potem sie dziwia i tylko przepraszaja a najgorsze ze sie zamet robi smirk

Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
przegladajac konkurs widac ze nie tylko NOWYM przytrafiaja sie bledy. A co do regulaminu to ja go jakos nie widze - jest sam baner :/

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Czy Wy sobie zarty robicie laugh ? wink kazdy Tydzien zaczyna sie Postem Thoma i regulaminem, wiec ja nie wiem jak Ty go nie widzisz smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2854020#Post2854020 ake tutaj go nie ma " laugh "
szkoda ze TY PAWCIU ( laugh ) sie ani razu nie pomyliles i wszystko zawsze widzisz smile
Roznica jest taka niektorzy wola napisac o dnaym bledzie na pw niz wytykac go publiczne. Zenada.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Widze ze chcesz byc fajny smile nigdzie nie napisalem ze sie nie myle, po drugie nie pisz o jakis roznicach kto co woli bo to nie w tym rzecz, blad sie poprawia cytujac, takjest widoczniej i szybciej, po nastepne w linku moz ei byc powinien regulamin tojuz nie moja dzialka, ale badzmy powazni - jak pisalem kazdy tydzien jest zaczety regulaminem, po kolejne co to za stwierdzenie w moim kierunku "żenada" ? obrazilem Cie w jakis sposob ? nie wydaje mi sie smile a jesli juz ktos poprawi kogos w temacie z tygodniem to sluzy to pomoca i jeszcze coniektorzy podziekuja smile a Ty nie wiem co chciales teraz udwodnic tym smiechem w moim kierunku smirk

Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
to ze wytykasz tutaj innym bledy jest zanujace bo sam sie mylisz smile jak widzisz u kgos blad napisz pw a ten ktos napewno go poprawi smile

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Ktory raz tu grasz ? pierwszy ? wiec dla Twojej wiadomosci tak zwane wedlug Ciebie "wytykanie bledow" czyli dla reszty cytowanie i poprawka jest na porzadku dziennym ( tak bylo wkazdej edycji w ktorej uczestniczylem a bylo juz ich kilka ), to ze ja sie sie myle i mnie ktos poprawi to ja sie tylko ciesze smile moge zawsze skorygowac, a Ty sie czepiasz jak rzep boja wytykam, robi to polowa smile i bardzo dobrze, Ja pisalem o regulaminie a Ty o czyms innym, ja o bialym Ty o czarnym smile

Jesli rzeczywiscie zle cos napisalem lub nietaktownie, to niech Thom lub Fro ( odpowiadaja za konklurs ) mnie "poprawia" wink

Rowniez pozdrawiam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
Nie rozumiesz mnie. Mi chodzi o pisanie o tym tutaj a nie cytowanie w temacie z typami. smirk

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1