Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#286909 13/03/2005 09:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
a masz najnowszego IE ? Bo z tego co wiem to na XPeku do dzialania gadu-sradu konieczna jest najnowsza wersja IE :/

Bonus: Unibet
#286910 13/03/2005 13:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
a masz najnowszego IE ? Bo z tego co wiem to na XPeku do dzialania gadu-sradu konieczna jest najnowsza wersja IE :/

To moze być tobo ja mam jakąś "starszejszą" wersje IE...

#286911 13/03/2005 16:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
Quote
Witam,
Mam takie pytanie ponieważ jestem w 2 klasie liceum i jeszcze się nie zdecydowałem na jaki kierunek pójde. Chciałbym abyście mi powiedzieli jaką prace mozną mieć teoretycznie po AE (wydział Informatyki i Ekonometrii), powtarzam teoretycznie bo przecież wiemy jak jest w praktyce.
Z góry THX
Pozdrawiam
??

#286912 13/03/2005 22:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
Quote
Witam,
Mam takie pytanie ponieważ jestem w 2 klasie liceum i jeszcze się nie zdecydowałem na jaki kierunek pójde. Chciałbym abyście mi powiedzieli jaką prace mozną mieć teoretycznie po AE (wydział Informatyki i Ekonometrii), powtarzam teoretycznie bo przecież wiemy jak jest w praktyce.
Z góry THX
Pozdrawiam
??

Zadna...:) A jak cos znajdziesz to 800-1000zl, 1200 to cudownie, duzo lepiej juz probowac bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#286913 14/03/2005 09:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Czy znacie jakąś stronę z której mógłbym ściągnąć przeglądarke Internet Explorer 6.0 ???

Z góry dzieki...

Narazie...

#286914 14/03/2005 10:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796

#286915 14/03/2005 11:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
ok.Dzieki.Trzymaj sie.

#286916 14/03/2005 19:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
Quote
Quote
Quote
Witam,
Mam takie pytanie ponieważ jestem w 2 klasie liceum i jeszcze się nie zdecydowałem na jaki kierunek pójde. Chciałbym abyście mi powiedzieli jaką prace mozną mieć teoretycznie po AE (wydział Informatyki i Ekonometrii), powtarzam teoretycznie bo przecież wiemy jak jest w praktyce.
Z góry THX
Pozdrawiam
??

Zadna...:) A jak cos znajdziesz to 800-1000zl, 1200 to cudownie, duzo lepiej juz probowac bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A chodziło mi bardziej o zawód lub też rodzaj wykonywanej pracy ??

#286917 14/03/2005 21:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
np bedziesz roznosil ulotki jakiejs firmy, albo bedziesz odpowiadal na maile klientow, w wordzie cos napisal dla szefa, herbate czy kawe mozesz robic szefowi, nie wiem co jesczze moze wymyslec

#286918 14/03/2005 22:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
np bedziesz roznosil ulotki jakiejs firmy, albo bedziesz odpowiadal na maile klientow, w wordzie cos napisal dla szefa, herbate czy kawe mozesz robic szefowi, nie wiem co jesczze moze wymyslec

To zes zachecil chlopaka do studiowania na AE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#286919 16/03/2005 19:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Quote
Quote
np bedziesz roznosil ulotki jakiejs firmy, albo bedziesz odpowiadal na maile klientow, w wordzie cos napisal dla szefa, herbate czy kawe mozesz robic szefowi, nie wiem co jesczze moze wymyslec

To zes zachecil chlopaka do studiowania na AE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

hehe bo tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ekonomistów to teraz wiecej niż mrówków, co roku coraz więcej sie wyraja ze szkół, ciężko znalezc cuś kunkretnego w tym hehe zawodzie panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, rafal08, Lukasz111, rymoholik, $-man, alfa, burbon, Sensei, betowiec, Akhu), 2,891 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1