|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
a masz najnowszego IE ? Bo z tego co wiem to na XPeku do dzialania gadu-sradu konieczna jest najnowsza wersja IE :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
a masz najnowszego IE ? Bo z tego co wiem to na XPeku do dzialania gadu-sradu konieczna jest najnowsza wersja IE :/ To moze być tobo ja mam jakąś "starszejszą" wersje IE...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19 |
Witam, Mam takie pytanie ponieważ jestem w 2 klasie liceum i jeszcze się nie zdecydowałem na jaki kierunek pójde. Chciałbym abyście mi powiedzieli jaką prace mozną mieć teoretycznie po AE (wydział Informatyki i Ekonometrii), powtarzam teoretycznie bo przecież wiemy jak jest w praktyce. Z góry THX Pozdrawiam ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Witam, Mam takie pytanie ponieważ jestem w 2 klasie liceum i jeszcze się nie zdecydowałem na jaki kierunek pójde. Chciałbym abyście mi powiedzieli jaką prace mozną mieć teoretycznie po AE (wydział Informatyki i Ekonometrii), powtarzam teoretycznie bo przecież wiemy jak jest w praktyce. Z góry THX Pozdrawiam ?? Zadna...:) A jak cos znajdziesz to 800-1000zl, 1200 to cudownie, duzo lepiej juz probowac bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Czy znacie jakąś stronę z której mógłbym ściągnąć przeglądarke Internet Explorer 6.0 ???
Z góry dzieki...
Narazie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19 |
Witam, Mam takie pytanie ponieważ jestem w 2 klasie liceum i jeszcze się nie zdecydowałem na jaki kierunek pójde. Chciałbym abyście mi powiedzieli jaką prace mozną mieć teoretycznie po AE (wydział Informatyki i Ekonometrii), powtarzam teoretycznie bo przecież wiemy jak jest w praktyce. Z góry THX Pozdrawiam ?? Zadna...:) A jak cos znajdziesz to 800-1000zl, 1200 to cudownie, duzo lepiej juz probowac bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A chodziło mi bardziej o zawód lub też rodzaj wykonywanej pracy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
np bedziesz roznosil ulotki jakiejs firmy, albo bedziesz odpowiadal na maile klientow, w wordzie cos napisal dla szefa, herbate czy kawe mozesz robic szefowi, nie wiem co jesczze moze wymyslec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
np bedziesz roznosil ulotki jakiejs firmy, albo bedziesz odpowiadal na maile klientow, w wordzie cos napisal dla szefa, herbate czy kawe mozesz robic szefowi, nie wiem co jesczze moze wymyslec To zes zachecil chlopaka do studiowania na AE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7 |
np bedziesz roznosil ulotki jakiejs firmy, albo bedziesz odpowiadal na maile klientow, w wordzie cos napisal dla szefa, herbate czy kawe mozesz robic szefowi, nie wiem co jesczze moze wymyslec To zes zachecil chlopaka do studiowania na AE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe bo tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ekonomistów to teraz wiecej niż mrówków, co roku coraz więcej sie wyraja ze szkół, ciężko znalezc cuś kunkretnego w tym hehe zawodzie panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka