|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
mam pytanie czy ktos gral w tych zakladach okreslanych mianem klonu betandwina ? czy tez tak szybko po kilku wygranych dostaje sie limit na gre jak w betandwin i chodzi mi o ich wiarygodnosc -czy podobna jak w betandwin oraz o to czy w swojej ofercie maja tez w sezonie mecze 2-giej ligi polskiej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja dostałem limit 10 euro na zakład po 2 tygodniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Zakladales konto na te same dane po tym jak dostales max limit w jakims innym klonie? Czy mniej wiecej wtedy kiedy w BF i play i ci daja szybciej?
Pewnie to pierwsze bo az tak szybko to by "normalnie" nie dali.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Dali tak szybko "normalnie". Mając limit 25 euro w którymkolwiek klonie założysz jeszcze konto w innym. Jednak przy niższym limicie blokują możliwość zakładania kont. Także najlepiej założyć konta we wszystkich od razu :-D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
ale czy oni sa wiarygodni? wyplacaja kase etc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
oczywiście że sa wiarygodni, Betandwin płaci w miarę dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
a czy tam jest tez signup bonus?? 15-30 euro i jesli tak to 3 trzeba sie o to upominac mailem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Schranzer:  [ adserver.itsfogo.com] Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
ale nie chodzilo mi o BAW, tam bonusa wykorzystalem :-/ ale czy promocja jest w beteurope? zarejestrowalem sie tam, ale poprzez strone glowna, nie klikalem w zaden link
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
moze ktos wie? czy beteurope albo nawet playit ma signup bonus jak na BAW?? Helpp!! zalezy mi na czasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
aktualnie klony BAW nie maja zadnych promo sign-up
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
aktualnie klony BAW nie maja zadnych promo sign-up betoto ma bonus 60+40 Euro do 28 lutego trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Betoto daje najgorszą ofertę z nich wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Jeśli chodzi o promocje to Beteurope oferuje cały czas nowym 50 milionów lirów sign-up z referala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Dlaczego uwazasz, ze ma gorsza? Ma na przyklad u/o w p. uefa a inne nie maja (wczoraj nie mialy) czesto ma tez na pilke czy kosza w grecji a inne nie.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Betoto daje najgorszą ofertę z nich wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Jeśli chodzi o promocje to Beteurope oferuje cały czas nowym 50 milionów lirów sign-up z referala. a ile to bedzie w jakiejs normalnej walucie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120 |
pytanko: czy jak zagram jakiś mecz w betandwin za maksymalna stawkę (czyli 25$) to czy w klonach bedę również mogł zagrać to samo zdarzenie za 25$ czy juz nie? jakie są klony baw oprócz playit, beteurope i betoto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16 |
Mam pytanie czy ktoś wypłacał kaske z beteurope na konto moneybookers.Czy wysyłaliście skan dokumentów ze zdjęciem i czy trzeba podać nazwe urzytkownika .Jak długo czekaliście na wypłate po dostarczeniu skanu.Za odpowiedż z góry bardzo dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16 |
bardzo mi zależy na odpowiedzi na moje pytania.Ziomale pomóżcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16 |
Widze ze nie dostane chyba jednak odpowiedzi na moje pytania.Gra wogole ktos na beteurope???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
TSW Postępujesz tak samo jak w BW czyli skan musisz wysłać. Czekasz ok 2-3 dni roboczych. Przy kolejnych wypłatach idzie już szybciej. Pozdrawiam arvid
|
|
|
Link skopiowany do schowka