Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#287728 02/02/2005 15:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
mam pytanie czy ktos gral w tych zakladach okreslanych mianem klonu betandwina ?
czy tez tak szybko po kilku wygranych dostaje sie limit na gre jak w betandwin i chodzi mi o ich wiarygodnosc -czy podobna jak w betandwin oraz o to
czy w swojej ofercie maja tez w sezonie mecze 2-giej ligi polskiej ?

Bonus: Unibet
#287729 02/02/2005 17:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja dostałem limit 10 euro na zakład po 2 tygodniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#287730 02/02/2005 17:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Zakladales konto na te same dane po tym jak dostales max limit w jakims innym klonie? Czy mniej wiecej wtedy kiedy w BF i play i ci daja szybciej?

Pewnie to pierwsze bo az tak szybko to by "normalnie" nie dali.

Wojtek

#287731 03/02/2005 07:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Dali tak szybko "normalnie". Mając limit 25 euro w którymkolwiek klonie założysz jeszcze konto w innym. Jednak przy niższym limicie blokują możliwość zakładania kont. Także najlepiej założyć konta we wszystkich od razu :-D

#287732 06/02/2005 10:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
ale czy oni sa wiarygodni? wyplacaja kase etc?

#287733 06/02/2005 11:07
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
oczywiście że sa wiarygodni, Betandwin płaci w miarę dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#287734 06/02/2005 11:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
a czy tam jest tez signup bonus?? 15-30 euro i jesli tak to 3 trzeba sie o to upominac mailem?

#287735 06/02/2005 11:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Schranzer:

PROMOCJA!!! [adserver.itsfogo.com]

Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom

#287736 06/02/2005 11:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
ale nie chodzilo mi o BAW, tam bonusa wykorzystalem :-/ ale czy promocja jest w beteurope? zarejestrowalem sie tam, ale poprzez strone glowna, nie klikalem w zaden link

#287737 06/02/2005 18:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
moze ktos wie? czy beteurope albo nawet playit ma signup bonus jak na BAW?? Helpp!! zalezy mi na czasie

#287738 06/02/2005 18:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
aktualnie klony BAW nie maja zadnych promo sign-up

#287739 14/02/2005 19:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
aktualnie klony BAW nie maja zadnych promo sign-up
betoto ma bonus 60+40 Euro

do 28 lutego trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#287740 16/02/2005 04:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Betoto daje najgorszą ofertę z nich wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
Jeśli chodzi o promocje to Beteurope oferuje cały czas nowym 50 milionów lirów sign-up z referala.

#287741 16/02/2005 07:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dlaczego uwazasz, ze ma gorsza? Ma na przyklad u/o w p. uefa a inne nie maja (wczoraj nie mialy) czesto ma tez na pilke czy kosza w grecji a inne nie.

Wojtek

#287742 16/02/2005 11:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Betoto daje najgorszą ofertę z nich wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
Jeśli chodzi o promocje to Beteurope oferuje cały czas nowym 50 milionów lirów sign-up z referala.
a ile to bedzie w jakiejs normalnej walucie ??

#287743 16/02/2005 13:15
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
G
member
member
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
pytanko: czy jak zagram jakiś mecz w betandwin za maksymalna stawkę (czyli 25$) to czy w klonach bedę również mogł zagrać to samo zdarzenie za 25$ czy juz nie? jakie są klony baw oprócz playit, beteurope i betoto?

#287744 17/03/2005 18:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
#
stranger
stranger
# Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
Mam pytanie czy ktoś wypłacał kaske z beteurope na konto moneybookers.Czy wysyłaliście skan dokumentów ze zdjęciem i czy trzeba podać nazwe urzytkownika .Jak długo czekaliście na wypłate po dostarczeniu skanu.Za odpowiedż z góry bardzo dziękuje

#287745 17/03/2005 20:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
#
stranger
stranger
# Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
bardzo mi zależy na odpowiedzi na moje pytania.Ziomale pomóżcie

#287746 18/03/2005 12:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
#
stranger
stranger
# Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
Widze ze nie dostane chyba jednak odpowiedzi na moje pytania.Gra wogole ktos na beteurope???

#287747 18/03/2005 12:23
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
TSW
Postępujesz tak samo jak w BW czyli skan musisz wysłać. Czekasz ok 2-3 dni roboczych. Przy kolejnych wypłatach idzie już szybciej.
Pozdrawiam
arvid

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,293 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1