|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Na stronie expektu masz zakładkę wyniki zdarzeń. Wg niej linia była na 207pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
#1 Wt 27/01/09 01:30 (CET) New York Knicks - Houston Rockets Typ: under 207 Kurs: 1,9
Czy może mi ktoś to sprawdzić czy był taki wysoki under na ten mecz bo nie chce mi się wierzyć.Ten typ podał mój przeciwnik 7 minut przed meczem.Myśle ,że to niemożliwe raczej. Taka właśnie była linia, możesz sam sprawdzić wchodząc w WYNIKI ZDARZEŃ
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
Przed chwilą sprawdziłem przepraszam rywala za podejrzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
moge jeszcze zmienic typ przed rozpoczeciem meczu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Witam mógłby mi ktoś powiedzieć z kim będę grał w 4 rundzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
Witam mógłby mi ktoś powiedzieć z kim będę grał w 4 rundzie? W IV rundzie grasz z klakiers. Jego przeciwnik nie podał typów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Witam mógłby ktoś napisać z kim rywalizuje w 4 rundzie?
Albo najlepiej wszystkie pary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Panowie, w temacie "Losowanie" jest do ściągnięcia tabelka. Jest ona w formacie Open Office, który jest popularnym i darmowym pakietem biurowym.  P.S. Grasz ze mną. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Conrad nie kazdy ma czas w bawienie sie w sciaganie nowego offica, bo nie kazdy ma super szybkie lacze, fakt te 30 pare mb to nie duzo ale pozniej trzeba albo zrobic nakladke na starego albo tamtego odinstalowac, ostatnio jak robilem takie numery to pozniej godzinami mi sie excel otwieral albo wyskakiwaly jakies bledy dlatego prosze kogos kto ma wglad w ta rozpiske aby zrobil screena i go tu zamiescil albo wkleil te 32 nicki polaczone w pary zeby kazdy mial wglad w drabinke przeciez to nie tajemnica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
W tym temacie; https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2830050#Post2830050jest cala drabinka, nie rozumiem jak mozna miec problem z odczytaniem posta. Drabinka tenisowa, przeciez to podstawy kto z kim gra, sama nazwa playoff powinna mowic wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
dodam jeszcze ze ci ktorzy chca aby inni im podliczali z kim graja w nastepnej rundzie pokazuja szczyt lenistwa, no offense.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Ja wiem z kim gram, ale chce widzieć jak wygląda cała drabinka, cóź widze że to ściśle szczerzona tajemnica :D, mi cały czas wyskakuje jakiś wielbłąd jak próbuje to otworzyc.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Experto już byś dawno wkleił tego screena o którego prosiłem ale ty wolisz swoje mądrości prawić, chodziło mi o kształt jak wygląda drabinka pozostałych w grze 32 graczy no ale nic dzięki za pomoc (a w zasadzie jej brak)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Experto już byś dawno wkleił tego screena o którego prosiłem ale ty wolisz swoje mądrości prawić, chodziło mi o kształt jak wygląda drabinka pozostałych w grze 32 graczy no ale nic dzięki za pomoc (a w zasadzie jej brak) Tak szczerze to Kenny ma rację  Mnie też to wkurza, że za każdym razem jak biorę udział w tym konkursie to muszę szukac i szukac z kim gram (poza 1 rundą). Czy to takie trudne, aby wzorem innych konkursów co rundę była aktualizowana drabinka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
To panowie Bullet i Kenny zrobcie drabinke skoro jeszcze nie odpadliscie, za frajer to nikt Wam nie zrobi, chyba ze frajer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Zajęło mi to w sumie ok 30 minut, na piechote tworzyłem drabinkę na podstawie wpisów z tematu kto awansował do IV rundy, dla tych co nie mogą sprawdzić jak wygląda drabinka dzięki super nowemu officowi Conrada (bez urazy  ) IV RUNDA: Playoff 'mecz.pl' Zima 2009 1 shaggyr 2 delfiedor 3 chwdpxxx 4 foer 5 markopolo 6 McDziarz 7 Pitersson 8 kazik 9 mazik 10 Gadzina 11 klakiers 12 Zulus 13 zw1 14 zyciesca/podstawek87 15 amRO 16 kurson 17 Giertyszek 18 Raphaello 19 Mathiass 20 Conrad 21 Blackjack 22 Draint 23 jamar0 24 kaka85 25 majner 26 CANTORO 27 Baqu 28 amkwish 29 bartoss99 30 dyzma 31 Qubi 32 Kenny PS.1. Mogłem się gdzieś pomylić ale raczej na 99 % wszystko jest ok bo wszystkie miejsca się zapełniły, niewiadomą pozostaje tylko kto awansował z pary zyciesca/podstawek87, gdyż żaden z panów nie podał w temacie żadnej informacji  PS.2. Experto zrobiłem drabinkę za frajer, ale frajerem się nie czuję, nie wiem może ty, bo mogłeś zrobić screena 2h temu i go tu wrzucić w temacie ale wolałeś odbijać piłęczkę...dziękuję
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|