Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Na stronie expektu masz zakładkę wyniki zdarzeń. Wg niej linia była na 207pkt

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by roan79
#1
Wt 27/01/09 01:30 (CET)
New York Knicks - Houston Rockets
Typ: under 207
Kurs: 1,9

Czy może mi ktoś to sprawdzić czy był taki wysoki under na ten mecz bo nie chce mi się wierzyć.Ten typ podał mój przeciwnik 7 minut przed meczem.Myśle ,że to niemożliwe raczej.

Taka właśnie była linia, możesz sam sprawdzić wchodząc w WYNIKI ZDARZEŃ

Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Przed chwilą sprawdziłem przepraszam rywala za podejrzenia.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
moge jeszcze zmienic typ przed rozpoczeciem meczu ?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
halo, panowie...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Nie możesz.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Witam mógłby mi ktoś powiedzieć z kim będę grał w 4 rundzie?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Originally Posted by Zulus
Witam mógłby mi ktoś powiedzieć z kim będę grał w 4 rundzie?

W IV rundzie grasz z klakiers.
Jego przeciwnik nie podał typów.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Witam mógłby ktoś napisać z kim rywalizuje w 4 rundzie?

Albo najlepiej wszystkie pary.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Panowie, w temacie "Losowanie" jest do ściągnięcia tabelka. Jest ona w formacie Open Office, który jest popularnym i darmowym pakietem biurowym. smile

P.S. Grasz ze mną. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Conrad nie kazdy ma czas w bawienie sie w sciaganie nowego offica, bo nie kazdy ma super szybkie lacze, fakt te 30 pare mb to nie duzo ale pozniej trzeba albo zrobic nakladke na starego albo tamtego odinstalowac, ostatnio jak robilem takie numery to pozniej godzinami mi sie excel otwieral albo wyskakiwaly jakies bledy dlatego prosze kogos kto ma wglad w ta rozpiske aby zrobil screena i go tu zamiescil albo wkleil te 32 nicki polaczone w pary zeby kazdy mial wglad w drabinke przeciez to nie tajemnica laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
W tym temacie;

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2830050#Post2830050

jest cala drabinka, nie rozumiem jak mozna miec problem z odczytaniem posta. Drabinka tenisowa, przeciez to podstawy kto z kim gra, sama nazwa playoff powinna mowic wszystko.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
dodam jeszcze ze ci ktorzy chca aby inni im podliczali z kim graja w nastepnej rundzie pokazuja szczyt lenistwa, no offense.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Ja wiem z kim gram, ale chce widzieć jak wygląda cała drabinka, cóź widze że to ściśle szczerzona tajemnica :D, mi cały czas wyskakuje jakiś wielbłąd jak próbuje to otworzyc.....

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
ale przeciez masz chyba w jednym poscie cala drabinke, tutaj;


https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2830050#Post2830050

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Experto już byś dawno wkleił tego screena o którego prosiłem ale ty wolisz swoje mądrości prawić, chodziło mi o kształt jak wygląda drabinka pozostałych w grze 32 graczy no ale nic dzięki za pomoc (a w zasadzie jej brak)

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Kenny
Experto już byś dawno wkleił tego screena o którego prosiłem ale ty wolisz swoje mądrości prawić, chodziło mi o kształt jak wygląda drabinka pozostałych w grze 32 graczy no ale nic dzięki za pomoc (a w zasadzie jej brak)

Tak szczerze to Kenny ma rację smile Mnie też to wkurza, że za każdym razem jak biorę udział w tym konkursie to muszę szukac i szukac z kim gram (poza 1 rundą). Czy to takie trudne, aby wzorem innych konkursów co rundę była aktualizowana drabinka?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
To panowie Bullet i Kenny zrobcie drabinke skoro jeszcze nie odpadliscie, za frajer to nikt Wam nie zrobi, chyba ze frajer smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Zajęło mi to w sumie ok 30 minut, na piechote tworzyłem drabinkę na podstawie wpisów z tematu kto awansował do IV rundy, dla tych co nie mogą sprawdzić jak wygląda drabinka dzięki super nowemu officowi Conrada (bez urazy wink )

IV RUNDA: Playoff 'mecz.pl' Zima 2009

1 shaggyr
2 delfiedor

3 chwdpxxx
4 foer

5 markopolo
6 McDziarz

7 Pitersson
8 kazik

9 mazik
10 Gadzina

11 klakiers
12 Zulus

13 zw1
14 zyciesca/podstawek87

15 amRO
16 kurson

17 Giertyszek
18 Raphaello

19 Mathiass
20 Conrad

21 Blackjack
22 Draint

23 jamar0
24 kaka85

25 majner
26 CANTORO

27 Baqu
28 amkwish

29 bartoss99
30 dyzma

31 Qubi
32 Kenny

PS.1. Mogłem się gdzieś pomylić ale raczej na 99 % wszystko jest ok bo wszystkie miejsca się zapełniły, niewiadomą pozostaje tylko kto awansował z pary zyciesca/podstawek87, gdyż żaden z panów nie podał w temacie żadnej informacji tongue

PS.2. Experto zrobiłem drabinkę za frajer, ale frajerem się nie czuję, nie wiem może ty, bo mogłeś zrobić screena 2h temu i go tu wrzucić w temacie ale wolałeś odbijać piłęczkę...dziękuję

Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1