|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Aha gdyby ktoś nie załapał to numery 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16, 17-18, 19-20, 21-22, 23-24, 25-26, 27-28, 29-30, 31-32 grają ze sobą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12 |
Experto już byś dawno wkleił tego screena o którego prosiłem ale ty wolisz swoje mądrości prawić, chodziło mi o kształt jak wygląda drabinka pozostałych w grze 32 graczy no ale nic dzięki za pomoc (a w zasadzie jej brak) Tak szczerze to Kenny ma rację  Mnie też to wkurza, że za każdym razem jak biorę udział w tym konkursie to muszę szukac i szukac z kim gram (poza 1 rundą). Czy to takie trudne, aby wzorem innych konkursów co rundę była aktualizowana drabinka? Wystarczy kogos znalezc tylko takiego co bedzie to robil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343 |
Kenny mógłbyś sprawdzić jeszcze jaką taktyke stosuje mój rywal?
Żartuje, dzięki że zrobiłeś drabinkę, ale sprawdzać swoich rywali powinien każdy kto awansuje. Cóż na lenistwo nie wynaleziono jeszcze lekarstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Mnie chodziło od samego początku a całą drabinkę bo to z kim gram sobie jestem w stanie sprawdzić sam a ctrl+c i ctrl+v przy 32 nickach lub więcej troche zajmuję czasu dlatego prosiłem o screena którego się wkleja o wiele szybciej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
To panowie Bullet i Kenny zrobcie drabinke skoro jeszcze nie odpadliscie, za frajer to nikt Wam nie zrobi, chyba ze frajer  organizator powinien to robić żeby było jasne i czytelne, nie dziwie się, że Bullet i Kenny podnieśli ten problem, gdyż jest on powszechny u grających w tym konkursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12 |
Przeciez ten konkurs jest dla Nas wiec czemu organizator ma robic tabele 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12 |
Czemu uwazacie,ze ktos ma poswiecac na to swój czas ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869 |
Ciekawe od czego są moderatorzy, jak widać powyżej od spamowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12 |
Ciekawe od czego są moderatorzy, jak widać powyżej od spamowania. Co ja mam Ci tabelke zrobic  a z jakiej to paki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12 |
Ciekawe od czego są moderatorzy, jak widać powyżej od spamowania. Widzisz wogóle gdzies jakiegos moderatora w tym dziale ,bo ja nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
To panowie Bullet i Kenny zrobcie drabinke skoro jeszcze nie odpadliscie, za frajer to nikt Wam nie zrobi, chyba ze frajer  Ja już dawno odpadłem w tej edycji bo cienki jak barszcz byłem  A dlaczego w innych konkursach są osoby co aktualizują drabinki po podliczeniu samemu lub przez uczestników wyników, a tu nie? Głupków z nas chcecie zrobic czy o co kaman bo nie kumam? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
rafal daj Draintowi szanse, jeszcze kilka miechow i pewnie sam do tego dojdzie kto gdzie jest moderatorem  Polska mentalnosc, ja chce - mi sie nalezy, do roboty to nikogo, ale na gotowe to kazdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,721 Likes: 12 |
Czemu głupkow  Ludzie jak jest z tym problem to napiszcie do Conrada i on kogos zrobi tu modem.Moze znajdzie sie jakis chetny wsrod moderatorow albo ktos nowy . Co jeszcze wiecej mozna dodac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Dobra skończmy debate. W innych konkursach czy nawet rankingach  są osoby prowadzące pewne sprawy i podliczające wyniki (lub robią to uczestnicy) oraz aktualizujące drabinki, a w NAJWIĘKSZYM i najbardziej znanym konkursie na forum nikogo takiego nie ma. Cóż bywa i tak. Sprawa wyjaśniona i zakończona. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Taki urok tego konkursu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Spradziłem drabinkę i rzeczywiście mały błąd się wkradł...sorki panowie  reszta drabinki wyszła mi 2 raz tak samo  , a więc: IV RUNDA: Playoff 'mecz.pl' Zima 2009 1 shaggyr 2 delfiedor 3 chwdpxxx 4 foer 5 markopolo 6 McDziarz 7 Pitersson 8 kazik 9 mazik 10 Gadzina 11 klakiers 12 Zulus 13 zw1 14 zyciesca 15 amRO 16 kurson 17 Giertyszek 18 Raphaello 19 Mathiass 20 Conrad 21 Blackjack 22 Draint 23 jamar0 24 kaka85 25 majner 26 CANTORO 27 Baqu 28 bartoss99 29 dyzma 30 amkwish 31 Qubi 32 Kenny Przedtem było to na 99%  ale myśle że teraz na 100% jest ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Wszystki wpisu typu: "z kim gram" są dla mnie oznaką szczytu lenistwa. Po losowaniu ściągam drabinkę którą zamieszcza Conrad. Wyczytanie z niej z kim mogę grać zajmuje mi 10s, czekam tylko aż potencjalny rywal oznajmi, że wygrał swój pojedynek. Jaki tu jest problem? (Kenny podał jeden z powodów, ale u mnie np open office i MOffice działają na jednym kompie bez zarzutu).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dokładnie. Wystarczy mieć Open Office'a (jest darmowy) aby mieć tabelkę. Później wystarczy spojrzeć który z ewentualnych przeciwników awansuje do dalszych rund.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Gdzie w edycji wiosennej mozna podawac najlepszy bilans tygodnia i zwyciesce pojedynku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Gdzie w edycji wiosennej mozna podawac najlepszy bilans tygodnia i zwyciesce pojedynku? Chciałem poinformować, ze rezygnuje z udziału w naszym konkursie. Powód prozaiczny, ida Swieta ,po nich wyjeżdżam na troche do Polski ,nie bedzie czasu, aby to wszystko kontrolować, szczególnie w niedzielne wieczory, kiedy odbywaja sie decydujace "podchody"  Przepraszam za zamieszanie ,najpierw sie zapisałem ,potem uzmysłowiłem sobie, ze jak mam to traktowac niepowaznie ,to lepiej od razu sie wycofac. Mojemu przeciwnikowi z I rundy zycze sukcesów w nastepnych.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|