Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Aha gdyby ktoś nie załapał to numery 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16, 17-18, 19-20, 21-22, 23-24, 25-26, 27-28, 29-30, 31-32 grają ze sobą smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Kenny
Experto już byś dawno wkleił tego screena o którego prosiłem ale ty wolisz swoje mądrości prawić, chodziło mi o kształt jak wygląda drabinka pozostałych w grze 32 graczy no ale nic dzięki za pomoc (a w zasadzie jej brak)

Tak szczerze to Kenny ma rację smile Mnie też to wkurza, że za każdym razem jak biorę udział w tym konkursie to muszę szukac i szukac z kim gram (poza 1 rundą). Czy to takie trudne, aby wzorem innych konkursów co rundę była aktualizowana drabinka?

Wystarczy kogos znalezc tylko takiego co bedzie to robil tongue

Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Kenny mógłbyś sprawdzić jeszcze jaką taktyke stosuje mój rywal?

Żartuje, dzięki że zrobiłeś drabinkę, ale sprawdzać swoich rywali powinien każdy kto awansuje. Cóż na lenistwo nie wynaleziono jeszcze lekarstwa.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Mnie chodziło od samego początku a całą drabinkę bo to z kim gram sobie jestem w stanie sprawdzić sam a ctrl+c i ctrl+v przy 32 nickach lub więcej troche zajmuję czasu dlatego prosiłem o screena którego się wkleja o wiele szybciej...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Experto
To panowie Bullet i Kenny zrobcie drabinke skoro jeszcze nie odpadliscie, za frajer to nikt Wam nie zrobi, chyba ze frajer smile

organizator powinien to robić żeby było jasne i czytelne, nie
dziwie się, że Bullet i Kenny podnieśli ten problem, gdyż
jest on powszechny u grających w tym konkursie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
Przeciez ten konkurs jest dla Nas wiec czemu organizator ma robic tabele grin tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
Czemu uwazacie,ze ktos ma poswiecac na to swój czas ? smirk

Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Ciekawe od czego są moderatorzy, jak widać powyżej od spamowania.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
Originally Posted by Draint
Ciekawe od czego są moderatorzy, jak widać powyżej od spamowania.


laugh laugh laugh

Co ja mam Ci tabelke zrobic laugh a z jakiej to paki

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
Originally Posted by Draint
Ciekawe od czego są moderatorzy, jak widać powyżej od spamowania.

Widzisz wogóle gdzies jakiegos moderatora w tym dziale ,bo ja nie widze

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Experto
To panowie Bullet i Kenny zrobcie drabinke skoro jeszcze nie odpadliscie, za frajer to nikt Wam nie zrobi, chyba ze frajer smile

Ja już dawno odpadłem w tej edycji bo cienki jak barszcz byłem blush A dlaczego w innych konkursach są osoby co aktualizują drabinki po podliczeniu samemu lub przez uczestników wyników, a tu nie? Głupków z nas chcecie zrobic czy o co kaman bo nie kumam? smirk

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
rafal daj Draintowi szanse, jeszcze kilka miechow i pewnie sam do tego dojdzie kto gdzie jest moderatorem grin

Polska mentalnosc, ja chce - mi sie nalezy, do roboty to nikogo, ale na gotowe to kazdy.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,713
Likes: 12
Czemu głupkow shocked

Ludzie jak jest z tym problem to napiszcie do Conrada i on kogos zrobi tu modem.Moze znajdzie sie jakis chetny wsrod moderatorow albo ktos nowy .

Co jeszcze wiecej mozna dodac

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Dobra skończmy debate. W innych konkursach czy nawet rankingach laugh są osoby prowadzące pewne sprawy i podliczające wyniki (lub robią to uczestnicy) oraz aktualizujące drabinki, a w NAJWIĘKSZYM i najbardziej znanym konkursie na forum nikogo takiego nie ma. Cóż bywa i tak. Sprawa wyjaśniona i zakończona.
Pozdrawiam smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Taki urok tego konkursu smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Spradziłem drabinkę i rzeczywiście mały błąd się wkradł...sorki panowie smile reszta drabinki wyszła mi 2 raz tak samo smile , a więc:

IV RUNDA: Playoff 'mecz.pl' Zima 2009

1 shaggyr
2 delfiedor

3 chwdpxxx
4 foer

5 markopolo
6 McDziarz

7 Pitersson
8 kazik

9 mazik
10 Gadzina

11 klakiers
12 Zulus

13 zw1
14 zyciesca

15 amRO
16 kurson

17 Giertyszek
18 Raphaello

19 Mathiass
20 Conrad

21 Blackjack
22 Draint

23 jamar0
24 kaka85

25 majner
26 CANTORO

27 Baqu
28 bartoss99

29 dyzma
30 amkwish

31 Qubi
32 Kenny

Przedtem było to na 99% wink ale myśle że teraz na 100% jest ok smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Wszystki wpisu typu: "z kim gram" są dla mnie oznaką szczytu lenistwa.
Po losowaniu ściągam drabinkę którą zamieszcza Conrad. Wyczytanie z niej z kim mogę grać zajmuje mi 10s, czekam tylko aż potencjalny rywal oznajmi, że wygrał swój pojedynek. Jaki tu jest problem? (Kenny podał jeden z powodów, ale u mnie np open office i MOffice działają na jednym kompie bez zarzutu).

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dokładnie. Wystarczy mieć Open Office'a (jest darmowy) aby mieć tabelkę. Później wystarczy spojrzeć który z ewentualnych przeciwników awansuje do dalszych rund.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Gdzie w edycji wiosennej mozna podawac najlepszy bilans tygodnia i zwyciesce pojedynku?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by _mkr
Gdzie w edycji wiosennej mozna podawac najlepszy bilans tygodnia i zwyciesce pojedynku?

Chciałem poinformować, ze rezygnuje z udziału w naszym konkursie.

Powód prozaiczny, ida Swieta ,po nich wyjeżdżam na troche do Polski ,nie bedzie czasu, aby to wszystko kontrolować, szczególnie w niedzielne wieczory, kiedy odbywaja sie decydujace "podchody" grin

Przepraszam za zamieszanie ,najpierw sie zapisałem ,potem uzmysłowiłem sobie, ze jak mam to traktowac niepowaznie ,to lepiej od razu sie wycofac.

Mojemu przeciwnikowi z I rundy zycze sukcesów w nastepnych.

Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1