|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jakie programy anytywirusowe mozecie polecic, z autopsji... Chodzi o Internet security. Target to taki ktory nie spowolnia systemy, a jest skuteczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
To ja goraco polecam AVG  z autopsji, po kilku przygodach z innymi programami, ten zagoscil u mnie na dluzej i jest do tej pory. Nie zauwazylem zeby spowalnial system (co przy innych programach tego typu sie zdarzalo dosc czesto  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Dokładnie. Sam polecam AVG Free [ free.avg.com].
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520 |
Zdecydowanie, Kaspersky Internet Security!  Nie miałem żadnych zastrzeżeń a instalowałem go na kilku komputerach w pracy. Nie polecam kobył w stylu Nortona 360 po prostu zabija słabsze komputery, a nowsze cofa o dwie epoki wstecz. Choć z odpowiednio skonfigurowanym nie było tragedii. AVG nie znam, nie używałem także nie oceniam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Ja uzywam NOD 32 i nie mam zastrzezen co do tego programu. Nie spowalnia mi systemu. Za to Kaspersky spowalnial mi kompa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Osobiście używam dwóch. AVG w pracy, i NOD32 w domu.
Oba polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
też polecam Nod32 najlepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
kazdy jest dobry (platny) , byle nie bylaby to wersja trialowa ( bezplatna, demo )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
wlasnie ze nie kazdy  w pracy mam Pande  i cos mi sie robi jak musze korzystac z tego komputera na ktorym jest zainsalowana. Kiedys mialem do czynienia z Nortonem  nie wiem jak ktos moze tego uzywac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
nod32  narazie bez problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
nod32 w domu avg w pracy oba rewelka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ja uzywam NOD 32 i nie mam zastrzezen co do tego programu. Nie spowalnia mi systemu. Za to Kaspersky spowalnial mi kompa Pracuje sobie spokojnie w tle i niczego nie zamula. Pod tym względem chyba lepiej być nie może. A jeśli chodzi o samą ochronę to też jest idealnie bo wyrzucił syf, którego nie mogłem się pozbyć innymi antywirami. A Norton to porażka - raz miałem i już nigdy więcej! Zrobił więcej bałaganu niż wiekszość wirusów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
NOD32 ver 3.0.667.0 + FiX 1.2 ( licencja na 50 lat  ) używam już ponad 5 miesięcy i wsio gitara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
A Norton to porażka - raz miałem i już nigdy więcej! Zrobił więcej bałaganu niż wiekszość wirusów  a to ciekawe bo Ja jadę na NIS już kilka sezonów i jestem bardzo zadowolony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
kurde zainstalowałem sobie NOD32, oczywiście na 50lat, bo po co się rozdrabniać  tylko mam taki problem, że po restarcie kompa tak muli, że wszystko otwiera się po pół godzinie myślałem, że może dlatego, że dysk miałem zapełniony, ale usunięcie kilku GB nic nie dało... czym to może być spowodowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
A Norton to porażka - raz miałem i już nigdy więcej! Zrobił więcej bałaganu niż wiekszość wirusów  a to ciekawe bo Ja jadę na NIS już kilka sezonów i jestem bardzo zadowolony  Ja uzywam Nortona od zawsze... i faktycznie jeszcze Norton 08 zamulal strasznie, spowalnial komputery, choc dzialal poprawnie... Teraz uzywam Norton Internet Security 09 i kazdy kto ma z nim cos wspolnego wie, ze obraz Nortona sie zupelnie zmienil, dziala szybciej i lepiej, nie zwalniajac komputera bardziej niz inne programy antywirusowe, wiem bo na lapku uzywalem rowniez Kasperskiego i NODA, to tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Ja polecam http://www.free-av.comDobry, darmowy i co najwazniejsze nie zamula komputera. Instaluje sobie i znajomym od kilku lat. Kazdy chwali. Do tego fajerłol kerio i zero problemow. Mimo braku service packow i apdejtow systemowych. Probowalem nortonow, nod32, kasperskich, pand ale za duzo ramu zarly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ja kilka lat temu uzywalem. U mnie po pewnym czasie zaczal niemilosiernie zamulac, a u dziewczyny po zaistalowaniu laptop warty wtedy 4tys. chodzil jak kompy sprzed 10 lat  jak jest teraz i czy cos poprawili - nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520 |
kurde zainstalowałem sobie NOD32, oczywiście na 50lat, bo po co się rozdrabniać  tylko mam taki problem, że po restarcie kompa tak muli, że wszystko otwiera się po pół godzinie myślałem, że może dlatego, że dysk miałem zapełniony, ale usunięcie kilku GB nic nie dało... czym to może być spowodowane? No właśnie miałem "przyjemność" formatowania kompa po instalacji NODa  Co prawda maszyna nie była już najwyższych lotów - P3 (godziwego wieku i tak dożyła) Komp po instalacji nie nadawał się do użycia, tam była podobna sytuacja dysk zapełniony prawie do końca. Nie wiem ale mnie jakoś ten NOD nie przekonuje, a z Kasperskym nie miałem nigdy problemów. No i jest to zdecydowany lider w dziedzinie szybkości reakcji na najnowsze zagrożenia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|