Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#2885951 02/02/2009 23:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jakie programy anytywirusowe mozecie polecic, z autopsji... Chodzi o Internet security.
Target to taki ktory nie spowolnia systemy, a jest skuteczny.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
To ja goraco polecam AVG smile
z autopsji, po kilku przygodach z innymi programami, ten zagoscil u mnie na dluzej i jest do tej pory. Nie zauwazylem zeby spowalnial system (co przy innych programach tego typu sie zdarzalo dosc czesto blush )

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Dokładnie. Sam polecam AVG Free [free.avg.com].

Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
Zdecydowanie, Kaspersky Internet Security! wink Nie miałem żadnych zastrzeżeń a instalowałem go na kilku komputerach w pracy.

Nie polecam kobył w stylu Nortona 360 po prostu zabija słabsze komputery, a nowsze cofa o dwie epoki wstecz. Choć z odpowiednio skonfigurowanym nie było tragedii.

AVG nie znam, nie używałem także nie oceniam.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Ja uzywam NOD 32 i nie mam zastrzezen co do tego programu. Nie spowalnia mi systemu. Za to Kaspersky spowalnial mi kompa

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Osobiście używam dwóch. AVG w pracy, i NOD32 w domu.

Oba polecam.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
też polecam Nod32 najlepszy smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
kazdy jest dobry (platny) , byle nie bylaby to wersja trialowa ( bezplatna, demo )

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
wlasnie ze nie kazdy tongue w pracy mam Pande blush i cos mi sie robi jak musze korzystac z tego komputera na ktorym jest zainsalowana. Kiedys mialem do czynienia z Nortonem blush blush nie wiem jak ktos moze tego uzywac.

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
nod32 smile narazie bez problemow.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
nod32 w domu avg w pracy oba rewelka

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Lopez
Ja uzywam NOD 32 i nie mam zastrzezen co do tego programu. Nie spowalnia mi systemu. Za to Kaspersky spowalnial mi kompa


Pracuje sobie spokojnie w tle i niczego nie zamula. Pod tym względem chyba lepiej być nie może.
A jeśli chodzi o samą ochronę to też jest idealnie bo wyrzucił syf, którego nie mogłem się pozbyć innymi antywirami.


A Norton to porażka - raz miałem i już nigdy więcej! Zrobił więcej bałaganu niż wiekszość wirusów smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
NOD32 ver 3.0.667.0 + FiX 1.2 ( licencja na 50 lat wink ) używam już ponad 5 miesięcy i wsio gitara smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by rivex
A Norton to porażka - raz miałem i już nigdy więcej! Zrobił więcej bałaganu niż wiekszość wirusów smile
a to ciekawe bo Ja jadę na NIS już kilka sezonów i jestem bardzo zadowolony cool

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
kurde zainstalowałem sobie NOD32, oczywiście na 50lat, bo po co się rozdrabniać tongue
tylko mam taki problem, że po restarcie kompa tak muli, że wszystko otwiera się po pół godzinie
myślałem, że może dlatego, że dysk miałem zapełniony, ale usunięcie kilku GB nic nie dało...
czym to może być spowodowane?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by rivex
A Norton to porażka - raz miałem i już nigdy więcej! Zrobił więcej bałaganu niż wiekszość wirusów smile
a to ciekawe bo Ja jadę na NIS już kilka sezonów i jestem bardzo zadowolony cool
Ja uzywam Nortona od zawsze... i faktycznie jeszcze Norton 08 zamulal strasznie, spowalnial komputery, choc dzialal poprawnie...

Teraz uzywam Norton Internet Security 09 i kazdy kto ma z nim cos wspolnego wie, ze obraz Nortona sie zupelnie zmienil, dziala szybciej i lepiej, nie zwalniajac komputera bardziej niz inne programy antywirusowe, wiem bo na lapku uzywalem rowniez Kasperskiego i NODA, to tyle.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ja polecam http://www.free-av.com
Dobry, darmowy i co najwazniejsze nie zamula komputera.
Instaluje sobie i znajomym od kilku lat. Kazdy chwali.
Do tego fajerłol kerio i zero problemow. Mimo braku service packow i apdejtow systemowych.

Probowalem nortonow, nod32, kasperskich, pand ale za duzo ramu zarly.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
a avast ?? uzywa ktos??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by czubek
a avast ?? uzywa ktos??
ja kilka lat temu uzywalem. U mnie po pewnym czasie zaczal niemilosiernie zamulac, a u dziewczyny po zaistalowaniu laptop warty wtedy 4tys. chodzil jak kompy sprzed 10 lat laugh
jak jest teraz i czy cos poprawili - nie wiem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
Originally Posted by podstawek87
kurde zainstalowałem sobie NOD32, oczywiście na 50lat, bo po co się rozdrabniać tongue
tylko mam taki problem, że po restarcie kompa tak muli, że wszystko otwiera się po pół godzinie
myślałem, że może dlatego, że dysk miałem zapełniony, ale usunięcie kilku GB nic nie dało...
czym to może być spowodowane?

No właśnie miałem "przyjemność" formatowania kompa po instalacji NODa smirk Co prawda maszyna nie była już najwyższych lotów - P3 (godziwego wieku i tak dożyła) Komp po instalacji nie nadawał się do użycia, tam była podobna sytuacja dysk zapełniony prawie do końca. Nie wiem ale mnie jakoś ten NOD nie przekonuje, a z Kasperskym nie miałem nigdy problemów. No i jest to zdecydowany lider w dziedzinie szybkości reakcji na najnowsze zagrożenia.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,877 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1