|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Qcz ma rację, na pewno jak będzie dobry bet to pójdę do sklepu po kartę, żeby zagrać, niż miałbym robić depozyt przez mb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Ale jak sie nie ma konta w banku to super sprawa... Kaczyńskie jak gra na bukach to mu się przyda, bo jak konta nie ma to pewnie tym bardziej nie wie co to MB  Dzięki temu coś czuję bedzie kwitł "handel" w necie na forach, allegro itp. sprzedaży takich kodów. A co tym idzie wielu oszustów będzie robiło ludzi w balona...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Sprzedam 3 kody po 2 pln za 5 zł na MB, miałem drobne w portfelu a brakuje mi do depozytu.... Właśnie tak? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju... troszkę się "zagrzałeś" i przez to niepotrzebnie rozpędziłeś... zarówno na Poczcie jak i w Banku trzeba na druczku wpisac dane w polu NADAWCA, inaczej płatność nie przejdzie. W Ukash masz całkowicie anonimowo  Ale co ma anonimowość do wygody ? bo Ja nie wiem ? No chyba ,że jest sie hazardzistą to ok  wplacasz mb? nt? karta? przelewem? p24? chyba wogole skoro nie widzisz wygody UKASH
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
no wlasnie wplacam i widze wygode powyzszych, przez ktore wplata zajmuje mi max 2 minuty i nie musze nawet wstawac z krzesla. natomiast poprzez ukash tej wygody absolutnie nie widze... na pewno dluzej, na pewno trzeba dojsc/dojechac itd.itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
na poczcie lub w banku tak samo mozesz anonimowo wpłacić, a placowek wiecej niz 4000 w kraju... troszkę się "zagrzałeś" i przez to niepotrzebnie rozpędziłeś... zarówno na Poczcie jak i w Banku trzeba na druczku wpisac dane w polu NADAWCA, inaczej płatność nie przejdzie. W Ukash masz całkowicie anonimowo  Ale co ma anonimowość do wygody ? bo Ja nie wiem ? No chyba ,że jest sie hazardzistą to ok  wplacasz mb? nt? karta? przelewem? p24? chyba wogole skoro nie widzisz wygody UKASH no jak mam kase na kontach bankowych to chyba wygodniej jest przez mb, p24 itd.. niz gnać do "żabki" po kod i potem znów do domu zakładam ,że mam kase w portfelu  bo jak nie to bankomat czeka ? . Moje wywody wykluczaja osoby które boja sie banków i cale oszczędności zycia maja w skarpecie. Ja nie widze tu rewolucji i wygody wybacz uparty jestem i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
To od kiedy,to ma wejść?Wiadomo już?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Weszlo! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
kiedy?bo na ich stronce nic nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
w każdym punkcie żabka możemy kupić ukash za tyle ile chcemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
w każdym punkcie żabka możemy kupić ukash za tyle ile chcemy? Nie, nie można.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
wogóle w żabce to sprzedają ukash?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
A gdzieś w ogóle to sprzedają? Bo nie bardzo znam temat...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
A gdzieś w ogóle to sprzedają? Bo nie bardzo znam temat... http://www.ukash.com.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
panowie drukujecie sobie kartke ze strony www.dotpay.pl [ dotpay.pl] tam gdzie wypelniacie ja i zta kartka udajecie sie do zabki lub najlepiejs tam gdzie pisza "moje rachunki" (wiekszosc sklepow typu auchan,carefour itp) dajecie kartke tak jakbyscie placili rachunek i idziecie do domu, kod przychodzi na emaila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Nie lepiej do banku ? W 2 dni i kod na e-mailu już jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
to wole już do wpłatomatu iść...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
pewnie ze lepiej ale zauwazcie ze nukmacherzy nie akceptujacy bonusow poprzez depozyt mb akceptuja ukash a tam mozemy kupic na obojetnie jakie nazwisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
zna się ktoś na tym ? kupiłem ten ukash prawie godzinę przez Lukas Bank, wyświetliło się, że transakcja przeprowadzona poprawnie i za chwilę zostanie wysłany email, do tej pory nic nie dostałem, wysłałem im maila z numerem transakcji, na razie nic nie odpowiedzieli
wczesniej robilem juz przelew mbankiem i PKO i kod sie od razu pojawial po zrobieniu przelewu (nie przychodził na maila), nie spieszy mi się bardzo, ale wie ktoś ile muszę czekać i na co mam czekać ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka