Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#288961 06/02/2005 10:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
NBA - 6.02.2005



HOME AWAY
19:00 Minnesota Timberwolves - Boston Celtics
19:00 Philadelphia 76ers - L. A. Clippers
19:00 Toronto Raptors - Dallas Mavericks
21:30 Houston Rockets - L. A. Lakers

Bonus: Unibet
#288962 06/02/2005 16:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
chciałbym zagrać dubelka over/under ale ciągle się waham co wybrać. ma może ktoś jakiś pomysł. zapraszam do dyskusji. optuję za over w meczach LA Clippers v PHI 76ers 192 i LA Lakers v HOU Rockets 193... co wy na to?

#288963 06/02/2005 16:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Ja dzis widze taki mecz do grania:

Minnesota - Boston
Widze tu wygrana gospodarzy (wkoncu).
Wilki ponielsi 4 porazki z rzedu notujac bilans 24-23 co daje im 9 miejsce na zachodzie (slabiutko). Jak kazdy wie minnesota prezentuje sie fatalnie od poczatku sezonu a teraz ich gra siega dna!.
Mimo tych zarzutow proponowalbym zagrac na wilkow na przelamanie, mysle ze rozegraja dosc sredni-dobry mecz co da im zwyciestwo(ilez mozna przegrywac?) wkoncu boston nie jest jakas rewelacyjna ekipa . Uwazam ze handi tez nie ejst wcale taki zawyzony chociaz wiadomo, ze z taka gra co ostatnio minnesotka pokazuje to i tak moze byc roznie.

Go -4,5 @MIN

Pozdr.

#288964 06/02/2005 20:35
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
W meczu Houston - Lakers spokojnie stawiam under.
Gdzieś musi być ... a w poprzednich meczach same overy.

#288965 06/02/2005 23:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
W meczu Houston - Lakers spokojnie stawiam under.
Gdzieś musi być ... a w poprzednich meczach same overy.

Nie musi,dzis jest dzień swiąteczny w Stanach i baskeciarze też chcą czyms sie pokazać przed Super Bowl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Z innej beczki - czy mozna w tym sezonie grać NBA za poważne pieniądze ?
Jestem od dawna zdania,że nie i mecz w Houston to potwierdza.
15-punktowa przewaga Rockets po 3 kwartach,a w końcówce 1-punktowe prowadzenie Lakers.
Myslałem juz,że wykrzyczę jakąś nieparlamentarna wiazanke,bo Houston kończyli mi 4-meczowy kupon (3 x NCAAB + 1 na HOU),ale znowu udało im się w ostatnich zekundach.
A handi?
Lepiej nie mówić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Chciałem jeszcze zwrócić Wasza uwage na Toronto.
Od jakiegoś czasu regularnie wygrywają drugie połowy(często rownież przegrywając pierwsze).
Dziś w pinie dali tylko -1,5 na TOR 2HT,no i to udało mi się zagrać za dobre pieniadze.
Szczerze mówiąc jak otwierałem stronę buka to spodziewałem się minimum 3-4pts na spread.
Mam zamiar powtórzyć to w następnym meczu Raptorsów u siebie,a im wyżej przegrywaliby po 2 kwartach,to tym wyższa stawka.

Dobra,czas zdradzić basket - oglądam Super Bowl.

Go Phila,szkoda,że nie zagra Iverson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,644 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,268
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1