W meczu Houston - Lakers spokojnie stawiam under.
Gdzieś musi być ... a w poprzednich meczach same overy.
Nie musi,dzis jest dzień swiąteczny w Stanach i baskeciarze też chcą czyms sie pokazać przed Super Bowl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Z innej beczki - czy mozna w tym sezonie grać NBA za poważne pieniądze ?
Jestem od dawna zdania,że nie i mecz w Houston to potwierdza.
15-punktowa przewaga Rockets po 3 kwartach,a w końcówce 1-punktowe prowadzenie Lakers.
Myslałem juz,że wykrzyczę jakąś nieparlamentarna wiazanke,bo Houston kończyli mi 4-meczowy kupon (3 x NCAAB + 1 na HOU),ale znowu udało im się w ostatnich zekundach.
A handi?
Lepiej nie mówić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Chciałem jeszcze zwrócić Wasza uwage na Toronto.
Od jakiegoś czasu regularnie wygrywają drugie połowy(często rownież przegrywając pierwsze).
Dziś w pinie dali tylko -1,5 na TOR 2HT,no i to udało mi się zagrać za dobre pieniadze.
Szczerze mówiąc jak otwierałem stronę buka to spodziewałem się minimum 3-4pts na spread.
Mam zamiar powtórzyć to w następnym meczu Raptorsów u siebie,a im wyżej przegrywaliby po 2 kwartach,to tym wyższa stawka.
Dobra,czas zdradzić basket - oglądam Super Bowl.
Go Phila,szkoda,że nie zagra Iverson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />