Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Nie wiesz? polacy grają na różnice kursów to ich limitują.

Bonus: Unibet
dimes #2890906 05/02/2009 07:46
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Tyle że gra na rk to żadne oszustwo.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Żaden buk nie chce takich graczy, dlatego od razu ich limitują.

dimes #2890920 05/02/2009 07:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Trzeba tak było pisać od początku. Że o tego rodzaju oszustwa chodzi wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
ZoRro napewno tak grasz oszuście jeden smile

dimes #2890929 05/02/2009 07:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Za to Ty zapewne jesteś uczciwy cool

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Nie nazywajmy oszustwem cos co nim nie jest.
A limity w Boyle mozna dostac nawet po kilku zakladach i zalapanie sie na kolejny freebet robi sie trudne.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
To czuję się wyróżniony przez nich po przeczytaniu wyżej postów,pełny free bet 200 f odebrany ,na limity się nie naciąłem,i nawet coś nie coś się wypłaciło , a 2 dni kasa na kartę wraca.....
mogę z czystym sumieniem polecić bo uważam , że warto.
dodam , ze kursy też różne grałem ale w większości w okolicach 2,może wysokość kursów wpływa na szybkie limity.
pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by CarlosMarc
Nie nazywajmy oszustwem cos co nim nie jest.
Jak to nie jest? Czy jesteś uczciwy wobec buka? Uważam, że każdy powinien zadać sobie to pytanie.

Uczciwy gracz nie bierze bonusu. Co więcej jest mocno skonsternowany faktem, że depozyt ma za darmo. Dla spokoju ducha chętnie zapłaciłby przynajmniej 3-4% prowizji i jak ma taką okazję to skwapliwie z niej korzysta. Chcąc być fair wobec buka nie rusza kursów powyżej 1,40. Wbrew pozorom nie jest mu obojętne po jakim kursie gra - bo ktoś taki jest tylko połowicznie uczciwy. Prawdziwie uczciwy gracz dokłada wszelkich starań aby kurs, po którym gra był bezpiecznie niższy niż u przynajmniej 10 innych bukmacherów. Nasz gracz, w przeciwieństwie do wielu oszustów, brzydzi się singlami. Kładzie na kupon przynajmniej 30 zdarzeń - oczywiście w każdym przypadku dokłada starań aby kursy były odpowiednio niższe. Stawka - tu też nie robi machlojek - maksymalnie 2 euro. A kiedy przypadkowo trafi i wygra zgadza się na obcięcie wygranej o 90% jak w Betsafe. Jeśli na kuponie miał na przykład wygraną 20 000 w rzeczywistości dostaje 2 000 i nie próbuje domagać się całej wygranej jak czynią to liczni krętacze. Co i tak nie zmniejsza wyrzutów sumienia uczciwego gracza z powodu trafionego kuponu. Prowizja 5% przy wypłacie na konto jest również małym pocieszeniem. Nieczyste sumienie nie pozwala graczowi spać przez całą noc. Rano postanawia zostawić sobie 10 zł na piwo a resztę przeznaczyć na stowarzyszenie na rzecz walki z uzależnieniem od hazardu i wspierania bukmacherów.

I zapamiętajcie: kto nie ma nic na sumieniu, ten nie musi się obawiać. A po resztę przyjdziemy (o czwartej nad ranem).

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Zorro upraszczasz, ale tak bukmacherzy to pstrzegają. Każdy frajer potrafi grać na różnice kursów, nie musi być oddsmakerem, a grając na różnice kursów zarabia. Bukmacher ma w regulaminie notke o błędzie oczywistym(kurs), jeśli następuje spadek kursu u innych bukmacherów z 1.9 na 1.6 i gracz gra u tego bukmachera gdzie jest jeszcze 1.9 to jest oszustem wg. bukmacherów. Nie będę wielkim odkrywcą jeśli powiem że Polscy profesjonaliści tak grają, wiele w mózgu nie potrzeba a każdy zarabia.

Pamiętajcie jeśli chcecie postępować uczciwie sprawdzcie czy inni bukmacherzy maja podobne kursy, wtedy wolno wam zagrać taki kurs. Nie polecam grać singli, skupił bym się na pociągach gdzie mamy do wygrania za 100 zł. z 20000 zł. Przedweszystkim uczciwie przejść przez życie, uczciwość popłaca i napewno kiedyś tasiemiec wejdzie.

dimes #2891753 05/02/2009 22:42
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Marna prowokacja grin Jeżeli nie to współczuje - bo zazdrość to bardzo zła cecha laugh

dimes #2891761 05/02/2009 22:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Masz oczywiście rację dimes. Jest jednak smutna strona tej sprawy. A mianowicie, że piszesz jedno a robisz co innego smile W temacie o innym buku opisywałeś swoje perypetie przy wypłacie zaraz po dokonaniu minimalnego obrotu bonusem. Czuję się w obowiązku uzupełnić Twoje powyższe wywody o ten aspekt.

Bukmacherzy przeznaczają na promocje niebagatelne kwoty. Robią to aby przyciągnąć klientów na dłużej. Taki bukmacher nie będzie miał nic z tego jeśli wpłacisz, weźmiesz bonus i sekundę po rozliczeniu ostatniego zakładu z wymaganego obrotu wyczyścisz konto. A potem nie zagrasz już u tego bukmachera nigdy, chyba że będzie nowa promocja to wtedy powtórzysz scenariusz. Od tego czy bonus był obracany w uczciwy sposób już nawet abstrahuję. Ktoś kto tak robi jest oszustem wg. bukmacherów i nie dziwię się wcale, że mogli chcieć aktu urodzenia.

Pamiętajmy o tym by pograć u takiego bukmachera jeszcze przynajmniej z pół roku. Należy mu się to skoro wyciągnęliśmy od niego te pieniądze za prawie darmo. Uczciwie przejść przez życie - to najważniejsze. Uczciwość popłaca i może nawet uda nam się pomnożyć to co uzbieraliśmy.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Moim zdaniem skoro został zrobiony obrót - nic nie powinno stać na przeszkodzie.
Przecież jeżeli bukmacher przy depozycie 100 euro daje drugie tyle bonusa i każe nam grać 10 x po kursach > 1,75 to jakie jest prawdopodobieństwo, że mając 200 euro na koncie, stawiając 20 zakładów po 100 euro po kursie 1,75 zostanie nam cokolwiek po obrocie ?
Obliczysz Zorro to prawdopodobieństwo ?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
antyhazardzista dopiero sie zarejestrowałeś smile Komu zazdroszcze?

Zorro dobrze prawi.

dimes #2891804 05/02/2009 23:00
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by dimes
antyhazardzista dopiero sie zarejestrowałeś smile Komu zazdroszcze?
Zazdrościsz tym frajerom co potrafią zarobić a nie Ty. Większych głupot dawno nie czytałem. A na rejestrację na forum się nie patrz bo tutaj akurat możesz mocno się pomylić.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pewnie myślisz o mnie co za głupek, napewno jestem mądrzejszy od tego frajera smile Ok Rookie gdzie napisałem takie głupoty, podobno większych dawno nie czytałeś, obal je! Ośmiesz mnie, chce abyś wytknął mi moje błędy.

dimes #2891840 05/02/2009 23:13
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Życzę powodzenia w grze tasiemców, przy wygranej z 20 000 złotych z 100 zł, czyli AKO 200, gdzie prawdziwe prawdopodobieństwo ze względu na marże to drugie tyle, zatem szansa jak 1/400 razy trafienia takiego kuponu.
A rekreacyjny gracz, który będzie to 100 zł z pensji odkładał na taki tasiemiec będzie czekał teoretycznie na wygraną ... 33 lata. No to dimes życzę spokojnej emeryturki smile

Ja zatem wolę być frajerem i "oszukiwać" buki - ale nigdy nie zdarzyło mi się abym płakał że jakiś bukmacher mi wypłaca miesiąc moje pieniądze grin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Jednak rookie smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by antyhazardzista
Życzę powodzenia w grze tasiemców, przy wygranej z 20 000 złotych z 100 zł, czyli AKO 200, gdzie prawdziwe prawdopodobieństwo ze względu na marże to drugie tyle, zatem szansa jak 1/400 razy trafienia takiego kuponu.
A rekreacyjny gracz, który będzie to 100 zł z pensji odkładał na taki tasiemiec będzie czekał teoretycznie na wygraną ... 33 lata. No to dimes życzę spokojnej emeryturki smile

Ja zatem wolę być frajerem i "oszukiwać" buki - ale nigdy nie zdarzyło mi się abym płakał że jakiś bukmacher mi wypłaca miesiąc moje pieniądze grin

No co, prosty chłopak jest, białe jest białe a czarne jest szare... to akurat cnota jest laugh

gryzonko #2893462 06/02/2009 17:38
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Cnotliwe pieskie życie laugh

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1