|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Nie wiesz? polacy grają na różnice kursów to ich limitują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Tyle że gra na rk to żadne oszustwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Żaden buk nie chce takich graczy, dlatego od razu ich limitują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Trzeba tak było pisać od początku. Że o tego rodzaju oszustwa chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
ZoRro napewno tak grasz oszuście jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Za to Ty zapewne jesteś uczciwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Nie nazywajmy oszustwem cos co nim nie jest. A limity w Boyle mozna dostac nawet po kilku zakladach i zalapanie sie na kolejny freebet robi sie trudne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
To czuję się wyróżniony przez nich po przeczytaniu wyżej postów,pełny free bet 200 f odebrany ,na limity się nie naciąłem,i nawet coś nie coś się wypłaciło , a 2 dni kasa na kartę wraca..... mogę z czystym sumieniem polecić bo uważam , że warto. dodam , ze kursy też różne grałem ale w większości w okolicach 2,może wysokość kursów wpływa na szybkie limity. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Nie nazywajmy oszustwem cos co nim nie jest. Jak to nie jest? Czy jesteś uczciwy wobec buka? Uważam, że każdy powinien zadać sobie to pytanie. Uczciwy gracz nie bierze bonusu. Co więcej jest mocno skonsternowany faktem, że depozyt ma za darmo. Dla spokoju ducha chętnie zapłaciłby przynajmniej 3-4% prowizji i jak ma taką okazję to skwapliwie z niej korzysta. Chcąc być fair wobec buka nie rusza kursów powyżej 1,40. Wbrew pozorom nie jest mu obojętne po jakim kursie gra - bo ktoś taki jest tylko połowicznie uczciwy. Prawdziwie uczciwy gracz dokłada wszelkich starań aby kurs, po którym gra był bezpiecznie niższy niż u przynajmniej 10 innych bukmacherów. Nasz gracz, w przeciwieństwie do wielu oszustów, brzydzi się singlami. Kładzie na kupon przynajmniej 30 zdarzeń - oczywiście w każdym przypadku dokłada starań aby kursy były odpowiednio niższe. Stawka - tu też nie robi machlojek - maksymalnie 2 euro. A kiedy przypadkowo trafi i wygra zgadza się na obcięcie wygranej o 90% jak w Betsafe. Jeśli na kuponie miał na przykład wygraną 20 000 w rzeczywistości dostaje 2 000 i nie próbuje domagać się całej wygranej jak czynią to liczni krętacze. Co i tak nie zmniejsza wyrzutów sumienia uczciwego gracza z powodu trafionego kuponu. Prowizja 5% przy wypłacie na konto jest również małym pocieszeniem. Nieczyste sumienie nie pozwala graczowi spać przez całą noc. Rano postanawia zostawić sobie 10 zł na piwo a resztę przeznaczyć na stowarzyszenie na rzecz walki z uzależnieniem od hazardu i wspierania bukmacherów. I zapamiętajcie: kto nie ma nic na sumieniu, ten nie musi się obawiać. A po resztę przyjdziemy (o czwartej nad ranem).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Zorro upraszczasz, ale tak bukmacherzy to pstrzegają. Każdy frajer potrafi grać na różnice kursów, nie musi być oddsmakerem, a grając na różnice kursów zarabia. Bukmacher ma w regulaminie notke o błędzie oczywistym(kurs), jeśli następuje spadek kursu u innych bukmacherów z 1.9 na 1.6 i gracz gra u tego bukmachera gdzie jest jeszcze 1.9 to jest oszustem wg. bukmacherów. Nie będę wielkim odkrywcą jeśli powiem że Polscy profesjonaliści tak grają, wiele w mózgu nie potrzeba a każdy zarabia.
Pamiętajcie jeśli chcecie postępować uczciwie sprawdzcie czy inni bukmacherzy maja podobne kursy, wtedy wolno wam zagrać taki kurs. Nie polecam grać singli, skupił bym się na pociągach gdzie mamy do wygrania za 100 zł. z 20000 zł. Przedweszystkim uczciwie przejść przez życie, uczciwość popłaca i napewno kiedyś tasiemiec wejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Marna prowokacja  Jeżeli nie to współczuje - bo zazdrość to bardzo zła cecha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Masz oczywiście rację dimes. Jest jednak smutna strona tej sprawy. A mianowicie, że piszesz jedno a robisz co innego  W temacie o innym buku opisywałeś swoje perypetie przy wypłacie zaraz po dokonaniu minimalnego obrotu bonusem. Czuję się w obowiązku uzupełnić Twoje powyższe wywody o ten aspekt. Bukmacherzy przeznaczają na promocje niebagatelne kwoty. Robią to aby przyciągnąć klientów na dłużej. Taki bukmacher nie będzie miał nic z tego jeśli wpłacisz, weźmiesz bonus i sekundę po rozliczeniu ostatniego zakładu z wymaganego obrotu wyczyścisz konto. A potem nie zagrasz już u tego bukmachera nigdy, chyba że będzie nowa promocja to wtedy powtórzysz scenariusz. Od tego czy bonus był obracany w uczciwy sposób już nawet abstrahuję. Ktoś kto tak robi jest oszustem wg. bukmacherów i nie dziwię się wcale, że mogli chcieć aktu urodzenia. Pamiętajmy o tym by pograć u takiego bukmachera jeszcze przynajmniej z pół roku. Należy mu się to skoro wyciągnęliśmy od niego te pieniądze za prawie darmo. Uczciwie przejść przez życie - to najważniejsze. Uczciwość popłaca i może nawet uda nam się pomnożyć to co uzbieraliśmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Moim zdaniem skoro został zrobiony obrót - nic nie powinno stać na przeszkodzie. Przecież jeżeli bukmacher przy depozycie 100 euro daje drugie tyle bonusa i każe nam grać 10 x po kursach > 1,75 to jakie jest prawdopodobieństwo, że mając 200 euro na koncie, stawiając 20 zakładów po 100 euro po kursie 1,75 zostanie nam cokolwiek po obrocie ? Obliczysz Zorro to prawdopodobieństwo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
antyhazardzista dopiero sie zarejestrowałeś  Komu zazdroszcze? Zorro dobrze prawi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
antyhazardzista dopiero sie zarejestrowałeś  Komu zazdroszcze? Zazdrościsz tym frajerom co potrafią zarobić a nie Ty. Większych głupot dawno nie czytałem. A na rejestrację na forum się nie patrz bo tutaj akurat możesz mocno się pomylić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Pewnie myślisz o mnie co za głupek, napewno jestem mądrzejszy od tego frajera  Ok Rookie gdzie napisałem takie głupoty, podobno większych dawno nie czytałeś, obal je! Ośmiesz mnie, chce abyś wytknął mi moje błędy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Życzę powodzenia w grze tasiemców, przy wygranej z 20 000 złotych z 100 zł, czyli AKO 200, gdzie prawdziwe prawdopodobieństwo ze względu na marże to drugie tyle, zatem szansa jak 1/400 razy trafienia takiego kuponu. A rekreacyjny gracz, który będzie to 100 zł z pensji odkładał na taki tasiemiec będzie czekał teoretycznie na wygraną ... 33 lata. No to dimes życzę spokojnej emeryturki Ja zatem wolę być frajerem i "oszukiwać" buki - ale nigdy nie zdarzyło mi się abym płakał że jakiś bukmacher mi wypłaca miesiąc moje pieniądze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Jednak rookie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Życzę powodzenia w grze tasiemców, przy wygranej z 20 000 złotych z 100 zł, czyli AKO 200, gdzie prawdziwe prawdopodobieństwo ze względu na marże to drugie tyle, zatem szansa jak 1/400 razy trafienia takiego kuponu. A rekreacyjny gracz, który będzie to 100 zł z pensji odkładał na taki tasiemiec będzie czekał teoretycznie na wygraną ... 33 lata. No to dimes życzę spokojnej emeryturki Ja zatem wolę być frajerem i "oszukiwać" buki - ale nigdy nie zdarzyło mi się abym płakał że jakiś bukmacher mi wypłaca miesiąc moje pieniądze  No co, prosty chłopak jest, białe jest białe a czarne jest szare... to akurat cnota jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Cnotliwe pieskie życie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|