Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Nie no, przecież żartuję sobie z tym metrem smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Myślałem, że żartujesz z tym pytaniem, ale widzę, że to było na poważnie. W Londynie, Moskwie, Kijowie, Pradze czy Budapeszcie jedna linia metra jest dłuższa niż całe warszawskie wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Nie czytam tego tematu tylko wyrazam moja opinie

jesli kogos uraze to przepraszam ale jesli kochacie swoje drugie polowki a nie macie pomyslu to nie dokonca wiecie o co chodzi w te klocki

jak mozna sie kogos pytac co w taki dzien robic??

przeciez panowie jestescie inteligentni i ciezko wam cos wymyslec ??
moze macie strach przed czyms szalonym co wam przychodzi do glowy , nie bojcie sie ryzykowac czasem najdziwniejsze pomysly sa najbardziej trafione

tak wiec boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Sprawdź czy są gdzies jakies promocje tanich linii lotniczych i przyjdź do Niej i pokaż kupiony bilet i powiedz ze jedziemy na 2 dni do np. Paryża smile ...ja właśnie czekam, aż będzie jakaś promocja do Rzumy lub Paryża smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
tak więc boks ?

skoro kochasz swoją połówkę to nie musisz się specjalnie wysilać 14 lutego, żeby coś wymysleć. ja z moją kobietą nie obchodzimy walentynek bo to święto komercyjne. zapoczątkowałem to ja kilka lat temu 13 i 15 lutego organizując kolejno wypad a później kupiłem masę róż i udekorowałem pokój, żeby jej pokazać, że darzę ją takim samym uczuciem w każdy kolejny dzień.


Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Originally Posted by Szewa
Myślałem, że żartujesz z tym pytaniem, ale widzę, że to było na poważnie. W Londynie, Moskwie, Kijowie, Pradze czy Budapeszcie jedna linia metra jest dłuższa niż całe warszawskie wink

bo my do cholery mamy 1 linie czyz nie?:D

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
I tak właśnie wygląda to święto.
Nie ma się pomysłu, często też i chęci ale przecież trzeba iść bo inaczej nie wypada.
I potem całe miasto zawalone takimi parami, które wpychają się do zapchanych restauracji, kawiarni albo kin, które wyglądają jakby bilety tego dnia za darmo rozdawali.

Ale cóż, my lubimy zapozyczać takie święta. A szczególnie to bo jest idealne do polskiej zasady: nie ważne jak ale żeby było na pokaz!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by rivex
Ale cóż, my lubimy zapozyczać takie święta. A szczególnie to bo jest idealne do polskiej zasady: nie ważne jak ale żeby było na pokaz!

Nikt nie twierdzi, ze to swieto jest super.
Ale jak zapomnisz, to generalnie masz przesrane u drugiej polowki wink

Paryz odpusc sobie, nie daj zarobic cholernym Francuzom.
A i ojro drogie obecnie wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
zajdź z nią do SS i kup i jej dildo. Przynajmniej nie będzie musiała więcej dotykać parówy.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by lupus
Originally Posted by rivex
Ale cóż, my lubimy zapozyczać takie święta. A szczególnie to bo jest idealne do polskiej zasady: nie ważne jak ale żeby było na pokaz!

Nikt nie twierdzi, ze to swieto jest super.


Ja nie twierdze, że wzyscy lubią.
Jednak widać, że z roku na rok to świeto jest coraz bardziej popularne.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by KIDD
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by KIDD
Originally Posted by TampaBay
Zabierz ja do Londynu lub Moskwy. Tam maja rozbudowane metro. Na pewno nie nudzilaby sie laugh


I jest więcej stacji niż u nas? smile
To co jest w Wawie, to jakaś marna podróbka metra laugh

Wnioskuję z tego co napisałeś, że naprawdę ich metro jest bardziej rozbudowane od naszego.

Wracając do motywów metra, możesz je zrobić prasowankę z tym logiem:


[Linked Image]


i przejechać się z nią na całej trasie smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Oczywiście ona w tej koszulce z prasowanką laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Najgorsze jest to że w tym roku to dziadostwo wypada w sobotę, a chciałem gdzieś z koleżanką z grupy wyjść po zajęciach. Jak na pierwszą nazwijmy to randkę termin dość lichy. Wszędzie pełno ludzi będzie i podobno to święto zakochanych, a ja nie chciałbym od razu odkrywać kart wink Przecież tylko chce się zrewanżować za możliwość odpisania na teście i dostania dobrej oceny smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Skoro sobota odpada, to może zabierz ją w niedzielę do kościoła ? grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Originally Posted by TampaBay
Kidd Londynskie metro nie dosyc ze jest najstarsze to chyba najwieksze. Tam jedna Linia jest wieksza niz cale metro w Wawie.

Ale za to Moskwa ma bardzo "specyficzne" metro. Ma swoj klimat laugh

Olej Wawe, bierz ja gdzies w swiat wink

najstarsze metro jest w budapeszcie wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Originally Posted by M4CI3K
Originally Posted by TampaBay
Kidd Londynskie metro nie dosyc ze jest najstarsze to chyba najwieksze. Tam jedna Linia jest wieksza niz cale metro w Wawie.

Ale za to Moskwa ma bardzo "specyficzne" metro. Ma swoj klimat laugh

Olej Wawe, bierz ja gdzies w swiat wink

najstarsze metro jest w budapeszcie wink
Nie to zebym sie licytowal z Toba przemily kolego. Ale jak juz chciales blysnac to mogles najpierw poszukac w google

http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&q=najstarsze+metro+na+%C5%9Bwiecie&lr=&btnG=Szukaj+w+Google

Jak w Londynie metro bylo juz dobrze znane to w Budapeszcie zaczeli je budowac wink

Tego to nawet mnie uczyli w podstawowce w 6 lub 7 klasie smile
No ale nie musisz juz nic pisac, wybaczam Ci ze chciales osmieszyc nowego na forum
3maj sie

Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
ile ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec z internetu laugh

Największym metrem na świecie jest nowojorskie.Ma już 102 lata i najwięcej stacji,linii /26/ i najwiekszą długość torów na świecie bo 1068 km.
Obecnie metra funkcjonuja w ponad 120 miastach swiata,na 5 kontynentach.
W 1987 roku otwarto pierwsze metro w Afryce-w Kairze.
Najstarszym metrem na swiecie jest londyńskie-powstało w 1863 roku.
Szczyci się ono ponadto najdłuższą siecią-długość wszystkich linii to 408 km.
Najdłuższym metrem jest metro tokijskie,połaczone z systemem kolei
podmiejskiej,co daje łącznie 800 km torów.
Najbardziej obciążone jest metro moskiewskie-dziennie przewozi nawet 9 mln pasażerów na 262 km linii.Tym samym przewozi najwięcej pasażerów.
Najgęstsza sieć ma metro w Paryżu-tylko 550m między stacjami!
Najgłębsze jest metro w Phenianie-od 100 do 120 m pod ziemią.
Najtańsze metro jest w Bukareszcie.
Metra z wagonami dla kobiet są w Kairze,Rio de Janeiro i Meksyku.
W Osace i Tokio-tylko w godzinnach porannego i wieczornego szczytu, z racji macania japońskich kobiet przez powracających z pracy mężczyzn.


To już wyjaśnili tam czemu wczesniej pisalem ze w Moskwie metro ma swoj urok smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
dobra Panie i Panowie,

gdzie moge znalezc jakies fajne kartki email na Walentynki ?

sam zaczynam szukac, ale moze juz ktos ma ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
http://www.metro.civ.pl/
chyba tutaj skoro temat sie zamienił w "metrowy" grin

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, burbon, rafal08, forty, betowiec, aker, Sensei, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma, 11kera11), 2,852 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1