|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Nie no, przecież żartuję sobie z tym metrem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Myślałem, że żartujesz z tym pytaniem, ale widzę, że to było na poważnie. W Londynie, Moskwie, Kijowie, Pradze czy Budapeszcie jedna linia metra jest dłuższa niż całe warszawskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Nie czytam tego tematu tylko wyrazam moja opinie jesli kogos uraze to przepraszam ale jesli kochacie swoje drugie polowki a nie macie pomyslu to nie dokonca wiecie o co chodzi w te klocki jak mozna sie kogos pytac co w taki dzien robic?? przeciez panowie jestescie inteligentni i ciezko wam cos wymyslec ?? moze macie strach przed czyms szalonym co wam przychodzi do glowy , nie bojcie sie ryzykowac czasem najdziwniejsze pomysly sa najbardziej trafione tak wiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Sprawdź czy są gdzies jakies promocje tanich linii lotniczych i przyjdź do Niej i pokaż kupiony bilet i powiedz ze jedziemy na 2 dni do np. Paryża  ...ja właśnie czekam, aż będzie jakaś promocja do Rzumy lub Paryża 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
tak więc  ? skoro kochasz swoją połówkę to nie musisz się specjalnie wysilać 14 lutego, żeby coś wymysleć. ja z moją kobietą nie obchodzimy walentynek bo to święto komercyjne. zapoczątkowałem to ja kilka lat temu 13 i 15 lutego organizując kolejno wypad a później kupiłem masę róż i udekorowałem pokój, żeby jej pokazać, że darzę ją takim samym uczuciem w każdy kolejny dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Myślałem, że żartujesz z tym pytaniem, ale widzę, że to było na poważnie. W Londynie, Moskwie, Kijowie, Pradze czy Budapeszcie jedna linia metra jest dłuższa niż całe warszawskie  bo my do cholery mamy 1 linie czyz nie?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
I tak właśnie wygląda to święto. Nie ma się pomysłu, często też i chęci ale przecież trzeba iść bo inaczej nie wypada. I potem całe miasto zawalone takimi parami, które wpychają się do zapchanych restauracji, kawiarni albo kin, które wyglądają jakby bilety tego dnia za darmo rozdawali.
Ale cóż, my lubimy zapozyczać takie święta. A szczególnie to bo jest idealne do polskiej zasady: nie ważne jak ale żeby było na pokaz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ale cóż, my lubimy zapozyczać takie święta. A szczególnie to bo jest idealne do polskiej zasady: nie ważne jak ale żeby było na pokaz! Nikt nie twierdzi, ze to swieto jest super. Ale jak zapomnisz, to generalnie masz przesrane u drugiej polowki  Paryz odpusc sobie, nie daj zarobic cholernym Francuzom. A i ojro drogie obecnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
zajdź z nią do SS i kup i jej dildo. Przynajmniej nie będzie musiała więcej dotykać parówy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ale cóż, my lubimy zapozyczać takie święta. A szczególnie to bo jest idealne do polskiej zasady: nie ważne jak ale żeby było na pokaz! Nikt nie twierdzi, ze to swieto jest super. Ja nie twierdze, że wzyscy lubią. Jednak widać, że z roku na rok to świeto jest coraz bardziej popularne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Zabierz ja do Londynu lub Moskwy. Tam maja rozbudowane metro. Na pewno nie nudzilaby sie  I jest więcej stacji niż u nas?  To co jest w Wawie, to jakaś marna podróbka metra  Wnioskuję z tego co napisałeś, że naprawdę ich metro jest bardziej rozbudowane od naszego. Wracając do motywów metra, możesz je zrobić prasowankę z tym logiem: [ Linked Image] i przejechać się z nią na całej trasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Oczywiście ona w tej koszulce z prasowanką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Najgorsze jest to że w tym roku to dziadostwo wypada w sobotę, a chciałem gdzieś z koleżanką z grupy wyjść po zajęciach. Jak na pierwszą nazwijmy to randkę termin dość lichy. Wszędzie pełno ludzi będzie i podobno to święto zakochanych, a ja nie chciałbym od razu odkrywać kart  Przecież tylko chce się zrewanżować za możliwość odpisania na teście i dostania dobrej oceny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Skoro sobota odpada, to może zabierz ją w niedzielę do kościoła ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
Kidd Londynskie metro nie dosyc ze jest najstarsze to chyba najwieksze. Tam jedna Linia jest wieksza niz cale metro w Wawie. Ale za to Moskwa ma bardzo "specyficzne" metro. Ma swoj klimat  Olej Wawe, bierz ja gdzies w swiat  najstarsze metro jest w budapeszcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
Kidd Londynskie metro nie dosyc ze jest najstarsze to chyba najwieksze. Tam jedna Linia jest wieksza niz cale metro w Wawie. Ale za to Moskwa ma bardzo "specyficzne" metro. Ma swoj klimat  Olej Wawe, bierz ja gdzies w swiat  najstarsze metro jest w budapeszcie  Nie to zebym sie licytowal z Toba przemily kolego. Ale jak juz chciales blysnac to mogles najpierw poszukac w google http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&q=najstarsze+metro+na+%C5%9Bwiecie&lr=&btnG=Szukaj+w+Google Jak w Londynie metro bylo juz dobrze znane to w Budapeszcie zaczeli je budowac  Tego to nawet mnie uczyli w podstawowce w 6 lub 7 klasie  No ale nie musisz juz nic pisac, wybaczam Ci ze chciales osmieszyc nowego na forum 3maj sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
ile ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec z internetu  Największym metrem na świecie jest nowojorskie.Ma już 102 lata i najwięcej stacji,linii /26/ i najwiekszą długość torów na świecie bo 1068 km. Obecnie metra funkcjonuja w ponad 120 miastach swiata,na 5 kontynentach. W 1987 roku otwarto pierwsze metro w Afryce-w Kairze. Najstarszym metrem na swiecie jest londyńskie-powstało w 1863 roku. Szczyci się ono ponadto najdłuższą siecią-długość wszystkich linii to 408 km. Najdłuższym metrem jest metro tokijskie,połaczone z systemem kolei podmiejskiej,co daje łącznie 800 km torów. Najbardziej obciążone jest metro moskiewskie-dziennie przewozi nawet 9 mln pasażerów na 262 km linii.Tym samym przewozi najwięcej pasażerów. Najgęstsza sieć ma metro w Paryżu-tylko 550m między stacjami! Najgłębsze jest metro w Phenianie-od 100 do 120 m pod ziemią. Najtańsze metro jest w Bukareszcie. Metra z wagonami dla kobiet są w Kairze,Rio de Janeiro i Meksyku. W Osace i Tokio-tylko w godzinnach porannego i wieczornego szczytu, z racji macania japońskich kobiet przez powracających z pracy mężczyzn. To już wyjaśnili tam czemu wczesniej pisalem ze w Moskwie metro ma swoj urok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
dobra Panie i Panowie,
gdzie moge znalezc jakies fajne kartki email na Walentynki ?
sam zaczynam szukac, ale moze juz ktos ma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
http://www.metro.civ.pl/ chyba tutaj skoro temat sie zamienił w "metrowy" 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|