|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
jak szybko ostatnio wyplacaja na mbank? kiedys zlecone w poludnie byly wieczorem, max rano...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Jeśli wcześnie rano zleciłeś, to będziesz miał wieczorem, a jak nie to następnego dnia wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
czy macie dzisiaj problemy ze strona MB? BARDZO DŁUGO SIĘ ŁADUJE I KASA Z PRZELEWÓW NIE WCHODZI W ciągu 15 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 79 |
Tak strona ładuje się już od 5minut , jeszcze się nie załadowała , a ja szybciej znalazłem informacje , że to nie tylko u mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
k.u.r.w.a....kasa nie doszła i nie wiadomo kiedy będzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
juz coś się ruszyło...ale kasy nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
przymulony ten MB albo przelewy24 sam juz nie wiem .tydzień temu w weekend nie było problemów a teraz są jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 120 |
INFO Z GB po PRZELEWIE DO  MB Oczekujące wypłaty : PLN 70.73 Z naszych danych wynika, że nie wysłano Ci jeszcze przedstawionych powyżej kwot wypłaty. Te pieniądze mogą zostać natychmiast przesłane na Twoje konto. Przesłanie ich jest warunkiem umożliwiającym dokonanie kolejnej wpłaty. Możesz przelać wszystkie pieniądze lub ich część, a pozostała kwota zostanie natychmiast do Ciebie wysłana.. jaja se robią czy co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Czy zeby wyplacic kase z MB na konto bankowe potrzebuje mieć zweryfikowane konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
ja dzisiaj mam podobne problemy zleciłem rano wypłatę z konta bankowego do róznych kont przez przelewy24 i do tej pory nic nie ma robi się syf....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ja tez rano korzystalem z P24 i bylo ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
come on, jakie jaja? poprostu wyplata oczekuje na realizacje i tyle, nie czytelnie to napisane, ale chodzi tez ze mozesz anulowac wyplate i spowrotem miec nie na koncie GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Przekroczyłem limit transakcji. Wchodzę w "zobacz limit" i mam weryfikację nazwiska, tzn. mam wpłacić z konta jakąś kwotę. I to ma załatwić sprawę mimo że z tego konta wpłacałem już z 10 razy? Poniżej jest jeszcze weryfikacja adresu. Rozumiem, że to też muszę przejść?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Czy jest wiadomo gdzieś oficjalnie jakie Moneybookers stosuje widełki przy przeliczaniu kursów walut ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
zdaje sie ze jest to sredni kurs wymiany z banku europejskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
Odnosnie limitow to zauwazylem ze codzien odblokowywuja mi po 30 zl, poczekac 100 dni x30 i bedzie 3000 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Czy jest wiadomo gdzieś oficjalnie jakie Moneybookers stosuje widełki przy przeliczaniu kursów walut ? Gdy euro bylo po 3,56 przy odbiorze przeliczyli mi po 3,46. Przy wysylce podejrzewam, ze policzyliby po 3,66 w takim razie  Wtedy wyszedlby caly spread na 20gr, ale jak jest naprawde to nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Masakrycznie dużo taki spread - pytam się dlatego - bo jak przelewam np. z partybets to mając konto w USD mogę : - albo wybrać wypłatę w PLN (wówczas kurs przelicza PB) - wypłata w USD ale przelicza MB na moim złotówkowym koncie MB
Czasami są dość spore różnice, przy większych przelewach względem kursów PB i MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wybieraj taka walute jak masz na mb... oni nie dosc, ze biora po kursie sprzedazy to jeszcze dochodzi do tego prowizja za przewalutowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Jak wypłacam z Party np 1000 USD to mogę od razu przeliczyć na złotówki i tyle będę miał na MB, nie ma żadnych podwójnych prowizji :]
|
|
|
Link skopiowany do schowka